İkinci çizgiyi gördüm...:)))

gözün aydın,tebrik ederim,hayırlı olsun canım,2 aydır tedavi görüyorum demişsin,bende pkosluyum merak ettim nasıl bir tedavi görüyordun ?a.s.

Canim Inşallah Hamilesindirrrr Rabbim Isteyen Herkese Nasip Etsin O Güsel Duyguyu Senin Bu Sekilde öğrenmende Tam Bir Süpriz Olmusss Ins Dogru Cikarrr

Ben ilşkiden 8 gün sonra baktırdım 3.54 11.gün 39.88 12.gün 63.52 yarın adet günüm.hafif lekelenme oldu korkuyorum.

Canım hafif lekelenme olduysa fazla korkma. Bebek rahme yerleşirken olabilir öyle şeyler. Kanaman artmadığı taktırde çok fazla sıkma canını. Hatta rahatlamak için git bir doktor gözük bence...

Canım hafif lekelenme olduysa fazla korkma. Bebek rahme yerleşirken olabilir öyle şeyler. Kanaman artmadığı taktırde çok fazla sıkma canını. Hatta rahatlamak için git bir doktor gözük bence...

Dr a gittim hemen lekelenme olunca zaten hcg o zaman baktı yükselmeye devam ediyordu.Yükselmesi olumlu dedi.Lekelenme kesildi ve kahverengi olması iyiymiş.Kırmıza daha tehlike alarmı dedi.

dilek canım Allah tamamına erdirsin senin yazılarını takip ediyor ve tebrik etmek için kesinleşmesini bekliyordum nitekimde öyle oldu yürekten tebrik ediyorum mayıs ve haziran ne bereketli oldu aman aman nazar değmesin

Çok saol canım. Hayırdır neden takip ediyordun? sende de mi pco var?
Allah herkese nasipetsin böyle güzel bir duyguyu.

CANIM ALLAH HAYIRLI ETSİN İNŞALLAH HAYIRLISIYLAN UCAGINA ALIRSIN DUALARIMIZ SENİNLE SENDE DUADA BİZİ UNUTMA

CANIM ALLAH HAYIRLI ETSİN İNŞALLAH HAYIRLISIYLAN UCAGINA ALIRSIN DUALARIMIZ SENİNLE SENDE DUADA BİZİ UNUTMA

Hep dua ediyorum canım Allah isteyen herkese nasip etsin diye...Çok saol. En yakın zamanda umarım sizde bu duyguyu tadarsınız. a.s.
Haftaya perşembe günü doktora gideceğim ultrason için çok heycanlıyım....Allah'ın izniyle bişey olmaz inşallah

dilek cim....bende çok oldum güzel kardeşim...perşembe gününü nasıl beklediğini tahmin ederim..gelir gelmez dr.dan hemen yaz bizlere.detay ver olur mu?ya öyke değişil bir duygu ki sizler anlattıkça insan böyle dalıp gidiyor.sanki yan yanayız hepimiz...çok sevindim...

Arkadaşlar biraz geç yazıyorum ama o kadar yoğunum ki....
Perşembe günü doktora gittim ve bebeğimizin kesesi gözüktü, çok şükür iki hafta sonra tekrar gideceğiz kalp atışlarına bakmak için, inşallah bişey olmaz. Benim için dua edin lütfen...
Allah herkese hayırlısıyla hamile kalmayı ve hamilelere de hayırlısıyla bebişlerini kucaklarına almayı nasip eder inşallah!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…