İkinci çizgiyi gördüm...:)))

Canim Inşallah Hamilesindir.ama Değilsende üzülmee Mutlaka Allahin Izniylee Hamile Kalirsin.

canım inşallah hamilesindir ama değilsende sakın kendini üzme. allahtan ümit kesilmez. allahım isteyen herkese bu güzel duyguyu yaşatsın.

arkadaşım umarım hamişsindir çok merak ettim sonucu haberlerini bekliyoruz darısı başımıza

canım.inşallah hamişsindir.biliyomusun benimde dizlerim acaip ağrıyo.bu seferki hamişlik beni fena yapıcak galiba

canım işallah hamielsindir ben bugün yaptım test daha adetime 8 gün var ama ne biliyim. bende senin gibi ilk hamileliğimde 2 çizgiyi silik görmüştüm ama hemen nalamıştım hamile olduğumu çünkü bir çok arkadaşım böyle anlamıştı ama ne yazııkki rabbim onu yanına aldım.bir daha ne zaman görürüm bilmiyorum

Canlarım ben sonucu aldım hamileyim:))) ama daha çok yeni 2 haftalıkmış. Haftaya keseye bakmak için ultrasona çağırdı doktor. 2 hafta sonra bebeğı görebilecekmişiz
Dua edin benim için bişey olmasın çok korkuyorum

Rabbim herkese nasip etsin dualarınıza muhtacım

canım tebrık ederımm cokk guzell anne olcaksınn hayırlısını dılıyorum ınsallah bızede nasıp eder ınsallah..tam olarak belırtılerın nelerdıı acıklarmısın hepsını bızleree...tekrar tebrıklerrra.s.:teytey:

canım tebrik ederim Allah tamamına erdirsin inşallah seni ve tüm hamişleri

canım benım tebrık ederım allah tamamına erdırsın ıns guzel haberlerını beklıyoz opt canım

Tebrikler cnm,

Kanda beta hcg kac cıktı?

Canım benim hiç bir belirtim olmadı açıkcası...:) Tabii halsizlik hariç çok oyrgun düşüyordum hala öyleyim ve sürekli uyumak istiyorum. Hiç beklemiyordum zaten bu ay, hatta hiç olmayacakmış gibi geliyordu bana ama Allah'ıma bin şükür tam zamanında oldu.

Allah isteyen herkese nasip etsin...

Çok sağolun arkadaşlar çok güzel bir duygu Allah herkese tattırsın ama aynı zamanda çok endişeleniyorum da...bişey olacak diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…