ikinci çizgi çok hafif pembeydi:)

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
916
2
idrar testi yaptım ikinci çizki çok çok hafif ve pembe bir şekilde çıktı ama sonra kaybolmuş tekrar yapamıyacağım sanırım:):):):):):)heyecan yaptım çünkü

ayy ertesi gün bende heyecan yaptım.

kız nasıl kayboldu. bi daha yap :dance::teytey:

ayy beni heyecan bastı. nereye gittin ertesigün.... fisfisfis

ya yapsana bi daha..

olmazsa sabah yap. o zaman kesin çıkar. bak bize haber ver ona göre :eek:klava:

kız sende he birşey söylüyorsun insanı heycanlandırıyorsun kesin öğren şunu çabukkkkkkkkkkkkkkkk

kızlar birşey sorucam size aşılamamın 7.günü bugün test alsam yapsam çıkarmı sizce nolur cevap yazın 3.aşılamam çatladım heyecandan silikte olsa çıkarmı sizce

ertesi gün canım muhtemlen hamilesin ama sabah kalkar kalkmaz yap canım.silik çıkınca bile hamiş oluyorsun canım ve sabahları hormonlar daha yüksek oluyor...benim de silik çıkmıştı ve hamiştim....hadi hayırlısı bakalım

canom çıkadabilir. şimdi implantasyon+7 günde hcg salgılanmaya başlıyo canım.

aşılama gününde olsa daha yeni implantasyon olmuş olabilir ve çıkmayadabilir.
ben yarın kantesti yaptır. idrarda henüz çıkmayabilir. ama kanda yarın az da olsa değer çıkar. sanırım 5 in üzrinde olunca gebe oluyosun.

ertesigün heyecandan bayıldın mı noldun??

cidden mesajı yazdı kaçtı. allah allah. bak bizi de meraklandırıyosun.

bi de önce çıktı kayboldu çizgi dedin. bak daha çok merak ettim şimdi.
kız çabuk gel yaz şuraya noldu test yaptın mı a.s.

Kız ertesigün senin geçen gece çok ağrım oldu dediğin belki de hamileliktendi.
Sen en iyisi bugün bir test daha al yarın sabah ilk idrarınla testi tekrarla.
Rabbim inşallah gönlüne göre verir.

bak gördünmü rüyan çıktı desene...gerçi söylemek için belki erken ama tebrikler...inşallah hamşilesindir...en kısa zamanda tekrar yap...bu arada adetin geçmişmiydi...?????

küçük kedicik tşk ederim canım bilgilerin için ama kan testi yaptırmaya cesaretim yok çünkü çıkmazsa çok üzülücem gene.3.aşılamam bu benim o yüzden.

bendede aynısı çıkmıstı ıkı gun sonra yaptım yıne ole çıktı dıye bısey yok sandım sonra doktora gıttım ıkı aylık hamıle çıktım.... bıkez daha dene....

kızlar forumdaydım afedersiniz:):):)
bende çok heyecan yaptım ama sabah deneyim en iyisi o bakalım
allahım hayırlısını versin
o test hala daha cebimde atmadım
sabah baktığımda çizgi yoktu ayyyyy
allahım nasıl bir heyecandır bu yarabbim:)

ertesigüncüm canım inşallah hamilesindir...
Allah gönlüne göre versin canımmmmmmmmmm

canım dediğin gibi sabah yap. sonra da kan testi yaptır. hemen doktora. a.s.:smiley-cool:

ay ne güzel ya. bi hamiş daha çıktı. bakalım bu ay bitmeden kimler çıkacak daha.:teytey::teytey:

çok hafif çıktıysa hamilelik çok yenidir kaç gün gecikmişti canım adetin, benim de ilk hamileliğimde çok hafif çıkmıştı

ertesigüncüm canım inşallah hamilesindir...
Allah gönlüne göre versin canımmmmmmmmmm

canım dediğin gibi sabah yap. sonra da kan testi yaptır. hemen doktora. a.s.:smiley-cool:

ay ne güzel ya. bi hamiş daha çıktı. bakalım bu ay bitmeden kimler çıkacak daha.:teytey::teytey:

çok hafif çıktıysa hamilelik çok yenidir kaç gün gecikmişti canım adetin, benim de ilk hamileliğimde çok hafif çıkmıştı

kızlar ama daha 8 gün var nasıl oluyo içimden dene dedi birşey yani ne bileyim olabilir mi sizce ama yinede sabah tekrar deniyeceğim bakayım haber veririm hemen

Sen hamile eğilsen benimde adım büşra değil..bu hızlajeyyar.... naniknanik

Allah gönlüne göre versin inş:1hug:..Hayırlısı olsun canım:nazar: :nazar:..Tam bi şey söylede merakta bırakma bizi daha çokyerimseniben

valla ne bileyim acaba o geceki sancım o yüzden olabilir mi bide daha adetime bu kadar varken belli olur mu sizce

X