iki testte ikinci çizgi silik 3. testte kocaman bir tek çizgi.. yardım edinn

efya_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2013
384
19
arkadaşlar bugün gündüz iki tane test yaptım böyle bir silik çizgi çıkıyordu ama az önce dayanamayıp son testimide yaptım kocaman bi tek çizgi çıktı .. sabaha kadar nasıl dayanacam daha önce başına gelen var mı sonuç ne olabilir yardım edin lütfen bu arada adetim henüz gecikmedi bugün adet olmam gerekiyordu

Eklentiler

• $945483_10201182091291473_1498244457_n.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 949

testler yaniltabilir canim en iyisi kan testi yaptirmak.bende bugun adet olmam gerekiyordu olmadim test yaptim tozpembe cizgi cikti 2.baklaim yarin sabah tekrar yapicamsende sabah yap yada idrarini 4 saat tut ondan sonra birdaha dene insallah sindir

testler yaniltabilir canim en iyisi kan testi yaptirmak.bende bugun adet olmam gerekiyordu olmadim test yaptim tozpembe cizgi cikti 2.baklaim yarin sabah tekrar yapicamsende sabah yap yada idrarini 4 saat tut ondan sonra birdaha dene insallah sindir

inşallah canım yaa valla çok strese girdim şu an testimde kalmadı ama son testimi idrarımı bekletmeden yaptım hatta gelmiyordu zorladım biraz eşim tutturdu yine yap diye ama yok kocaman tek çizgi ;(

tatlım dedıgın gıbııdrarını bekletmedıgın ıcın o sekılde olmuştur
en temızı kanda baktırmak tatlım

ben ilk testi yapmıştım silik ama çok silik çizgi çıkmıştı, 2. testi 1 saat sonra yapmıştım. onda bişey çıkmamıştı. ama hamileydim. çünkü gidip kan testi yaptırmıştım. kan testi yaptır. idrarla uğraşma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…