İki doğru insanın denk gelme(me)si bu kadar mı zor ?

Birşey söyliyim mi sosyal medyadan birileriyle buluşup görüşen erkeklerden hayır gelmez. Bayanlar çoğunlukla bunu yapmıyor sosyal medyada gerçek aşk peşinde oluyoruz amaaa erkek milleti maymun iştahlı. Sosyal medyaya dadandılar mı korkmak lazım. Velhasıl sosyal medya düşkünü hele de tanışıp buluşma adeti varsa o adamdan hayır gelmez naçizane fikrim bu

Canim sosyal medya hesaplariyla tanisanlar kizi ciddiye almiyor, baskasiyla da bu sekilde bulustugunu dusunuyor. Bence salla sen bu adami

Bir önceki ilişkimde yine sosyal medyadan oldu benim, o yüzden buna şans verirken çok çekindim aslında. aynı şeyleri yaşar aynı algıyı yaşatır diye. Bu düşünceye ben de kapıldım yalan yok ama olsun ya bir dene, denemekten zarar çıkmaz dedim. Galiba cidden sosyal medyadan tanıştıklarına ciddi gözle bakamıyorlar, bizde en azından bende öyle bir şey yokta. Yalnız benim sosyal medyadan tanışıp evlenen arkadaşım da var, bilmiyorum bir beni bulmuyor ciddi yaklaşanı galiba.

Tatlım öncelikle kendini ifade etme şekline bayıldım, çok akıcı yazmışsın

Konuna gelince de, bence bundan sonra o sana bir dönüş yapana kadar sen adım atma zaten aramışsın iki kez. Sana dönüş yaptığında da mantıklı bir açıklaması var mı ona bak ve içgüdülerine göre hareket et.
Bir dahaki buluşmada verirsin falan demiş bence seni tekrar arayacak bir buluşma ayarlamak için , o zamanki açıklamalarını falan bi tart kafanda.

Aklına yatmazsa da sal gitsin gençsin,güzelsin elbet bulursun kendine göre birini :)

Ne is yapiyor yogun yogun? Biraz israrci olmussun. Bulusma sonrasinda herseyin guzel oldugu mesaji verdikten sonra bekleme oduna girecektin. Tabii kadinlar sabırsız anliyorum ama iste. Sana omurluk bir tavsiye verecegim hayatindaki erkegin bir yanagini oksarken diger yanagina tokat atacaksin. Elbette mecazi anlamda soyluyorum.Kafa surekli karisik olacak benden memnun degil galiba ama beni seviyor idare ediyor galiba ben bundan uzaklasmayayim diyecek.

Teşekkür ederim Umarım arar, ben daha asla yazmam yeterince adım attım, tabi ki de ilk görüşmeden aşık olduğum falan yok hoşlantı olduğunu söyleyebilirim ama ilgili davranıp böyle arayıp sormaması bana kendimi basit hissettirdi, olumsuzda olsa bir açıklama yapsa diye düşündüm

Polis mesleği Hep polisti, bir kaç haftadır o yoğunlukta beni arayıp sorabiliyordu ama Olursa ilerleyen zamanlarda bu tavsiyeyi dikkate alırım, teşekkür ederim
Gizem mi bu yaptığı yoksa bana açıklama yapmayacak kadar basite mi alması bilemedim. Ayrıca her şeyin güzel olduğu ile ilgili bir mesaj almadım Bekleseydim belki olurdu ama sanmıyorum şu durumda. 2 kez aradığıma pişman oldum zaten, ısrarcı olmak hiç tarzım değil sadece acaba benim bilerek mi açmadığımı düşündü diye aramak istedim o da değilmiş zaten açmadı

Bir daha yoğunum derse anlıyorum kolay gelsin. Sen musait oldukça yazarsın o zaman ben hiç rahatsız etmem artık de.
Bakalım ne diyecek

internet üzerinden nasıl tanışıyorsunuz daha doğrusu nasıl güveniyorsunuz aklım almıyor

Bir daha yoğunum derse anlıyorum kolay gelsin. Sen musait oldukça yazarsın o zaman ben hiç rahatsız etmem artık de.
Bakalım ne diyecek
Ben bir daha yazmam o da bir daha yazmaz gibime geliyor ya.. Bir önceki ilişkimi örnek vereceğim yine ama o da aynı bu şekilde (tabi süreç daha uzun ama ikimizde yazmayı bırakıp birbirimizi arayıp sormadan bitti) bittiği için sitemliyim kendime aslında. Niye hep aynı yanlışa denk geliyorsun diye. Görüşüp, konuşup daha sonra hiç yüz yüze oturup konuşmamış, bir kaç haftadır birbirimizin hayatında olmamış gibi bir açıklama yapmadan konuşmayı kesmek bana saçma geliyor. O kadar yabancı olmasak gerek, vallahi duygusal yönden bakmıyorum bu kadar sürede kimse kimseye aşık olamaz büyük hisler besleyemez zaten. Ama ben olsam bir açıklama yapardım mutlaka, dalga geçer gibi arayıp sormuyor ya

Bu kadar yoğun olması bana da saçma geldi ama belki mantıklı bi açıklaması vardır hiç belli olmaz.

Beklemede kal bakalım neler olacak , bizi de haberdar et umarım güzel şeyler olur :)

Bu kadar yoğun olması bana da saçma geldi ama belki mantıklı bi açıklaması vardır hiç belli olmaz.

Beklemede kal bakalım neler olacak , bizi de haberdar et umarım güzel şeyler olur :)
Umarım, teşekkürler :) Sizce ne yapayım ? Ben de onu takip edeceğim diye wp'da çok fazla çevrimiçi oluyorum, belki yakalıyordur bu kız da sürekli aktif diye. İnce düşünürüm her zaman maalesef, bakmıyordur bile belki hatta Yine de aktif olmayıp instada vs. kaybolsam mı bir süre birşey yapmadan bilemedim. Nasıl ilgisini çekeriöm

Olabilir canım bi süre böyle bi şey yapabilirsin. Hem sen de onun aktif olduğunu görmediğin için sinirlerin bozulmaz

Biraz polyannacılık yapacağım ama belki telefonunda bir sorun falan vardır aramalarını görmemiştir.

Aslında ben de sabredemem böyle şeylerde hemen yazsın,yazayım isterim derdi ne diye ama sen bekle zaten adım atmışsın.

Buluşmada adamın tavırları nasıldı yani normal arkadaş gibi davranmış olabilir mi? Senin onu istemediğini düşünmüş olabilir mi diyecektim ama öyle düşünmesi için sebep yok gibi ortada.

Ya da tam tersi olarak eğer takipleşiyorsanız foto falan koyabilirsin instaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…