İkbal olayı yüzünden korkudan uyuyamıyorum

Az önce metrodan indim ve karşımdaki adam bana bakıyor diye çok rahatsız oldum (normal bakıyor da olabilir,çok hassaslaştım)
Allah yolda yanımızdan geçen insanların da hayırlısını versin

Haberleri izlemeyin. Gercekten cok cok aci.
Bununla birlikta medyamiz haberinden dizisine maalesef devamli acı ve dehşet p*rnosu yayinlayip duruyor. Bu tür görüntülerin, insanlarin bu en zayif ve en dipte olduklari anlarin bu sekilde butun dinyaya teşhir edilmesi çok yanlış. Hele hele internette sonsuza kadar kaliyorken. Kimse kusura bakmasin bunu yapanlar da iyi niyetle degil daha çok izlenme için yapiyor.

Gerçekten aynı hisleri yaşıyorum ve dün elimde olmadan uzun süredir unuttugum panik atakları yeniden yaşadım. Öyle etkilenmişim ki gece uykuya daldığım halde bir saat sonra fırlayarak uyandım, çarpıntım geçmedi. Dışarıdan bir silah sesi gelmiş meger o da beni tetiklemiş galiba. Dışarıda yanımızdan geçen insanların çoğu sabıkalı ama biz bilmiyoruz. Çünkü hiçbir şikayetin cezası yok

2 gündür aklımda olan tek şey ben hayatımda hiç birşey den bu kadar korkmamıştım Allah korusun hepimizi evlatlarımızı kardeşlerimizi, bu olay ile birlikte sosyal medyada öyle insanlar varmış ki bu tarz olayları destekleyen aşırı şok oldum ve çok korktum Allah korusun hepimizi

dışardan silah sesi nasıl gelir ya
nerde yaşıyorsunuz

Benim de psikolojim bozuldu. Sabah kendimi, “Pandemi iyiymiş ya, sokağa çıkma yasağı falan vardı herkes evinde güvendeydi” diye düşünürken buldum
O da kötü. Böyle psikopatlarla aynı evde yaşayan kadınlar ve çocuklar daha çok zarar görüyor. Çocuğun her gün okula gitmesi, psikopat bir babanın ya da abinin çocuğa zarar vermesine engel olabiliyor. Öğretmen anlayıp bildirebilir çünkü.

dışardan silah sesi nasıl gelir ya
nerde yaşıyorsunuz
Sormayın o kadar doluyum o kadar sinirliyim ki.. Kenar mahalle bir yer de değil aslında İstanbul'da merkezi bir yerde yaşıyorum ama yine de oluyor. Zaten bence artık burası güvenliğin en sıkıntılı olduğu şehirlerden.

Arkadaşlarla bir kahve içelim dedik hepimiz çocuğumuza suratımız dönük, bir elimiz ellerinde şekilde oturunca kalktık evde devam ettik.

BBC in radyo programında pandemi döneminde Avrupa'da aile içi şiddetin çok arttığı ile ilgili bir yayın dinlemiştim. Kurulan destek hatlarına yapılan aramalar o dönemde korkunç duzeydeymis.
Dışarıda tanımadığınız biri tarafından öldürülme ihtimaliniz, kocanız/ sevgiliniz ya da aile bireylerinizden biri tarafından öldürülme ihtimalinizden düşük.

Tedbirli olmak, böyle pisliklerden uzak durmak gerek. Ama haysiyetsizlerin istedikleri de onlardan korkmamız. Hayır korkmayacağız. Kadınlar olarak birbirimizi koruyup kollayacağız. Merhametli vicdanlı erkekleri tercih edip kadınlar olarak böyle erkekler yetiştireceğiz.

Benim de psikolojim bozuldu. Sabah kendimi, “Pandemi iyiymiş ya, sokağa çıkma yasağı falan vardı herkes evinde güvendeydi” diye düşünürken buldum

Bizim üniversite hocamız pandemide evine dolap yapmaya gelen bir cani tarafından katledildi. Yani kadınlara kurtuluş zor bu mahluklardan

Ben de merakıma yenildim telegramdan baktım bakmaz olaydım

Çok ama çok kötü gündüz vakti kalabalık bir merkez de bir kızı paramparça etti bir ruh hastası

Bir anne için en kötü şey Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…