iHTİYACI OLAN ANNELER

nesquik_24

Deniz Bebeğin Annesi
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2008
1.578
2
39
Hanımlar aranızda yada tanıdığı olan birileri varsa kız ve erkek çocuk kıyafetleri var elimde karşılıksız almak isterseniz lütfen özelime yazın ve ay sonunda satılamayan çocuk kıyafetlerini ihtiyacı olan annelere göndermek istiyorum...özelimde yazarsanız görüşürüz...hihoyyyt

canim az önce okudum levestoriy isimli arkadasimiz zor durumdaymis esi kriz yüzünden parasiz tatile ayrilmis sanirim ikinciyede hamileymis kiz cocugu bekliyomus ve baska cocuk düsünmedigi icin kiyafetleri hamilelik kiyafetlerini zamaninda hep dagitmis suan istiyomus onunla irtibata gecsen cok sevinir kessin canim.......

yalnis olmasin ama aklimda kalaniyla oda istanbuldaydi sanirim bende bütün kizimin esyalarini tr de köydeki akrabalarimiza verdim yoksa seve seve yardim etmek isterdim ayrica bu düsünceligin icin sana tsk ederim ne cok insan sevindirir ve sevap kazanirsin canim tbr ederim seni.......
allahim daima gönlüne göre verir insallahhhhhhhh
levestoriy isimli arkadasimiz konusunu müjde bebegim oldu bölümüne yazmis suan 6aylik hamileymis canim

ama bendeki kıyafetler yeni bebekler için değil cnm yaa :KK43:

2-3-4 yaş daha çok :KK43:

özelime yazarsa arkadaşın daha ayrıntılı olur güzelim...

canım sgefox da arıyordu 2 yaş olanları da ona gönderebilirsin,arkadaşı zor durumda imiş...

X