ihlas suresinin sırları gelin beraber dua edelim :)

yazdıgım msjların bir üstündeki üye sendin yani en son yazan bende senin hayırlı dileğin için okudum allah kabul etsin inşallah :)

yazdıgım msjların bir üstündeki üye sendin yani en son yazan bende senin hayırlı dileğin için okudum allah kabul etsin inşallah :)

saol canım allah kabul eder inşallahhh..kul kula sebeptır duada sende dua etmemıze sebep oldun allah razı olsunn :))

saol canım allah kabul eder inşallahhh..kul kula sebeptır duada sende dua etmemıze sebep oldun allah razı olsunn :))

allah sendende razı olsun :) yine bakayım dedim foruma yıne en son sen yazmıssın yine sana okudum var bundada bir hayır :)

ben de senin dileğin için 12 ihlas okudum,Allah kabul etsin.

çok saol :)msjını görmüşken bnde senin için okuyorum.zaten 12 tane hemencik okunuyo ve ben böyle okudukca terapi gibi geliyo bana mutlu oluyorum seninde dileğin en güzel şekilde gerçek olsun inşallah ne güzel bişey bu ya kimse birbirini tanımıyo ama herkes içten bir şekilde karsı taraf için isteği olsun diye dua ediyo.karsımızdakini bu şekilde allahtan isteyerek ona dua ettikçe allahta bizleri mutlu eder inşallah.kısa zamanda olsun inşallah sabırsızım azcık :)

evet kulun kula olan duası daha çabuk kabul olurmuş,sen sevdiğinle evlilik için dua ediyorsun en cok sanırım,hayırlısıyla tez zamanda olur inşallah. ben de aynı şeyleri senin ve kendim için istiyorum

evet kulun kula olan duası daha çabuk kabul olurmuş,sen sevdiğinle evlilik için dua ediyorsun en cok sanırım,hayırlısıyla tez zamanda olur inşallah. ben de aynı şeyleri senin ve kendim için istiyorum

evet tek istediğim şey bu benim :) inşallah senin içinde hayırlısıyla kısa zamanda olsun sevdiğinle sevdiğin kişide seni bir ömür gerçek aşk ile sevsin inşallah artık bu gece cıkıyorum forumdan yarın görüşmek üzere :)

allah razı olsun canım cok saooll...bu sıralar iş ile ilgili telaslarım var inşallah allah yuzumuzu kara cıkarmaz ....bende sana okucam sımdı :))
Arkadaşım ben de senin için okudum. Allah kabul etsin, hayırlısıyla. İnşallah herşey gönlüne göre olur.
Ben de Rabbimden sağlıklı ve hayırlı evlatlar istiyorum. İzzet ve ikram sahibi Allah-u Teala herkesin duasını kabul eder inşallah, hayırlısıyla

amin canımmm...ALLAH KABUL ETSİN DULARIMIZI..cok saol guzelll duaların dıleklerın ıcın ınsallah allahım yardım ederr sızlerınde duasına ıhtıyacım var ...bende senin için okuyorum şimdicanımmm inşallah allahımda sana saglıklı hayırlı evlatlar verırr hersey allahtan yeterkı bız ısteyelım dua edelım canımmm allah kulunu unutmaz...inşallahh hersey istedigin gibi olurr allah yardımcın olsunn gönlundekını nasip etsin canım...

Çok güzel dua etmişsin canım, Allah razı olsun. Ben de ara ara girip sizin için okuyacağim, dualarımız tez zamanda kabul olur inşallah iyi geceler.

amin canım benim inşallah , Allah sağlık mutluluk huzur nasip etsin inşallah,

canım benim sana da okudum şimdi, Allah kabul etsin inşallah

Arkadaşlar kusuruma bakmayın ben vaktim oldukça foruma girip arkadaşlar için okuyorum, bi sıra gözetmiyorum. dualarım hep sizinle :)

Benim çok merak ettiğim bişey var, hatta bunu dini bir soru sitesine sormalıyım buradan sonra..
Öncelikle inançlı bir insanım, sabah ve akşam olmak üzere çoğu duaları okurum zaten..
Ama anlamadığım bişey var, şu kadar okuyunca 50 senelik günah affoluyor falan deniyor ya, nasıl affoluyor o zaman insanlar günah işler işler sonra İhlas vs. okur arınır
Bazı günahların bedeli çok ağırken nasıl belli bir sayıyla okunan ihlas suresiyle bunlar affoluyor..
Örnek kul hakkı yiyen bir insan İhlas okuduktan sonra nasıl hemen cennete girebilecek, kafam karışıyor :44:

kızlar allah hepinizden razı olsun ,hepimizin dileği hayırlısıyla kabul olsun inşallah. aklımıza geldikçe okuyalım ne güzel. bura sayesinde sıyrılıyorum işten bi parça,içim ferahlıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…