Iğrenç biriyim :(

canim sadece merak ettim. regllerinde vs duzensizlik tuylenme vs gibi bir sorunun var mi? cunku cok almissin, hormonal bir bozukluk vs olabilir mi? simdi hani daha bekarsin bilemeyebilrisin de cocuk istedikten sonra hormon testlerinde cikiyor bazi hormon hastaliklari. yani boyle bir sikintin oluyor mu?

canim ayrica ben rahat ol nisanlin seni boyle begenmis diyemeyecegim. eger bir rahatsizlik yoksa ve kendi basina halledemiyorsan iyi bir diyetisyene gidip yardim almalisin. yani daha genc kizsin. simdi kendini begenecen sonradan zaten sekil bozuluyor. yani biraz bence senin elinde. annem bile kac yildan sonra 20 kg verdi 80 den 60 a dustu azmi ile. hadi gorelim seni.

canım diyetisyene git...istanbulda nerede oturuyorsun bilmiyorum ama beşiktaş tarafında iyi bir diyetisyen tanıyorum.sevgilimle berabr gitmiştim bende.erkek arkadaşım 6 ayda 15 kilo verdi.hem de yiyerek yani...bence dert etmekle olmuyor ataa geçmek lazım...ben de hep kendime dert ediyordum ağlanıyordum sızlanıyordum.çünkü ben zamanında 55 kiloydum sonra 70 kiloya çıktm..diyetisyende 4 ayda 10 kilo verdim..zaten benim normalim 58-60 kiloymuş..şuan 60 a düştüm..ben kendi kendime yapamıyordum olmuyordu.diyetisyene gittim.hem de hiç spor yapmadan verdim o kadar kiloyu..yürüyüşe bile çıkmadım yani:))

canım ya sıkma canını yemene içmene dikkat et.aç kalmamaya çalış.az ve sık ye.yağdan,undan,tuzdan,şekerden uzak dur.yürüyebileceğin yerlere yürüyerek git.bol su iç.baharda yürüyüş yap bol bol.evdede kendin egzersiz yap.netten araştır.üzme canını valla düğün zamanı öyle kilo verirsin ki sen bile anlamazsın

Ekmeği bile kessen emin ol kısa bir zamanda farkeder kilon.
Bende 56 lardan 47 lere düştüm ama hiç spor felan yapmadım, yediklerime dikkat ettim o kadar.

bol bol limon ye tuzlayıp.acayip işe yarıyo zayıfıda kiloluyuda zayıflatıyo.ina bana işe yarayacak.mesela yağlı yemeklerin ardından yiyebildiğin kadar ye .yağlaarını nasıl çözdüğünü göreceksin.1 ayda bile kilo vereceksin.inan bana ve kesinlikle dene.dilerim istediin şekle kavuşursun canım.öncelikle inanmalısın unutma.sevgiler :))

canım bu kadar dert etme bence kendine
değiştiremeyeceğimiz sorunlar vermesin yüce rabbim bize
bak ben 100 kiloydum
şimdi oldum 60 kilo
kilo vermek senin elinde olan birşey,gerçekten istiyorsan,hırs yaparsan vereceksindir
yeter ki isteyerimseniben
hemen bu sabah itibariyle yediklerine dikkat etmeye,daha fazla hareket etmeye başla
mutlaka her gün muntazam olarak spor yapacaksın diye birşey de yok ki
asansörü kullanma,merdiven çık,ne kadar uzak mesafe olursa olsun yürüyüş yap,akşam yemeklerini 7 den sonra yeme vssss
her ay 5 kilo versen 4 ayda eskisi gibi çıtır olacaksındır
nişanlını tekrar şaşırt hadi bakalım:1rolleyes:
kolay gelsina.s.

nasıl yani eminmisiniz?eğer doğruysa bende deniyim:))))

öncelikle siz iğrenç biri değilsiniz...
biraz kontrolsüz yemişsiniz ve almışsınız kiloları...
demek ki bundan sonra kontrollü olacak ve vereceksiniz kilolarınızı...
nişanlınız için ya da başkaları için değil,
kendiniz için,sağlıklı olmak için çabalamalısınız...
yaz ya da kış önemli değil,yürüyüş her mevsim yapılır...
işten çıktıktan sonra 1-2 durak yürüyün,sonra binin otobüse...
yediklerinize çok dikkat edin,inanın siz isterseniz
yapamayacağınız hiçbirşey olmaz...
sevgiler...

Canım 1 ayda evet fazla kilo veremezsin ama ne kadar verirsem o sana kardır, 80 kiloluk bir görüntü ile 75 kiloluk bir görüntü kesinlikle aynı değil, ene azından göbek azalır bek şekillenir, üstüne uygun zarif gösterecek birde kıyafet buldun mu verdiğin 5 kilo fazladan verilmiş 10 kilo gibi durur...
Sonrasındada rejime devam edersin, senin boyuna göre zaten 70 kilo olsan yeter en azından şişman durmazsın.yerimseniben

Bence kilo vermenin tek yolu boğazdan geçiyor.Eğer zayıflamak istiyorsan
kesinlikle boğazını tutacaksın.Bol bol hareket ve yuruyüş.Meyve ve sebze ye bol bol
salata v.s.
Önceleri kilo vermemiş gibi olursun
daha sonra vücudundaki yağ
stokları eriyip kilo vermeye
başlarsın.
Çok zor değil ben başardım sende yapabilirsin

çok

Ahhh canım benim.. Bir an kendi yaşadıklarım aklıma geldi.

Evlenmeden önce bir dönem özel okulda görev yapıyordum ben de...
Bi tane aşçı Hüseyin abimiz vardı. O kadar güzel yemekler yapardı ki, lezzetine dayanamaz, tabak tabak yerdik malesef.
İnsan hiç farkında olamıyor kilo alırken ne garip. cokacimcoook

Sonra bir gün aynaya bakıyorsun, ve kendine inanamıyorsun... "Nasıl da farketmeden bu kadar kilo aldım?" diyorsun.

Ben de aynı senin gibi 69' ları bulmuştum. Bir anda karar verdim ve diyete başladım.
Biraz yediklerimi azalttım. Her gün yürüyüş yaptım, hiç aksatmadan...
İnsan karar verinceye kadar zorlanıyor ,ama karar verdin mi de gerisi geliyor.

Benim okulum 08:30 da başlıyordu. 8'e 20 kala da servise biniyordum... İş çıkışı her zaman müsait olmadığım için sabahları yürümem gerekiyordu... CADIARZU

O zamanlar evli değildim. Kız kardeşimi de ikna ettim. Her gün sabah 06:00 da kalkıp 07:30 a kadar yürüyüş yaptık. 10 dk. içinde hazırlanıp okula gidiyordum. Ama inan hiiiçç zor olmadı.
Üstelik hangi mevsimdi biliyormusun, kış ayıydı. Bir tarafta, bazı günler şakır şakır yağmur yağardı; bir tarafta biz inatla yürümeye devam ederdik.
Karlı havalarda bile hep yürüdük aksatmadan.. :dance:

O günler başaramayacağımı sanmıştım, yanılmışım... iki buçuk ay bile olmadan 10-12 kilo verdim...
O zaman ki mutluluğumu sana anlatamam...

Ardından evlendim ve bir çocuk sahibi oldum. Hamileliğimde 30 kilo almıştım...
Şu an oğlum 3 yaşını doldurmak üzere...

Oğlum süt emmediği için, emzirerek verme şansım hiç bir zaman olmadı... Haliyle yürüyüş yapma imkanım da olmuyordu, bebeğimin sağlık problemleri yüzünden...
Ama yine yediklerime dikkat ederek ve iki sene önce yürüyüşe tekrar başlayarak bi 15 kilo daha verdim...
Şu an 67 kilo civarındayım.
Üstelik inan bana, asla kolay kilo veren bir yapım olmadı hiç bir zaman.

Şimdi ki kilomu da dert etmiyorum... soğuklar yüzünden ( çocuğum hasta olmasın diye ) çıkamıyorum.
Ama emin ol bu yaz geri kalan bütün kilolarımı vermiş olacağım...

Azim ve inanç her sıkıntının çözümüdür... Yeter ki iste, yeter ki inan!!! Gerisi çorap söküğü zaten....
Kendine inancın tam olsun, oldu mu güzelim... a.s. Sen yüreğine inanırsan, yüreğin de sana istediğin şeyi verir... Şeniz

puff kendimi gördüm cnm sendeşakkıdı bende 60'dan 80'e çıkmış biriyim benneyaptımki nasıl oldu nasıl becerdim 20 kilo almayı valla bilmiyorum :1shok: gece yemek yemekten ve hareketsizlikten oldu heralde:tomato: spora başlıycam başka çaresi yok sen spor yapamazmışsın o zaman yediklerine dikkat et yeşil çay iç elma sirkesi fln dene işe yarıyolar gerçekten 1 ayda çok farketmesede yine de hiç incelmemenden iyidir di mi :teselli:yerimseniben

baştan laf etmezler evlenince söylenşrler:))yazını okuyunca gülsemmi aglasammı bilemedim ilahi ya:))

kiz benim de kocaman memelerim war. milletle konusurken hep oraya bakiolar ya acaip utaniom inek gibi hissediyorum kendimi.

sanki benlen degilde onlarla sohbet ediyolarmis gibi:S

zayiflasam da ise yaramiycak cünkü bacaklarim incecik oldugu icin yine gögüs kismi kocaman kalicak...

sen gene zayiflayarak daha iyi bi görünüme kavusabilirsin..beterin beteri war iste haline sükret valla:))

canım bunun iğrençlikle bir alakası yokki fazla takmadan kendine gerekli düzeni verebilirsin

nasıl yani eminmisiniz?eğer doğruysa bende deniyim:))))

evet canım doğru.ben dahil deneyen insanlarda sonuca varıyo.fakat tansiyonu ve mideyi etkileyeceğinden sağlık sorunlarınızın olmamasına dikkat etmek gerekiyo.umarım sizdede işe yarar.

kilolar...
korkunç.........
moralini bozmak istemem ama beyin olarak kendini acilen hazırlayıp kilo vermeye adapte olman gerek...

canım sana kendi denemiş olduğum tavsiyemi söliim çünü az zamanın varr

ben 3 hafta boyunca pazar günü hariç her gün spor yaptım 3 gün step earobik diğer üç gün de aletli ağırlıklı çalıştımm .. ağırlıklı çalışmak daha çabuk saonuç veriyor canım ..

3 ana öğünde kesinlile ne yiyecksen sadece 1 tabak ekmek yoookk.. yemeğin çeşidid de yok canım istediğinden.. üç hafta sık dişini tatlıya dokunma çok istiyorsan tatlandırıcılı çay iç ii geliyor...

üç ana öğün dışında aralarda mutlaka ve mutlaka atlamnaman gerekn atıştırmalar var meyce de olabilirbunlar etiform maviyeşil light ürünlerinden de yiyebilrsin 1 paket fazla değil.. sabah kahvaltında ayn ışekilde ekmek 1 dilim başka yok zeytin peynir ye hepsinden mühim değil....

spor olayını sakın atlama....

bu şekilde üç haftada ben 4 -5 kilo baskülde ;
görüntüde de 8-9 kilo zayıflamış gözüküyordummm aacayip işe yarıuyor dişini sık..

bak ben de n,şanımda kiloluydum biraz... resimlerde gıdıklı çıktım diye bastıramıyorum sinirimden o kadar yanii...

üç haftadır sporsuz rejime başladım yavaş gidiyor sapor yapsam akacak gdecek yağlar üzerimden biliyorummm...

hadi canım acle etttt bak sabah 10 da gidiyormuşsun işeee vaktin vaarrrrr

nişan fotolarına bakmak istiyorsan kalk ve harekete geeçç!!!

öpüyorum senii

İğrenç birisi değilsin ama rahat birisin..

Ne demek nasıl 80 kilo oldum?...sengözlerimebaksanab
Ne demek yediklerime dikkat ediyorum? sengözlerimebaksanab
Ediyorsan nasıl geldi bu 22 kilo? sengözlerimebaksanab
Sen bir gece 58 kilo olarak yattın da sabah 80 kilo olarak mı kalktın?.. sengözlerimebaksanab

O kilolar yavaş yavaş geldi ve sen umursamadın taa ki 22 yaşında bir kıza yakışmayacak o görüntüyü aynada görene kadar..şakkıdı

22 yaşında , herhangi bir rahatsızlığa bağlı değilse bu kilolar kusurabakma da çok rahatsın:1closedeyes: yani nasıl bu kadar rahat olabiliyorsunuz anlamıyorum .:1closedeyes:Sağlık sorunların da başlayabilir.

1 ay sonra nişanın varmış, nişanı geç hadi, 1 ay içinde 60 kiloya düşemiyeceğine göre, nişanında tombul bir gelin olacaksın..:1closedeyes:

Bari düğünde kuğu gibi ol..:asigim:Şaşırt herkesi.Biran önce kendine gelmen lazım..

Doktor kontrolunde kilo vermeye başlamanın zamanı gelmiş de geçmiş bile,Çok üzgünüm çoook bir şekilde yaşantına hareket katacak ve bu kiloları vereceksin canım..

Sevgiline gelince ;tabii ki ''benim için önemi yok'' diycek ama bence çok önemi vardır, :jeyyar:seni kırmamak için böyle söylüyor bunu da yaz bir kenara..

Hemen yarın, diyetisyen, spor..Kolay gelsin..

gerçekten kilo vermek istiyorsan kilo verirsin canım
ben evlendiğimde 57 kiloydum doğuma girerken 91 doğumdan çıktım 86
öyle kafama taktım ki bir sene bile olmadan 61 kiloya düştüm sende zayıflayabilirsin yeter ki inancını kaybetme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…