İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Ya o lazer yapip hic uyarmayanlari Allah islah etsin Allaha havale ediyorum .@ komple vucut paket verdiler yuzumude pakete dahil ettiler hic olmamasina ragmen bebek poposu gibi olur daha puruzsuzlesir unidiyle lazere baslamistim 2 yila yakin gittim bi baktim ki yuzum ormana donmus o yuzden hala lazer deme sakin bak sakinnnnnnnn.. evet iz oluyo ama ignenin girdigi yerler nokta nokta belli oluyo benim cildim hassas ilac kullandim akne ilaci o ilac derimi inceltti herkeste olmuyor bazi hassas ciltlerde oluyor birakinca 6 ay sonra toparlar dedi uzmanm

Herkesin gittiği yer yaptırdığı kişi farklı. Tabii adınıza üzüldüm.
Ben yüzümdeki tüylerden lazerle kurtuldum.(Aylarca yaptırmaya gerek kalmaması benim için kurtulmak.) Bir hormon problemim olsaydı ve lazerle sonuç alamasaydım iğneliyi tercih edebilirdim ancak.

çene bölgesi azalıyor ama hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor bana, sizin de böyle yavaş mı ilerliyor? sert tüylerim yok oldu 1-2 tane var ama siyahlar da 1-2 tane çıkıyor artık ama yine de çıkıyorlar yani :/
bende çene bölgeme gidiyorum siyah tür ve ince tüylerim vardı baya bir azaldı ki 3. seanta hemen fark etti

Kızlar ben simdi sivilce ilacı kullanıyorum ve yüzüm lazerden dolayı inanilmaz tuylendi. İlaç bitince başlamak istiyorum igneliye ama doktor 6 ay bekle dedi. İnanın bi gun bile beklemek istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım. Bu durumu yasayan bana yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Kızlar ben simdi sivilce ilacı kullanıyorum ve yüzüm lazerden dolayı inanilmaz tuylendi. İlaç bitince başlamak istiyorum igneliye ama doktor 6 ay bekle dedi. İnanın bi gun bile beklemek istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım. Bu durumu yasayan bana yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
Çok üzüldüm adına doktoru dinlemeni tavsiye ederim ilaç kullanıpta iğneliye başlamak sakıncalı bir durum olsa gerek istersen başka bir doktora da başvurabilirsin o kişide aynı şeyleri söylerse bekle derim ben

Kızlar gögüs çevresine iğneli epilasyon yaptıran varmı deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz

bende çene bölgeme gidiyorum siyah tür ve ince tüylerim vardı baya bir azaldı ki 3. seanta hemen fark etti

benim de azalmaya başladı ama illaki almadığı yerler kalıyor (sadece çeneye gitmediğim için zaman yetmiyor + kıl yoğunluğum çok ), inceliyorlar ama yine de çıkıyorlar. siyah şu anda bir tane var. bakalım perşembeye randevu alıcam gidişatımı sorucam.. umarım bir iki seansa daha da azalırlar. çene en görülen yer nefret ediyorum valla

Bende akne ilaci kullandim ve 6 ay bekledim maalesef vede lazerle cogalan tuyler killar onlarla yasadim aylarca hala da yasiyorum maalesef beklemen lazim. Simdi bile cildim ilactan o kadar hassaslasti ki cilt derisimi inceltiyor o tur ilaclar benim 1yil olmasina ragmen birakali hala derimin ince oldugunu söylüyor igneliyi yapan bayan

Bende akne ilaci kullandim ve 6 ay bekledim maalesef vede lazerle cogalan tuyler killar onlarla yasadim aylarca hala da yasiyorum maalesef beklemen lazim. Simdi bile cildim ilactan o kadar hassaslasti ki cilt derisimi inceltiyor o tur ilaclar benim 1yil olmasina ragmen birakali hala derimin ince oldugunu söylüyor igneliyi yapan bayan
Peki ince olması çok etkiliyor mi kabuklanma durumunu. 6 ay bekliyeceğim mecbur siz de öyle diyince ama hayat 6 ay nasıl geçecek bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun hepimizin. Bizi boyle kandiranlari da Allah' a havale ediyorum.

Peki ince olması çok etkiliyor mi kabuklanma durumunu. 6 ay bekliyeceğim mecbur siz de öyle diyince ama hayat 6 ay nasıl geçecek bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun hepimizin. Bizi boyle kandiranlari da Allah' a havale ediyorum.
Evet etkiliyor tabiki cilt derisi inceldigi icin hem daha hassas oluyor hemde izler cok daha net görülüyor. Ayni uzmana gidip tek kabuk olmayanida biliyorum maalesef ki aylar gecmesine ragmen ilacin ve o igrenc lazerin etkisini atamadim cildimden.. Dun 7.seansimi yaptirdim tum yuzu almiyor ama sag yanak sol yanak ve boyunda goze batanlari alarak en azindan biraz rahatlamami sagliyor. Yaza kadar azalir mi dedim evet diyor insallah bakalim gorecegiz. Suana kadar bin lirayi gecik bi odeme yaptim az degil hem maddi hem manevi insan zorlaniyor. Lazere zamaninda bunun 2 katini verdim sonuc mahfoldu cildim. Insallah yine emeklerim bosuna gitmez. Birde cildim hassas oldugu icin ayda bir gidiyorum.

Evet etkiliyor tabiki cilt derisi inceldigi icin hem daha hassas oluyor hemde izler cok daha net görülüyor. Ayni uzmana gidip tek kabuk olmayanida biliyorum maalesef ki aylar gecmesine ragmen ilacin ve o igrenc lazerin etkisini atamadim cildimden.. Dun 7.seansimi yaptirdim tum yuzu almiyor ama sag yanak sol yanak ve boyunda goze batanlari alarak en azindan biraz rahatlamami sagliyor. Yaza kadar azalir mi dedim evet diyor insallah bakalim gorecegiz. Suana kadar bin lirayi gecik bi odeme yaptim az degil hem maddi hem manevi insan zorlaniyor. Lazere zamaninda bunun 2 katini verdim sonuc mahfoldu cildim. Insallah yine emeklerim bosuna gitmez. Birde cildim hassas oldugu icin ayda bir gidiyorum.
Sen benden bir sene öncesin seneye ben de ayni aşamaları yasiyacagim :KK43: Umarım sonunda değer de mutlu oluruz. Diğer turlu gerçekten çekilecek dert değil.

Sen benden bir sene öncesin seneye ben de ayni aşamaları yasiyacagim :KK43: Umarım sonunda değer de mutlu oluruz. Diğer turlu gerçekten çekilecek dert değil.
Insallah sonuc aliriz. Eylül de basladim ondan oncesi baslama sende cunku gunes lekesi vs.olabilir cildin hassas oldugu icin

Ben de yıllardır lazer epilasyon yaptırdım yanak,çene ve bıyık bölgesine bıyık bitti sarılar kaldi., ama çene ve yanağı bi türlü bitiremedik, ben de bugunbugün ilk defa iğneli uygulattırdım. Dk sı 1,5 lira, 93 dk surdu ve 200 verdim . iğne ve krem parası da aldılar benden. Dk olayı com saçma bence benim bölgm büyük bi bölge değildi 93 dk nasıl sürdü anlamadım . ayrıca benim söylemediğim yerdeki ince sarı tüyleri de aldı ondan uzun sürdü, oyalandi gibi geldi. Sizler de nasil oluyor merak ettim.4-5 yıldır uğraşıyorum yüzümdeki tüylerle. Artık 1 lira bile zoruma gidiyor. Bakalım sonucu ne olacak? İnşallah bir dahaki seansa gerek kalmadan tamamen biter. Hepimize kolay gelsin.
çenemde ki iki kılı cımbızla alma maceram alt çeneme kadar kalın ve sert kıllarla son buldu...artık uğraşmak çok yordu ve ayrıca sürekli çenemle oynadığım için kararmada oldu.artık yeter dedim.bir kaç gün önce iğneli için gittim.4-5 kıla deneme yaptı.kıl köklerim çok kuvvetliymiş bu arada.bugün de çenemin bir kısmına uyuşturucu spreyle yaptı,sonra bir bölümünü aldı.ama şimdilik cımbızla alıp sertleştirdiklerimi alıyor.30 dk sürdü büyük bir alan değil.45 tl tuttu. dk sı benim de 1,5 tl. işlemden sonra bir alet gezdiriyor aldığı bölgede.şuan alındığı yerlerde şişlik var.silverdin kullanacakmışım.bugünlük fazla yapmayalım dedi şişkinlik fazla olmasın diye.2 gün sonra kalan yerlere yapacak iğneli.belki yine yarım yapar.şişkinlikte inşallah yarın falan geçer.bazıları uzun sürüyor demiş te:KK43: iğne parası her yer alıyor ama o iğneye bir defa para veriliyor.benim iğne fiyatım 10 tl. işlem sonrası krem de sürüyor.93 dk sı 140 tl falan olsa,iğne de en fazla 20 olsa 160 tl olurdu 200 tl nereden olmuş anlamadım?

İzmirde epilasyon yaptıranlar bacaklarıma da yaptırmalı yım iğneli fakat bütçem yetmiyor favoriler için janineye gidiyordum eğer janine kalitesinde janineden uygun yerler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum

Kızlar merhaba konya da yasiyorum uzun zamandır yuzumdeki tuylerle uğraşıyorum sır ağda ip vs ama azalmadilar yüzümde çok tahriş oluştu bu yüzden lazer yaptırmak istiyordum fakat forumlarda okuduğum kadarıyla yüzüne lazer yaptiripta ben kesin sonuç aldım memnunum diyen çok az bu yüzden ankara da iğneli epilasyon düşündüm ama önce yuzumdeki sivilceler için bi dermatologa mi gitsem yoksa direk iğneli mi yaptirsam ???

Ben de madam janinede yuzum icin igneliye basladim. Daha ilk seans yapildi. Seans sonrasi gorunumden cok korkuyordum ama cok sukur hic korktugum gibi olmadi. Cumartesi yaptirdim pazartesi ise gittim ve kimse birsey farketmedi. Igneliden once utuleme diod lazer de yaptirmis ama kalin ve siyah tuyler disinda sonuc alamamistim. Insallah ignelinin faydasini gorursem diger bolgelere de dusunuyorum ama janine gercekten biraz pahali.

Ben de madam janinede yuzum icin igneliye basladim. Daha ilk seans yapildi. Seans sonrasi gorunumden cok korkuyordum ama cok sukur hic korktugum gibi olmadi. Cumartesi yaptirdim pazartesi ise gittim ve kimse birsey farketmedi. Igneliden once utuleme diod lazer de yaptirmis ama kalin ve siyah tuyler disinda sonuc alamamistim. Insallah ignelinin faydasini gorursem diger bolgelere de dusunuyorum ama janine gercekten biraz pahali.
peki şişlik olmadı mı ertesi gün

peki şişlik olmadı mı ertesi gün
Biraz sislik oldu ama disaridan cok farkedilecek kadar degildi. Ilk uc gun sabah aksam desitin diye bir krem surmemi ve alkolle silmemi soylediler. Uc dort gun icinde kabuklanma oldu. Yuzumde zaten biraz sivilceli oldugundan kabuklar pek belli degildi. Zaten yanak ustundeki kabuklar hic gozle gorulmuyordu. Cene altindakiler biraz daha belirgindi.

Biraz sislik oldu ama disaridan cok farkedilecek kadar degildi. Ilk uc gun sabah aksam desitin diye bir krem surmemi ve alkolle silmemi soylediler. Uc dort gun icinde kabuklanma oldu. Yuzumde zaten biraz sivilceli oldugundan kabuklar pek belli degildi. Zaten yanak ustundeki kabuklar hic gozle gorulmuyordu. Cene altindakiler biraz daha belirgindi.
benim çene ve çene altı şişti dün bugünde şiş ayyy yüzümün şekli değişti.baya gıdığım oldu

benim çene ve çene altı şişti dün bugünde şiş ayyy yüzümün şekli değişti.baya gıdığım oldu
Ilk iki gun benim de sismisti. Beni cok rahatsiz etmedi ama annem baya gidigin vardi dedi bana da. Senin de bir iki gune gecer bence. Ilk uc gun su degdirme zaten.

X