İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Arkadaşlar merhaba. Acaba elmacık kemiklerine iğneli epilasyon yapılır mı? Lazer mağduruyum ve olmayan yerlerde yani elmacık kemiklerimde tüy çıktı yardım edin lütfen

Çok teşekkürler canımm yüzümü güldürdün leke kalır mı peki oradaki deri ince diyorlar?
Uzman birine yaptrrsan hic bisi olmaz oralar en hasaas bolge olduğu icin yüzün diger bilgelerine gire daha gec iyileşiyor ben deneme atisi yaptm hi haftada gecti.:)ilk gunler kizark sis gözüküyor ama geçiyor

Merhabalar pazartesi günü çene bölgemdeki tüylere ilk kez iğneli epilasyon yaptırdım. Daha önce cımbızla falan da aldığım için sert ve siyah çıkıyorlardı ve batıklar oluşmuştu artık. Biraz korkarak gittim yaz ayı acaba leke kalır mı falan diye ama uygulamadan sonra umutlandım 24 saat içinde kızarıklıklar geçti ve kabuk bağladı ama çok yakından bakmayınca hiç belli olmuyorlar hatta bazı yerlerde hiç kabuklanma olmadı normal bembeyaz duruyo. Uygulama yapan uzman 3 seans ta biter daha cıkmayanlar var dedi. Bitsin de kurtulayım artık her gün aynaya bakmaktan.

Nerde ysptrdiniz

Merhaba,

Başıma bu sefer de başka bi dert açtım, araştırma bahanesiyle de yıllar sonra foruma girdim, boş durmayım bu süreçte edindiğim tecrubeleri de paylaşayım dedim.

Birkaç ay once kolumdaki tüyler açık renkli olduğu için iğneli epilasyona başladım Istanbulda.
Madde madde özetleyecek olursak;

*Kesin çözümmü ?? Evet
*Ekonomik mi ? Yapan kişini dk ücretine, elinin çabukluğuna ve kıl yoğunluguza gore değişir.. Bunu hesap edin mutlaka..
*Açıyor mu ?? Benim acı eşiğim yüksek, kalın bölgelerde etkilenmedim pek ama özellikle kemiğe yakın yerlerde durum değişiyor Dikkat!!
Ne kadara, nerde yaptırdım ? İstanbulda bir evde dk sı 1 liraya yaptırdım.
Memnun muyum ? Artı ve eksileri var diyelim.

Artısı
+Kesin çözüm
Eksisi
-Tüylerim açık renk olsada yoğun olduğu için tahminimden dah uzun sürdü ve daha pahalıya geldi (ki ben ekonomik bir yere gitmeme ragmen)
-Zayıf olan tüylerin güçlenerek hiç ortada yokken coşkulu bi şekilde çıkması da süreci uzattı, bunu da mutlaka göz önünde bulundurun.
-Tenimde koyu renk izler kaldı, bronzlaşınca geçecektir vücudumu tanıyorum. Bu herkeste böyle olacak diye bir şey yok benim yapımdan da kaynaklı fakat kış dönemi yaptırmakta fayda var.
-İşlem sonrası kolum şişti ve nokta nokta yaralar oldu, etraftan gelecek sorulara hazırlıklı olun.
-Saatlerce sürüyor benim gibi çalışanlar için zor ve sıkıcı.
Tam olarak bitmedi tüy gibi olanları yapan kişi içinde görülmesi zor ama artık onlar da benim gözüme batıyor.

Velhasıl kadınlar alemi olarak rahatsızız ama durur muyuz bence hayır.
Aklıma gelenler bunlar, merak ettiğiniz noktaları msj atarsınız. Foruma girersem cevaplarım
Sevgiler..

Nerde yaptiyorsunuz.

Yıllarca lazer yaptırdıktan sonra sonunda iğneli epilasyona geçiş yaptım. Lazer yaptırdığı yıllar boyunca tabi ki kıllarım yayılmış ve sertleşmişti.
İğneliden ise sonuç aldım artık neredeyse hiç tüyüm çıkmıyor. Korktuğum kadar da acıtmadı, herhangi bir iz de bırakmadı.

Kac ay icinde kurtuldunuz bnde lazer mağduru yum haftaya cumartesi başlıyorum igneli epilasyon a

Ben 2 3 ay duzenli olarak her hafta bir kez gittim, 3. aydan sonra iki haftada bir, 7. Aydan sinra da 3 haftada bir gittim. Ama benim tuylerim yanak, cene ve boyun olmak uzere cok genis alanlara yayilmisti.
Gungor hanim basta ne kadar uzun surecegini soyledi ve gercekten de dedigi cikti. Sen de ona gideceksen en basta ne kadar surecegini sorabilirsin, durust bir sekilde cevap verecegine eminim.

Saol un bnmde oyle yanak boyun cene kopmle bana 1buuk seneyi bulur dedi

Ilk iki ayin sonunda tuyler inceldigi icin rahatsiz edici bir gorunum olusturmaktan cikiyor. Uc dort ay sonra da artik aliskanliktan ve biraz da bebek poposu gibi bir tene ozlemden dolayi gidiliyor.

Cok sukur benim yuzum delik delik olmadi. Tabi ayni mudahele herkeste ayni sonuclari doguracak diye bir sey yok.
Eger cok korkuyosan, boynunun gizli bir yerine 5 dakikalik bir seansa gidip 5 6 gun durumunu gozlemleyebilirsin. Kesin kararini da sonra verirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…