İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Öyle şeymi olur zaten iğnelide tüyler ilk beyazlıyor yakın arkadaşım yaptırdı ama sonuç kocaman bir hayal kırıklığı bence özel klnklerlede görüşmelisin ben önceden yaptırdım ve bitti şuan rahatım tek tek alması mantıksız diğerleri nolcakmış ?

Igneli epilasyondan sonra sivilce ve siyah nokta oluşumu yasayan var mi acaba?

Ve igneli epilasyondan sonra kabuklar dokulunce ne kadar sonra cilt tamamen kendi rengine donuyor

Ve igneli epilasyondan sonra kabuklar dokulunce ne kadar sonra cilt tamamen kendi rengine donuyor

Benim bildiğim kadarıyla çukurlar oluşuyor ve renk koyu kalıyor sürekli sivilcelenme siyah noktaa yaralar gördüğüm kadarıyla

Cukurluk olusmaz ve sivilcelenme de sürekli degil. Sanirim siz yaptrmadiniz

Sevgili Shewasp öncelikle geçmiş olsun. Sormak istediğim bir husus var. İğneli epilasyon için gittiğin yer sadece iğneli epilasyon mu yapıyor yoksa birçok hizmeti bir arada mı sunuyor? İğneli epilasyon küçük büyük her türlü kil yapısı için bilinen en sağlıklı yöntemdir. İsin ehli tarafından titizlikle yapıldığı taktirde iz kalma olasılığı oldukça düşüktür, bu ihtimal işlem sonrası kişinin epilasyon yapılan bölgeye uyguladığı bakımla ilgilidir. İğneli epilasyonun lazer epilasyondan en büyük farklarindan biri olarak her türlü kıl yapısına uygun olmasını göz önüne alırsak uygulayıcının söylediği gerçeği yansıtmamaktadır. İyi bir uygulayıcı bulduğunuz taktirde faydalarını göreceksiniz. Tekrar geçmiş olsun.

Son düzenleme:

istanbulda yaptırdım. neslihan hanım eli inanılmaz iyi ve 19 yıllk bir tecrübesi var. nişantaşın da bir çok ünlünün iğnelisi yapmış bir bayandır kendisi.

Kizlaar cemile hanıma gidip memnun kalan var mi acaba? Bir de göbek ve bel bölgeme gitmek istiyorum çok belli olmayan tüylerim var ama rahatsız oluyorum gidip sonuç alan var mı?

Kizlaar cemile hanıma gidip memnun kalan var mi acaba? Bir de göbek ve bel bölgeme gitmek istiyorum çok belli olmayan tüylerim var ama rahatsız oluyorum gidip sonuç alan var mı?
merhaba söylediğiniz kişiyi bilmiyorum ama eğer istanbuldaysanız neslihan hanımı tavsiye ederim işleme %100 garantişi veriyor. bir çok ünlünün iğnelisini yapmış saat ücreti piyasaya göre az yüksek ama garanti vermesi ve elinin çok iyi olması o kısmı kapatıyor :)

ne zamandır girip yazıcam yeni kısmet oldu.
Ben eylülden beri yüzüme yaptırıyorum ve çook çoook memnunum. resmen dünya varmış!
kendime güvenim geldi... uzun araştırmalarımla,buradan da okuduğum olumlu yorumlar üzerine Zeynep hanıma gidiyorum... kıllarım çok fazlaydı,şu an tek tük çıkıyor , çok mutluyum

yalnız buradaki yorumlar gitmeden önce gözümü korkutmuştu. kabuklanma ve acı hakkında abartılı yorumlar mevcut.
ben de hiç kabuklanma yok ve acı dayanılabilir bir acı,eğer kesin çözüm arıyorsanız tereddütsüz gidin derim!

istanbul'da genital bölgenin alt kısmına iğneli yapan iyi bir uzman tavsiye eder misiniz?
zeynep hanım alt kısma yapmıyor.

sivilcelenme ya da siyah nokta prblemi oldu mu peki seanslar sirasinda ve hangi kremleri kullandiniz acaba

sivilcelenme ya da siyah nokta prblemi oldu mu peki seanslar sirasinda ve hangi kremleri kullandiniz acaba

bıyık bölgemde bi kaç tane sivilce çıkıyordu çünkü orası çok hassas. oda 2 güne geçiyor. siyah nokta yok.
Utalk pudra tavsiye etti zeynep hanım,seansa gittikten sonra 3-4 gün sabah akşam kullanıyorum.

Benim cildim cok hassas sirle aldirirkende cok sivilce cikiyodu o yuzden simdide kremler kullaniyrm sivilce olusmamais icin utalk pudra yi nerden alabilirm markasi ya da özelliği nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…