İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Bu yazdiginizi hic anlayamadim .ben size herhangi bir yerde, zeynep hanima gitmein, handan hanima gidin falan diye birseymi yazdim? Ancak bilgi isteyen olursa tavsiye ederim yada bilgilerini verebilirim.yanlis anlamalara neden olacak cumleler kurmayalim.

yok hayır kendimi düzgün ifade edemedim sanırım. :) ben buradaki bir başlıkta tavsiye istemiştim, siz de bana handan hanımı tavsiye etmiştiniz özel mesajla. ben özel mesaj gönderemediğim için mail adresinizi istemiştim yine aynı başlık altında. siz de bana mail adresinizi verdiniz ve ben size mail atarak handan hanım hakkında birkaç şey sormuştum. sanırım o mailimi görmediniz ya mailim iletilmedi. sizi burada görmüşken söyleyeyim dedim sadece. :) zeynep hanımdan memnun olduğumu söylememin sebebi de handan hanım hakkında bilgi alamamamın sorun olmadığını belirtmek içindi. :)

Simdi hatirladim.ben size cevap vermistim anlasiliyorki gitmemis: ) aciklamaniz icin tesekkur ederim .yanlis anlasildigim icin gercekten uzulmustum.iyi bir uzman buldugunuza sevindim.kuzenimde zeynep hanima gidiyor.sevgiler.: )

aysel hanıma gideceğim inşaallah bende yorumlarda iyi uzasında gidip gelince bende paylaşırım öneride bulunan bayanlara çççoook teşekkürederim

Acaba rica etsem Handan Hanım'ın ve Cemile Hanım'ın iletişim bilgilerini verebilir misiniz? foruma yeni üye oldum, işleyişi hakkında çok bilgim yok henüz.

Siteye ben de yeni girdim. Bundan beş altı yıl önce arkadaşımla birlikte Cemile hanıma gitmiştik. Arkadaşım koltuk altı ve çene bölgesini aldırmıştı, ben epilasyon yaptıramamıştım o dönem. Galiba taşınmış, bizde sabit hattı vardı, şu an ulaşamıyorum. Cemile hanımın telefonunu bilen arkadaşlar varsa lütfen bana da bildirsinler.

adana da yüzüne iğneli yaptırıp biten var mı...varsa neresi....lütfen bri yardımcı olsun allahım...

bıktık usandık bu kıllardan ya...o kadar teknolji gelişyor..bi adam gibi şu kıllardan kurtaracak bir şey yapamadılar.. nereye baksam bir iyi bir kötü...neyin iyi olduğu belli değil ki..memnun olan da var olmayan da...off yaaa offf...çok sinrlerim bozuluyo bu kıllara..

mrb arkadaşlar ben ne zamandır girmiyordum, cemile hanımın telefonunu isteyenler olmuş, isteyen varsa özelden atabilirim

İlk kez bir uzman, burada yer alan olumsuz yorumlara açık yüreklilikle cevap vermiştir.
Cevabı ve bilgilendirmesi için teşekkür ederiz.

Kadınlar Kulübü

Kazen , Cemile Hanım a nasıl ulaşabiliriz..%100 ibaresi için inancımı yitirdim ama bu olasılık bile umut veriyor..:26:

Ben bir şey soracağım. Boynum ve favori bölgeme 1 seans iğneli yaptırdım. Bayağı yoğun çalışıldı, farklı farklı zamanlarda toplamda 4 saat neredeyse. Şimdi iğnenin girdiği yerlerde (tamamında mı bilmiyorum) minik çukurlar var. Gözenek gibi. Gittiğim yerde sordum bunlar normal mi geçecek mi diye. Tüm seanslar bittikten sonra 3-4 ay içinde cilt kendini yeniler ve o zaman düzelir, birçok kişide oluyor dendi. Böyle bir şey yaşayan var mı aranızda? Moralim bozuldu böyle bir şey yaşayınca

ben yüzüm için 3 seanstır gidiyorum öyle bişe olmadı bende hiç.boynumada yaptırıyorum minik minik kabuklanmalar oldu ama dökülünce iz kalmadı hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…