İgdirda sezeryan olan anneler

babayeva_gunel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2015
169
55
31
Merhaba guzel anneler ve anne adaylari size sorum var igdirda dogum yapan varmi sezeryanla. 2dr var hangisi guzel ikisi arasinda kaldim biri dr.abdul hamit bozyigit. Digeri mahmut aksin....bunlaro taniyan varmi lutfen yardmici olun

Ben de merak ediyorum.Abdulhamit Bozyiğit 3600 lira para istiyor.Su anda iki doktora gidiyorum ama bir türlü karar veremiyorum kendileriyle ilgili yorumlarda bulamıyorum.Bir tanesi Tayfun Arıkan diğer doktor da Sıtkı Güven

Merhaba guzel anneler ve anne adaylari size sorum var igdirda dogum yapan varmi sezeryanla. 2dr var hangisi guzel ikisi arasinda kaldim biri dr.abdul hamit bozyigit. Digeri mahmut aksin....bunlaro taniyan varmi lutfen yardmici olun
Mahmut Beyi ilk defa duydum ığdır da doğum yapacak anneler var mi

Ben de merak ediyorum.Abdulhamit Bozyiğit 3600 lira para istiyor.Su anda iki doktora gidiyorum ama bir türlü karar veremiyorum kendileriyle ilgili yorumlarda bulamıyorum.Bir tanesi Tayfun Arıkan diğer doktor da Sıtkı Güven
Ben mahmuta gittdim gayet iyi doktordu...ve Azerbyacan dan kac kisi ona amelyat yaptirmis ve abudl hamitden ucuza yapiyor 3250lira

Googleden aradigimda Dr Mahmut Erdemoğlu ığdır'da gözükmüyor.Diyarbakir'da görev yapıyor diye çıkıyor.gitmis olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…