Iğdır'da polise bombalı tuzak; şehit ve yaralılar va

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.873
40.715
Iğdır'da polise bombalı tuzak; şehit ve yaralılar var!

Polis memurlarını götürmekte olan servis minibüsüne bombalı tuzak kuruldu

Iğdır’dan Dilucu sınır kapısına görevli polis memurlarını götürmekte olan servis minibüsüne bombalı tuzak kuruldu. Olayda şehit ve yaralılar olduğu bildirildi.

13 gün önce de saldırı olmuştu
27 Ağustos Perşembe günü de Iğdır'dan Dilucu Sınır Kapısı'nda görevli polisleri taşıyan minibüse, PKK'lılar tarafından çapraz ateş açılmış ve bir polis yaralanmıştı. Minibüse eşlik eden Özel Harekat polisleri, teröristlere karşılık verince çatışma çıkmıştı.

ekleme yaptım arkadaşlar.
Iğdır’da 11 polis şehit
.http://odatv.com/igdirda-mayinli-saldiri-sehit-ve-yaralilar-var--0809151200.html

Iğdır'da polis minibüsüne PKK'lıların bombalı sadlrısı sonucu 10 polis şehit oldu, 1'i ağır olmak üzere 3 polis yaralı...

Iğdır'da polis minibüsüne PKK'lıların bombalı saldırısı sonucu şehit polis sayısının 11'e yükseldiği bildirildi. 1'i ağır olmak üzere 3 polis ise yaralı...

Iğdır'dan Nahcivan'a açılan Dilucu Sınır Kapısı'nda görev yapan polisleri götüren servis minibüsüne PKK'lılar bombalı saldırıda bulundu.

Son düzenleme:
Allah tum teror orgutlerinin belasini versin.terorden beslenenlerin daha cok belasini versin.bu kadar olaya ses cikarmayanlarin daha daha daha belasini versin.

Daha ne kadar beddua edebilirim bilmiyorum.yatip kalkip beddua ediyorum son gunlerde.rabbim ordaki tum evlatlarimizi korusun.kendi serlerinde bogulsunlar ins

milletin pipisi ile uğraşacaklarına Mit doğru düzgün istihabarat yapsın.
Hiç mi kimse kalmadı bilgi verecek.Amacınız ne ?
O çok istediğiniz koltuklar yapışsın "pantolonunuza" kalkamayın inaşallah.

yazıklar olsun sebep olanlara. yüreğimiz yandı yine. ocaklara kor düştü

sabah işyerine geldim haberleri açtım ağlamaktan içim dışıma çıktı artık ben böyleysem onlar nasıldır.
Çok kötüyüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…