Iğdır'da polise bombalı tuzak; şehit ve yaralılar va

Offff yine kaç eve ateş düştü.
Allah rahmet eylesin..Ailelere sabır diliyorum...
Hergün sayı artıyor.:KK43:
Yeter artık ,kocam işten eve gelebilecek mi korkusuyla yaşıyorum:KK43:

Allah yardımcıları olsun:KK43:
Eşimin çalıştığı bölgede çok karışık..
Geçen hafta silahlı çatışma oldu:KK43: Sabah geldi şimdi yine göreve gitti yüreğim ağzımda:KK43:
evet benim eşimde gece geç geldi sabah erkenden gitti, burlar karışık değil ama o taraf karışıkken nasıl sevineyim.

Tabi canım hepsi bizim En Büyük TÜRKİYE
Hepsinin anası,babası,eşi,çocuğu var.Ben kendimi onların yerine koyuyorum :KK43:
ben koyamıyorum inan nerveste, aklımın ucundan geçse deli gibi oluyorum. bu acıyı birebir yaşayanları düşünemiyorum.
şimdi bi haber daha cizrede 3 şehit. dayanılır gibi değil. ben tükendim artık

Türkiye 8 Eylül Pazartesi günü art arda gelen acı haberlerle sarsıldı. İlk olarak Iğdır’da PKK’lı teröristlerin hain tuzağında 14 polis şehit oldu. Yol kesen PKK’lılar Tunceli’de bir polisi, hem de yanında kızı varken, şehit ettiler. Son olarak ise Cizre’den 3 polisin şehit olduğu haberi geldi. (Hurriyet)

Şu ana kadar 18 şehit.. 18 sönen hayat.. Yazık çok yazık..

ben koyamıyorum inan nerveste, aklımın ucundan geçse deli gibi oluyorum. bu acıyı birebir yaşayanları düşünemiyorum.
şimdi bi haber daha cizrede 3 şehit. dayanılır gibi değil. ben tükendim artık
Eşim ara ara hatırlatıyor sağolsun :KK12:Şöyle yaparsın,böyle olur :KK42:
Allah rahmet eylesin :KK43: Sayı sürekli artıyor.

Erken seçim değil acil erken seçim ! Yoksa durmayacak bu kan . Kirli bir oyunun icindeyiz Allah sonumuzu Hayır etsin..

inanır mısınız sabah kalıncı gazete açmıyorum artık korkudan, bu haberide alt yazıda gördüm o kadar üzüldüm, o ailelerin halini düşünemiyorum

Allahım sen yardım et yeter bu nasıl acı nasıll dayanılmıyor :KK43:

Tüm Türkiye'nin tekrar başı sağolsun Allah rahmet eylesin bütün şehitlerimizin. Bitsin artık bu acı dursun artık dökülen kanlar :KK42: haber izlemeye korkar olduk. Sürekli tetikte duran asker aileleri nasıl dayansın bu strese Allah yardımcıları olsun :cry:

İnsanların hem sebep olup, hem de üzülmüş gibi yapmaları daha da sinir bozucu. Devleti nasıl bitirdikleri ortada. Her şey ortada. Birilerinin koltuk sevdası, diğerlerinin de sahte hümanist tavırları yüzünden, tertemiz yiğitler bilerek ölüme terkediliyor. Ocaklara, kalplere ateşler düştü. Ama bunların hesabı, tüm sebep olanlardan sorulacak elbet. Büyüğünden küçüğüne. Türk'ün gücünü göreceksiniz.

Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun. :KK61::KK61:şehitlerimizin ailelerinede sabırlar diliyorum. :KK61::KK61:

X