Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Download (13).jpg

Nevreste Nevreste seni cok seviyorum canim arkadasim :KK36::KK36: iyiki dogdun iyiki varsin :KK60::KK60:

-VUSLAT- -VUSLAT- Makyajkolik13 Makyajkolik13 nerelerdesiniz?Özlendiniz,danışmaya bekleniyorsunuz?:KK45:

Çoook ayrı kaldım buralardan iş güç derken araya ramazan da girdi pilim bitti resmen :silah:
Bende sizleri özledim ara ara gelip bakıyorum buralara iyisinizdir inşallah, ayırın yaptığınız yemeklerden hepsini yiyebilirimmm açım :KK53::mad:

Çoook ayrı kaldım buralardan iş güç derken araya ramazan da girdi pilim bitti resmen :silah:
Bende sizleri özledim ara ara gelip bakıyorum buralara iyisinizdir inşallah, ayırın yaptığınız yemeklerden hepsini yiyebilirimmm açım :KK53::mad:
Oy kuzum benim ,Allah kolaylık versin sana :dua:
Bu kategoride ben yapmadım ama sana tırtıklarım ,kimse duymasın :sus:

Heves ettiğim bir işi daha yüzüme gözüme bulaştırdım.:KK53: Yemekleri yapmaya koyuldum fotoğraflar çektim. Bakayım neler yapılmış dedim ki varan bir çorba pişti olmuş neyse dedim sorun değil :sopa: varan 2 ana yemeğim pişti olmuş:skandal:

Vee bütün malzemeleri toplu çekmeyi unutmuşum:KK67:
Böylelikle çekime son verip devam ettim:ruh:

Tek çeşitli yarışmalar olursa belki katılabilirim bundan sonra:olamaz:

Herkese bol şans:KK37:

Heves ettiğim bir işi daha yüzüme gözüme bulaştırdım.:KK53: Yemekleri yapmaya koyuldum fotoğraflar çektim. Bakayım neler yapılmış dedim ki varan bir çorba pişti olmuş neyse dedim sorun değil :sopa: varan 2 ana yemeğim pişti olmuş:skandal:

Vee bütün malzemeleri toplu çekmeyi unutmuşum:KK67:
Böylelikle çekime son verip devam ettim:ruh:

Tek çeşitli yarışmalar olursa belki katılabilirim bundan sonra:olamaz:

Herkese bol şans:KK37:
Malzemeler sorun değildi keşke devam etseydin çekmeyeo_OHakkında hayırlısı olsun canım:KK19:Yeni kategorilerde bekleriz:KK19:

X