Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Kusura bakmada herkes ödül icin yarismiyor. Ben kendi adima bunu soyleyeyim. Mutfakla sürekli uğrasan binbir cesit yemek yapan biri olunca dur yaptigim yemeklerimi burdada paylasayim bi degisiklik olsun..yani katilma amacim bu. Mesajlarimi okursan buyuk odul yada her neyse o mesaji kazen yazmadan önce zaten uzatmak istemedigimi yazdim. Sonrada konuyla ilgili bisey yazmadim.
Özür dilenecek bisey yok. Hellalik almakla özur dilemek arasindaki farkı bilmiyorsan anlatmaya gerek yok. Ha yarismadan cekildigimi soyledikten sonra tekrar yarismaya alinmak icin ugrasan olsaydim yada olsaydik amaciniz ödüldü diyebilirdin. Dedigin gibi konusmaya gerek yok.
yahu yazmadan edemedim. seni eski uyeliginle de tanıyorum ozamanda böyleydin. sadece odul icin yarışıyorsun ve fena hırs yapmis durumdasin.. sunuda demeden gecemicem sen mi karar veriyorsun insanların ne zaman oy kullanacagina. isteyen son saniye bile kullanir. son 10 dk da 10 kisi kullanmışta bik bik bik. sanane yahu sanane? resmen yonetim kimi seciyorsa onu kazandirdi bile demissin. abla kardes gerçek yuzunuzu gosterdiniz. hem kazen diyorki inceledim hepsini sorun yok. sen hala yok adalet yok haksizlik falan diyorsun. ayip yahu vallaha ayip..

Bilmem deynep ne anladın:))) güzel güzel şeyler yapın, ben de kendim yapmış gibi millete sunayım:)
Ben ilk kahvaltı sofralarında yarışmıştım ,bazlama yapmıştım ,bak bu da görseli:KK45:Kahvaltı yapmadıysan yapalım.
fotograf0137-jpg.1798499

Açım zaten niye yolladın bunu ühühühüh yazık bana:KK43:( domates nerede deynep? :) çok hoşmuş sofran vallahi,davet et de gelip yiyeyim :)))
:110:Kahvaltı sofrası deyince kendi sofram geldi aklıma ,canın mı çekti :olamaz:
Benim oğlum gibi domatessiz kahvaltıya oturmayanlardansın sende galiba :KK45:
Domates var orada ,salatalık gülünün içine saklanmış:KK53:

yahu yazmadan edemedim. seni eski uyeliginle de tanıyorum ozamanda böyleydin. sadece odul icin yarışıyorsun ve fena hırs yapmis durumdasin.. sunuda demeden gecemicem sen mi karar veriyorsun insanların ne zaman oy kullanacagina. isteyen son saniye bile kullanir. son 10 dk da 10 kisi kullanmışta bik bik bik. sanane yahu sanane? resmen yonetim kimi seciyorsa onu kazandirdi bile demissin. abla kardes gerçek yuzunuzu gosterdiniz. hem kazen diyorki inceledim hepsini sorun yok. sen hala yok adalet yok haksizlik falan diyorsun. ayip yahu vallaha ayip..
Gerçek yüz gerçek yz diyorsunuz da pardon neyin gerçek yüzünü size göstermişiz. Bırada en az hırsla yarışan emin ol bizlerdik. Ootani ne kadar tanıyorsun ki böyle yargılıyorsun. Konuyla alakası olmayan birinin gelip böyle şeyler yazması evet ayıp...

:110:Kahvaltı sofrası deyince kendi sofram geldi aklıma ,canın mı çekti :olamaz:
Benim oğlum gibi domatessiz kahvaltıya oturmayanlardansın sende galiba :KK45:
Domates var orada ,salatalık gülünün içine saklanmış:KK53:

O benim dişimin kovuğunu doldurmaz deynep:)) domates, peynir, zeytıng yağı,yine peynir çeşidi, mantar vs arıyorum kesin masada. Bal, reçel yağ vs kırk yıl yemesem aklıma gelmez. Tam Akdeniz insanıyım, genlerinin hakkını veriyorum:)) sen hamur işini seviyorsun galiba? Bu arada ailece domatesçiyiz ya:) yarım kılo domates yeniyordu kahvaltıda :))) babamla yarışıyorduk, adam masaya erken oturmaya görsün masada ne kadar domates salatalık varsa yiyor:)))

Gerçek yüz gerçek yz diyorsunuz da pardon neyin gerçek yüzünü size göstermişiz. Bırada en az hırsla yarışan emin ol bizlerdik. Ootani ne kadar tanıyorsun ki böyle yargılıyorsun. Konuyla alakası olmayan birinin gelip böyle şeyler yazması evet ayıp...
ben kardesinize yazdim. konu ile alakam var yada yok takip ediyorum burayi..2010 dan onceki uyelermis neden son dk vermisler vs? yahu sizene :) birinciyi tebrik etceginiz yerde insanlarin aklina kotu seyler sokuyorsunuz. kardeşinizi eski üyeliğinden de taniyorum o zamanda boyleydi herkesin tek tek oylarini takip edip kim ne kim kime vermis bakardi:) 1-2 yil gecmis hala degismemis. size haksizlik yapilirken savunmustum ama simdi sizde birincinin hakkına girdiniz golge düşürmeye calistiniz şaibeli gibi göstermeye calistiniz ayip. neyse uzatmak degil amacim yazmadan gecemedim. İyi günler.

O benim dişimin kovuğunu doldurmaz deynep:)) domates, peynir, zeytıng yağı, peynir, mantat vs arıyorum kesin masada. Baş, reçel yağ vs kırk yıl yemesem aklıma gelmez. Tam Akdeniz insanıyım, genlerinin hakkını veriyorum:)) sen hamur işini seviyorsun galiba? Bu arada aile domatesiyiz ya:) yarım kılo domates yeniyordu kahvaltıda :))) babamla yarışıyorduk, adam masaya erken oturmaya görsün masada ne kadar domates salatalık varsa yiyor:)))
Mantat ne ?:KK64:
Aynen ben de bal,reçel ,yağ kırk yıl yemesem aklıma gelmez.:KK45:
Kahretsinki hamur işini seviyorum ,daha doğrusu ailecek seviyoruz :olamaz:
Domatesi ben de çok severim ,sen diğer sofralara baksan onlarda da yoktu fazla domates ,ama çilek portakal hepimizde vardı nerdeyse ,süslü olacak ya masamız :KK70:

ben kardesinize yazdim. konu ile alakam var yada yok takip ediyorum burayi..2010 dan onceki uyelermis neden son dk vermisler vs? yahu sizene :) birinciyi tebrik etceginiz yerde insanlarin aklina kotu seyler sokuyorsunuz. kardeşinizi eski üyeliğinden de taniyorum o zamanda boyleydi herkesin tek tek oylarini takip edip kim ne kim kime vermis bakardi:) 1-2 yil gecmis hala degismemis. size haksizlik yapilirken savunmustum ama simdi sizde birincinin hakkına girdiniz golge düşürmeye calistiniz şaibeli gibi göstermeye calistiniz ayip. neyse uzatmak degil amacim yazmadan gecemedim. İyi günler.
Gölge düşürmeye çalışsam defalarca tebrik etmezdim. Ama hiç biriniz K Kazen beyin bu sana ders oldu şimdi sana kıskıs gülüyorlardır mesajına tepki bile vermediniz. Ki vermeyeceğinizi biliyorum. Ben ne yapmışım yarışmanın başından beri. Onca şey söylendi bi tek kelime etmedim hiçbir konuda. Lisabella hanım polemiğe girmeyin dedi diye olmadık şeylerle açık açık suçlandım. Cevap dahi yazmadım. Oy almadım üyelerin takdir diyelim. Ceza alabilecek ne yapmıştım ben onu anlamadım. Ki yarışmaya katılmadan bile sordum cevap alıp katıldım

Gölge düşürmeye çalışsam defalarca tebrik etmezdim. Ama hiç biriniz K Kazen beyin bu sana ders oldu şimdi sana kıskıs gülüyorlardır mesajına tepki bile vermediniz. Ki vermeyeceğinizi biliyorum. Ben ne yapmışım yarışmanın başından beri. Onca şey söylendi bi tek kelime etmedim hiçbir konuda. Lisabella hanım polemiğe girmeyin dedi diye olmadık şeylerle açık açık suçlandım. Cevap dahi yazmadım. Oy almadım üyelerin takdir diyelim. Ceza alabilecek ne yapmıştım ben onu anlamadım. Ki yarışmaya katılmadan bile sordum cevap alıp katıldım
bu sana ders oldu sana kiskis guluyorlardir diye birsey okumadim. size ithafen mi yazdi.. tebrik ettiniz yada etmediniz bence bu cikislariniz hos olmadi.. neyse uzatmayalim.

X