''iek Foto'' Yarma Anketi

Çiçek Foto Yarışması Anketi

• Özlem Çiçeğim [COLOR="Red"]5.olan Foto (nur1835) (Yaratıcı fikir,güzel çekim)[/COLOR]

OY: 13 5,4%
  • Yeli

OY: 1 0,4%
  • Gül Beyaz

OY: 4 1,7%
  • Bahçemin Süsü [COLOR="Red"]2.olan Foto (ladyd) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)[/CO

OY: 17 7,1%
  • Tutsak Güzellik [COLOR="Red"]1. olan Foto lereenim (güzel kompozisyon, renk uyumu, anlam ifadesi ve

OY: 27 11,2%
  • Pembe Sevda

• Nur'u Ayn

OY: 39 16,2%
  • Bahar Tadında

• Pembe Çiğse

OY: 11 4,6%
  • Mineler

• Hüzün Damlacıkları [COLOR="Red"]2.olan Foto (evla) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)

OY: 23 9,5%
  • Çilli (Diskalifiye edilmiştir, lütfen oy vermeyin)

OY: 7 2,9%
  • Kaktüs Çiçeğim

OY: 5 2,1%
  • Lolipop

OY: 0 0,0%
  • Beyazın Gizemi [COLOR="Red"]3. olan Foto (Şila) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

OY: 29 12,0%
  • Işıltım

OY: 8 3,3%
  • Gül Pembe

• Aşk Masalı [COLOR="Red"]3. olan Foto (penbeli) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

• Güz Gülleri

OY: 5 2,1%
  • Yağmurlu Gül Tomurcuğu

OY: 13 5,4%
  • İyilik Çiçeği [COLOR="Red"]4.olan Foto (nikitaxx) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit e

• Laleler

OY: 4 1,7%
  • Gece

• Palik

• Sevda [COLOR="Red"]4.olan Foto (nick belirtmemiş) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit et

OY: 3 1,2%
  • Lale Devri

OY: 2 0,8%
  • Baharda

OY: 9 3,7%
  • Yaralı Gül

OY: 3 1,2%
  • Gökkuşağı

• Ankete Katılan
    241
  • Anket Kapalı .
Kaktuslerde acan o inanilmaz guzel ciceklerin hastasiyim,bu yuzden evimin her yaninda katus doludur ve boyle dikenli ve corak bir bitkiden bir gelin gibi acilan o guzelim cicegin oylarimin hepsini hakettigine inaniyorum.

ya ben jüri kimlerden oluşuyo bilmiyom,zahmet olmassa hatırlatırmısın..

Jüriyi mektup yarışmasında da açıklamadım,bundan sonrakilerde de açıklamayacağım..
Şundan emin olun ki;jüri arkadaşlarımız,seçimlerini adil şekilde yapacaklarından şüphemiz olmayacak arkadaşlarımızdan oluşuyor..Üstelik,jüri belirlemede yönetimin onayını her defasında alıyoruz..
Jüri, Kazen onaylıdır yani..jeyyar

Çok heyecanlıyım valla. Böyle yarışmalar beni hep heyecanlandırır...
a065.gif

baharda bence en guzel foto kimin cok merak ettim bersulecim yarismadan sonra kimin oldugunu ogrenebilecekmiyiz yinede kiminse tebrik ederim

baharda bence en guzel foto kimin cok merak ettim bersulecim yarismadan sonra kimin oldugunu ogrenebilecekmiyiz yinede kiminse tebrik ederim

Elbette ki,yarışma sonunda hangi foto kime ait öğreneceksiniz meltemim..yerimseniben

Ayol ben hala oyumu kullanmadım... O kadar güzeller ki...:teytey::teytey:

en sonunda kullandım bende oyumu... :1rolleyes: ama çok zor oldu vallaaa..:uhm: tutsak güzellik çok etkiledi beniii... katılan bütün arkadaşlarımıza teşekkürler...a.s. hepsi başka güzeldiler.....a.s

tutsak güzelliğe oy verdim çünkü diğer çiçeklerin hepsi özgür, açıkçası beni daha da cezbeden fotolar oldu ama tutsak güzelliğin tutsaklığı daha bi etkileyici geldi, bütün arkadaşlara çektikleri kaliteli resimlerden dolayı teşekkür ederim

Arkadaşlar yineliyorum!!
İsterse oylarınız tavan yapsın...Son sekize kalan fotoların şartları eşittir..

beni diskalifiye edenleri kınıyorum ! Hala favorim aynı !

he he he

Sayın Kazen Bey lütfen konuyla ilgili kınama durmunuz söz konusu ise Protesto köşesinde ya da bu konudan muzdaripseniz ve diğer üyelerle paylaşmak istiyorsanız Bir derdim var köşesinde anlatın durumunuzu . Forumumuzu incelerseniz bu gibi sorunları olan üyelerimizin size önerdiğim başlıklar alltında bir sürü konuları olduğunu ve diğer üyeler tarafından da desteklendiklerini görürsünüz.Eğer konu başlığınızı ilgili bölümlere açarsanız ben bile desteğinize katılır , sizi diskalifiye eden arkadaşı kınar yada protesto edebilirim

Ve hatta sizi diskalifiye eden arkadaşın kimliğini verirseniz , ek olarak da o arkadaşın suratına tüüü yapabiliriz.
:Roflol::Roflol:

Yarışma, çiçekler, fotoğraflar falan çok güzel de benim takıldığım tek bişe var söylemeden geçemiycem.. Konuyla pek alakalı değil ama KAZEN abi yaa avatarın sana hiç yakışmamış biliyor musun?? Sen yaşlı değilsin ki... Sen patronsun böyle kendinden vazgeçmiş bir havası var avatarının bence kendinden emin bişe koy... Ohhhhhh beee. Rahatladım...:Roflol::Roflol:

Bu arada yarışma gerçekten muhteşem, çiçeklerin hepsi birbirinden muhtesem... En başta sevgili BerŞule ablam ve Delphin_Derya ablam olmak üzere emeği geçen herkesi burdan kocaman öpüyorum. a.s. Daha değişik yarışmalarda yine aynı sabrı ve azmi bekliyorum onlardan sırnaşık şey

Ve bütün yarışmacılara başarılar diliyorum. Gerçekten emeklerine sağlık.a.s.

Bahçemin Süsü bence çok güzeldi...
çok güzel fotoğraflar vardı zor karar verdim amafisfisfis

X