''iek Foto'' Yarma Anketi

Çiçek Foto Yarışması Anketi

• Özlem Çiçeğim [COLOR="Red"]5.olan Foto (nur1835) (Yaratıcı fikir,güzel çekim)[/COLOR]

OY: 13 5,4%
  • Yeli

OY: 1 0,4%
  • Gül Beyaz

OY: 4 1,7%
  • Bahçemin Süsü [COLOR="Red"]2.olan Foto (ladyd) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)[/CO

OY: 17 7,1%
  • Tutsak Güzellik [COLOR="Red"]1. olan Foto lereenim (güzel kompozisyon, renk uyumu, anlam ifadesi ve

OY: 27 11,2%
  • Pembe Sevda

• Nur'u Ayn

OY: 39 16,2%
  • Bahar Tadında

• Pembe Çiğse

OY: 11 4,6%
  • Mineler

• Hüzün Damlacıkları [COLOR="Red"]2.olan Foto (evla) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)

OY: 23 9,5%
  • Çilli (Diskalifiye edilmiştir, lütfen oy vermeyin)

OY: 7 2,9%
  • Kaktüs Çiçeğim

OY: 5 2,1%
  • Lolipop

OY: 0 0,0%
  • Beyazın Gizemi [COLOR="Red"]3. olan Foto (Şila) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

OY: 29 12,0%
  • Işıltım

OY: 8 3,3%
  • Gül Pembe

• Aşk Masalı [COLOR="Red"]3. olan Foto (penbeli) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

• Güz Gülleri

OY: 5 2,1%
  • Yağmurlu Gül Tomurcuğu

OY: 13 5,4%
  • İyilik Çiçeği [COLOR="Red"]4.olan Foto (nikitaxx) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit e

• Laleler

OY: 4 1,7%
  • Gece

• Palik

• Sevda [COLOR="Red"]4.olan Foto (nick belirtmemiş) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit et

OY: 3 1,2%
  • Lale Devri

OY: 2 0,8%
  • Baharda

OY: 9 3,7%
  • Yaralı Gül

OY: 3 1,2%
  • Gökkuşağı

• Ankete Katılan
    241
  • Anket Kapalı .
benim ne kadar şanssız olduğum tescillendi valla..ay üzüldüm ben gerçekten lanetlimiyim ne senağlama

Gerçekten bende tutsak güzelliğe bayıldım bıynu bükük gibi duruyor sanki :)

Aaa inanmıyorum:1shok: ben de çilliye verecektim, ilk bakışta o gözüme çarpmıştı, iyi ki vermemişim, boşa gidecekti yani ama cidden süperdi.

hepsi birbirinden güzel
ama ben bahçemin süsünü sevdim. yarışmaya katılan arkadaşlara başarılar diliyorum
a.s.

Ya hakikaten guzel bir yarisma, insanin icini aciyor, organize edenlere cok tesekkurler.
Butun cicekler muhtesem...ben kendim de bu yarismaya katilanlardanim, ama oyumu baska bir fotoya vermek istiyorum, cok begendim cunku...

beni eleyen ellere sesleniyorum hiç mi acımadınız bana kıyarken ben hile yapmadım bilmiyordum bu kuralı, ben masumum !

beni eleyen ellere sesleniyorum hiç mi acımadınız bana kıyarken ben hile yapmadım bilmiyordum bu kuralı, ben masumum !

Üzgünüm Kazen, basta kim cikardiysa bu kurallari artik, biz sadece uyguladik :sm_confused:

Bende masumum benneyaptımki

Çilliyi ben de çok beğenmiştim palik le arasında kaldım ama palike verdim Kazen tebrik ederim :)

Üzgünüm Kazen, basta kim cikardiysa bu kurallari artik, biz sadece uyguladik :sm_confused:

Bende masumum benneyaptımki

:) delphin seni seviyorummmmmm..guzelcim
tabi efendim kurallar ne icin cıkar uygulanmak icin :))
ah birde buradaki arkadaslar oylarini kime verdiklerini soylemese
yarisma bittikten sonra tum yorumlar acıklansa ne iyi olurdu
etkilenme yonlendirme gibi olmuyormu? sessizce oylar kullanilir
sonunda daha buyuk bir heyacan yumagi olmazmiydi..

sevgimle..

bütün fotoğraflar harikaa seçmekte zorlandım ama papatyaları çok sevdiğimden oyumu beyazın gizemin e verdim katılan arkadaşlar için hayırlısı olsun, ii olan kazansın:))

Arkadaşlar tekrar belirtmekte fayda var...

Çiçek fotolarımızdan ''Çilli'' isimli fotoya diskalifiye olduğu için oy vermiyorsunuz..Diğer 28 fotodan seçim yapacaksınız,sevgiler...

Mektup yarışmasında olduğu gibi yine dereceye giren fotolar(en çok oy alan sekiz aday),doğruca jüriye gidecektir..Yani en çok oy alan sekiz foto,oy vereni kaç olursa olsun jüri karşısında eşit durumda olacaklar..

Bu ne demek?Bu şu demek!
En çok oy aldı diye hiçbir foto birinci,ikinci yada üçüncü ilan edilmeyecek..
Sekiz yarışmacı da, aynı kişilerce(jüri) tek tek ele alınacak,derecelendirme ona göre yapılacak..
Derecelendirmede kriteler ne mi?
Onu jürideki arkadaşlar biliyor..Bilginize..

X