''iek Foto'' Yarma Anketi

Çiçek Foto Yarışması Anketi

• Özlem Çiçeğim [COLOR="Red"]5.olan Foto (nur1835) (Yaratıcı fikir,güzel çekim)[/COLOR]

OY: 13 5,4%
  • Yeli

OY: 1 0,4%
  • Gül Beyaz

OY: 4 1,7%
  • Bahçemin Süsü [COLOR="Red"]2.olan Foto (ladyd) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)[/CO

OY: 17 7,1%
  • Tutsak Güzellik [COLOR="Red"]1. olan Foto lereenim (güzel kompozisyon, renk uyumu, anlam ifadesi ve

OY: 27 11,2%
  • Pembe Sevda

• Nur'u Ayn

OY: 39 16,2%
  • Bahar Tadında

• Pembe Çiğse

OY: 11 4,6%
  • Mineler

• Hüzün Damlacıkları [COLOR="Red"]2.olan Foto (evla) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)

OY: 23 9,5%
  • Çilli (Diskalifiye edilmiştir, lütfen oy vermeyin)

OY: 7 2,9%
  • Kaktüs Çiçeğim

OY: 5 2,1%
  • Lolipop

OY: 0 0,0%
  • Beyazın Gizemi [COLOR="Red"]3. olan Foto (Şila) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

OY: 29 12,0%
  • Işıltım

OY: 8 3,3%
  • Gül Pembe

• Aşk Masalı [COLOR="Red"]3. olan Foto (penbeli) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

• Güz Gülleri

OY: 5 2,1%
  • Yağmurlu Gül Tomurcuğu

OY: 13 5,4%
  • İyilik Çiçeği [COLOR="Red"]4.olan Foto (nikitaxx) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit e

• Laleler

OY: 4 1,7%
  • Gece

• Palik

• Sevda [COLOR="Red"]4.olan Foto (nick belirtmemiş) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit et

OY: 3 1,2%
  • Lale Devri

OY: 2 0,8%
  • Baharda

OY: 9 3,7%
  • Yaralı Gül

OY: 3 1,2%
  • Gökkuşağı

• Ankete Katılan
    241
  • Anket Kapalı .
hepsi birbirinden guzeller ama ben beyazin gizemine verdim..papatyalar baska bi guzel oluyo ya cekeninde ellerine saglik cok guzel cekmis...herkese basarilar...

bahçemin süsü yle beyazın gizemini beyendim. ama 1.inci mor içek yanii bahçemin süsü bence... çok zarif duruyor

ben beyazın gizemine bayıldım.çok temiz ve masum bi fotograf .çok güzel yönden bakılarak çekilmiş.harika resim .hele arasında solan boynu bükük papatyalar resme ayrı bi güzellik ve gerceklik katmış,oyum tek BEYAZIN GİZEMİ ine . digerleri birbirine benzıyo ama bu resim tek ve özel olmuş,hazırlayan ve katılanlara sevgiler saygılar..

bende gönderdim ama isim eklemeyi unutmuşum.ama oy vermekde katılmak kadar güzelmiş bence.

yarışma çok güzel bence .konusu insanın içini acıyor ...hazırlayan ve katılanlara sevgilerimi yolluyorum.

*Ozlem cicegim
*bahçemin süsü
*tutsak güzellik
*çilli
*palik
*baharda ...ellerinize saglik arkadaslar bayildim valla..katilan herkesi simdiden tebrik ediyorum..hepiniz katilarak bir birincilik hak ettiniz zannumcaa.s..ben henuz oy kullanmadim..karar vermek cok guc.

e silam seninkinin hangisi oldugu belli oldu be gulumyerimseniben

şule ablam gerçekten çok güzel çekişmeli gidiyor bakalım hangi çiçeğimiz birinci gelecek bana kalasa ben bütün çiçeklerimizi 1. seçerimde hepsi kendi dalında 1. bana göre

Oylama hafta sonuna kadar sürecektir..Kararlarınızı acele vermeyin,bu çiçek bahçesinin keyfini çıkarın der bu BerŞule...yerimseniben

misss gibi kokular geliyor burnuma oh oh oh insanın burdan çıkası gelmiyor ben bu gece bu çiçeklerin arasında yatayıma.s.

ellerinize yüreginize saglık bır secenek olması durumu zorlaştırıyor en az 3 secenek begenmıştım ama 1 ını secmem gereklıymış bende oyumu verdım hadı hayırlısı

Arkadaslar Önemlidir...

Daha önce KK da yayinlandigindan dolayi fotograf sahibinin kimligi ortaya ciktigi gerekcesiyle "Çilli" isimli fotograf kullanici talebi ile diskalifiye edilmistir.

Çilli'ye verilen oylar gecersiz sayilacagindan, bundan sonra oylamaya katilacaklarin Çilli'ye oy vermemesi gerekmektedir.Duyurulur...

Sağlık olsun bende üzüldüm ama doğrusu bu. Oh be şimdi istediğim çiçek hakkında yorum yapabilirim : )

evet kazen sen kime oy verdin? oy verirken hangi kriterleri göz önünde bulundurdun?

Kompozisyon olarak Özlem Çiçeğim, Tutsak Güzellik çok hoşuma gitti. Özlem çiçeğinin adı sanki daha güzel olabilirdi ve bende şu soruyu sordurttu. Acaba çiçeği kopardı mı yoksa sapı parmakların arasında mı ? Komposizyonu çok güzel ama isim ıgh ıgh. Tutsak güzelliğin ismi kare ile bütünleşmiş, ve çiçeğin duruşu çok hoş.
Bu yorumumdan şu çıkmasın diğerleri ley ley tam tersine çalışma olarak diğerleri çok daha hoşuma gitti ama ben komposizyon ve isim olarak baktım.

Benim fotografta fena değildi hani : ) diskalifiye ettiler

Çilli senin fotoğrafınmıydı kazen :1shok: hehe sanattan anlıyorum ben valla ona oy vermiştim lülülülülülü

Çilli yani....Çok tatlıydı ama,ne yapalım yarışma kuralları hepimiz için geçerli...jeyyar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…