İdrarımı yaparken siyah kurtçuklar görüyorum

Kıl murdu filan olabilir. İdrardan degıl makat bölgesınden gelıyordur. O bölgede hafif kasıntı birde son zamanlarda kilo vermesı ıstah acılması vs var mı. Gece yatarken yatagada cıjabilirler.

Wc kurtlarına benziyor ama bu yaaaa. Iyıce kontrol edin Ne bileyim alaturka lavabo varsa ıdrarınızı oraya yapın bı kontrol edin bakalım orada da gorecekmısınız.

Zaten alaturka tuvalet kullanıyorum ikisini de orada gördüm
Şunuda soyleyeyım size bu kurtlar camasır suyuyla bıle ölmuyolar diyebilirim. Nekadarda yapsanız wcnın bıyerlerınde kalıyor olabılır ara kısımlarında felan. Tabi yınede sız takıp edin kendinizi.cok gecmıs olsun

Evet tam olarak muayeneden çekiniyorum aslında
Merhaba böyle bir durumun mümkün olduğunu sanmıyorum olsa dahi mutlaka bir belirti gösterirsin. şunu da söylemekistiyorum bir gün jinekoloji uzmanına gitsen dahi senin gibi genç kızlara sandığın gibi bir muayene yapılmaz lütfen çekinip rahatsızlıklarını gizleme

Yorumlardan da ürktüm he biri kanser olabilir demiş biri gece yatağa da çıkabilir bu kurtlar demiş 😱

Kimisi idrarı yapmak için bardak önerirken kimisi de kabı genişletmiş ve yoğurt kovası 😁

Merhabalar.
İki günden küçük tuvaletimi yaparken idrarla birlikte 1 cm kadar siyah kurtçuklar görüyorum. Kurt olduğuna eminim kan pıhtısı falan öyle bir şey değil hatta videosunu çektim, kivriliyor hareket ediyor. Lavaboya otururken olsa mutlaka görürüm hatta o tür şeylere fobim vardır görmemem mümkün değil. Çişimi yapıp temizleyecekken görüyorum. Çok korktum sizce ne olabilir? Daha önce başına böyle bir şey gelmiş olan var mı?
Bu durumu bu sabah ben yaşadım. Bildiğin kıvrılıyordu hareket ediyordu. Sizin nedenini öğrenebildinizmi

Merhabalar.
İki günden küçük tuvaletimi yaparken idrarla birlikte 1 cm kadar siyah kurtçuklar görüyorum. Kurt olduğuna eminim kan pıhtısı falan öyle bir şey değil hatta videosunu çektim, kivriliyor hareket ediyor. Lavaboya otururken olsa mutlaka görürüm hatta o tür şeylere fobim vardır görmemem mümkün değil. Çişimi yapıp temizleyecekken görüyorum. Çok korktum sizce ne olabilir? Daha önce başına böyle bir şey gelmiş olan var mı?
doktordan çekinme zaten üroloji ya da dahiliyeye gitmen gerekiyor aile hekimine gitsen bile olur. İdrar testiyle anlaşılır gerekli görülürse karnından ultrasonla bakarlar. Sağlık bu ihmale çekinmeye utanmaya gelmez. (tarihe şimdi baktım özür dilerim yeni başlık sanmıştım)

Bende de hamileyken oldu bu durum. İdrarımdan siyah kurt geliyordu. Sonra kendiliğinden geçtiö

Bu durumu bu sabah ben yaşadım. Bildiğin kıvrılıyordu hareket ediyordu. Sizin nedenini öğrenebildinizmi
böyle bi durum şu an bende yaşiyorum gitmedigim doktor kalmadi ama bi sonuc alamadim sizinki gectimi nasıl kurtuldunuz gectiyse

Merhabalar.
Ayni durumu bende yaşadım ve korktum ama alaturka wc de özellikle (klozette de oluyor) sifon suyu gelen yerlerden veya su sicrayimca idrar yaparken o şekilde cikiyor bence wc den bir kac defa yaparken plastik bardaga yap ve gözlemle bence rahat ol.

Konu hortlamış madem yazayım, arkadaşlar bu vücuttan düşmez tuvalette oluyor. Banyoyu yaptırdığımızda klozeti tam oturtamamışlar, yapıştırıcı tutmamış. Tekrar gelmeleri biraz uzun sürdü, en son günlerde yapışmayan kısımda bundan 1-2 tane vardı, komple yıkadım, akşam yine vardı. Gece tanıdık birini getirtip yapıştırdık olmadı tekrar.

Bağırsak kurdu da çok ince ve beyaz olur

X