İdrarımı yaparken siyah kurtçuklar görüyorum

20 yaş alti sokağa çıkma yasağı var ve ben 18 yaşındayım

20 yas altina sokaga cikma kisitlamasi var ya. Ustelik kiz kurt dokuyor belki, karbonat nerden akliniza geldi

Evet tam olarak muayeneden çekiniyorum aslında

İnternette araştırdım, böyle bir şey söz konusu olamaz gibi görünüyor. Olsa da, beyaz kurtçuk olması lazımmış. Böyle siyah olmazmış. Ayrıca idrar yollarınızda olsa, illa ki iş çamaşırınıza da düşerler. Sonuçta hareket ediyor diyosunuz, 1 tane bile olsa illa ki çamaşırınızda görürdünüz. Siz yine de hemen bir doktora gidin.

Bence WC’den çünkü benim de lavaboda Çar sifon yerinden geliyorlar istersen önce sifonu Çek ne bileyim su dök öyle otur emin ol yani

Umumi tuvaletle ilgili bir mikrop sözkonusu olabilir mi? Yaklaşık 1 haftadır gündüzleri umumi tuvaket kullanıyorum ve çok pis.

Umumi tuvaletle ilgili bir mikrop sözkonusu olabilir mi? Yaklaşık 1 haftadır gündüzleri umumi tuvaket kullanıyorum ve çok pis.
Mikrop en fazla enfeksiyon yapar sana böyle kurt oluşmaz. Ben hala senden olmadığını düşünüyorum. Tuvaletten kaynaklı olması yüksek ihtimal. Evin başka fertleri dikkat etmemiş olabilir. He ama sen yinede git doktora tabiki.

Cnm idrar oldukça asitik bir sıvıdır içinde canlı yaşaması pek mümkün değil. Bir de küçücük böbrek taşı bile idrar yolundan çıkarken zorlanıyor nerde kaldı böyle kurtçuklar. Bence klozet boşluklarından geliyor. Bol çamaşır suyu ağzı ördek girintili olanlardan boca et sonra bir daha dene. Yine görüyorum diyorsan git bir görün doktora. Ben bu yaşımda hiç böyle bir şey görmedim. Muhtemelen doktorda görmemiştir. 1 yaşımıza daha gireriz eğer doğruysa ve muhtemelen tıp tarihine geçersin.

Makattan idrarla birlikte gelmiş olabileceği yazıyor internette daha çok

Acilen doktora git çok önemli cekinecek bir durum yok kansere kadar yolu var bunun Allah etmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…