İdrarımı yaparken siyah kurtçuklar görüyorum

selvi2367

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2018
31
27
23
Merhabalar.
İki günden küçük tuvaletimi yaparken idrarla birlikte 1 cm kadar siyah kurtçuklar görüyorum. Kurt olduğuna eminim kan pıhtısı falan öyle bir şey değil hatta videosunu çektim, kivriliyor hareket ediyor. Lavaboya otururken olsa mutlaka görürüm hatta o tür şeylere fobim vardır görmemem mümkün değil. Çişimi yapıp temizleyecekken görüyorum. Çok korktum sizce ne olabilir? Daha önce başına böyle bir şey gelmiş olan var mı?

Eklentiler

• Screenshot_20210115-004419.png
    Screenshot_20210115-004419.png
    295 KB · Görüntüleme: 1.933
Hayır dediğim gibi wcden olsa görmemem mümkün değil ve günde en az 2 kere çamaşır suyuyla temizlenir
Benim wcde vardı mesela lağım sineğinin lavralarıymış aynı attığın gibi. Bende en az 2kere yıkarım ama yinede oluyordu. İlaçlayınca kurtulduk anca. Ama vücutta düşününce ürpertici

Benim wcde vardı mesela lağım sineğinin lavralarıymış aynı attığın gibi. Bende en az 2kere yıkarım ama yinede oluyordu. İlaçlayınca kurtulduk anca. Ama vücutta düşününce ürpertici
Normalde hiç böyle bir şeyle karşılaşmadık yani birisi görse falan söylenir veya otururken mutlaka görürüm. Bir dün akşam bir de bu gece gördüm

Canım neden çekiniyorsun doktora gitmekten.. Hemen doktora gitmelisin bence internetten baktım şimdi neymiş diye çünkü ilk kez böyle birşey gördüm.. Neden ısrarla kan pıhtısı olmadığından eminim dediğini anladım. İyi ki video resim çektin.. Doktora gitsen belki doktor da sana kurt değildi diyecekti.. Doktora git ve çekmiş olduğun videoyu bu resmi falan göster.. Korkulacak birşey de olduğunu sanmıyorum zaten sende bakmışsın internetten. Basit bir ilaç tedavisi ile halledilir Allahın izniyle.. Ama hastaneye gitmeden tedavi mümkün değil biliyorsun. Beklersen sıkıntılara yok açabilirsin..

Canım neden çekiniyorsun doktora gitmekten.. Hemen doktora gitmelisin bence internetten baktım şimdi neymiş diye çünkü ilk kez böyle birşey gördüm.. Neden ısrarla kan pıhtısı olmadığından eminim dediğini anladım. İyi ki video resim çektin.. Doktora gitsen belki doktor da sana kurt değildi diyecekti.. Doktora git ve çekmiş olduğun videoyu bu resmi falan göster.. Korkulacak birşey de olduğunu sanmıyorum zaten sende bakmışsın internetten. Basit bir ilaç tedavisi ile halledilir Allahın izniyle.. Ama hastaneye gitmeden tedavi mümkün değil biliyorsun. Beklersen sıkıntılara yok açabilirsin..
Anlıyorum çok teşekkür ederim. Bir hafta içinde regl olacağım bir an önce gitmem gerekiyor galiba

Anlıyorum çok teşekkür ederim. Bir hafta içinde regl olacağım bir an önce gitmem gerekiyor galiba
Evet canım biran önce git.. Zaten çekşnecek birşey yok inan bana.. Sana vajinal muayene falan yapmazlar.. Çekindiğin şey o ise hiç takma bunu. İdrar tahlili, kan tahlili falan gibi şeyler bakarlar.. Belki ultrason bakarlar..

Ben o kurtçuları görünce senin kadar sakin kalamazdım. Hemen acil bir şekilde doktora gitmen lazım?
Bir an önce gideceğim tabi gidebilirsem. Pandemiden dolayı hastaneler çok tehlikeli ayrıca benim sokağa çıkma yasağım var bilemiyorum kafam çok karıştı.

Bir an önce gideceğim tabi gidebilirsem. Pandemiden dolayı hastaneler çok tehlikeli ayrıca benim sokağa çıkma yasağım var bilemiyorum kafam çok karıştı.
Corona mı oldun? Neden sokağa çıkma yasağın var? Ellerini bol bol yıka iç çamaşırını hergün değiştir çarşaflarını hergün değiştir hijyenine daha çok dikkat etmelisin. 0.5 lik Pet şişeye su doldur içine 1 çay kaşığı Karbonat döküp iç onu bol bol

X