İdrarda negatif sonra pozitif olan var mı.???

Mutlaka dr-a git canim.InsaAllah gebelik olur ve sonacan ilerler kucagina alirsinbende malesef 8 haftalik ilerlemesi durdu((

Mutlaka dr-a git canim.InsaAllah gebelik olur ve sonacan ilerler kucagina alirsinbende malesef 8 haftalik ilerlemesi durdu((
Yarın gidebilirsem gidicem canım benim nasip artık hakkımızda hayırlısı olsun senin adına üzüldüm rabbim inşallah yakın zamanda nasip etsin sanada

Yarın gidebilirsem gidicem canım benim nasip artık hakkımızda hayırlısı olsun senin adına üzüldüm rabbim inşallah yakın zamanda nasip etsin sanada
Cok sag olasin canim benim.Hepimizin hakkinda hayirlisi insaAllah.Mutlaka git yarin.Hos haberler bekleriz

Cok sag olasin canim benim.Hepimizin hakkinda hayirlisi insaAllah.Mutlaka git yarin.Hos haberler bekleriz
Sende sağol canım benim amin inşallah ama ben daha Dr gidemedim fırsatım olmuyor vardiyalı çalışıyorum gece vardiyasındayım dün uykusuzdum bugün de geç uyandım yarın Allah nasip ederse gitçem inşallah

Erteleme bence hemen git ya canim bak sonra neden gitmedim dersin

Bakti amh 1,42 yumurtalik rezervin düşük dedi doktor ilac vermeden asilama olmazsa tup bwbek dedi hemen, ama baska doktorlara sordum netten övülen doktorlara normal degerlerin dediler doktor degistircem
O kadarda dusuk degil bence.hem dogrumu yokladilar analizi sence?kac yasin var ki?

Erteleme bence hemen git ya canim bak sonra neden gitmedim dersin
Gitçem cnm bugün işten yeni çıktım sabah 05:00 da çıkış biraz uyucam inşallah uyanırım ben sabahtan gideyim diye alarm kuruyorum ama uyanamıyorum öğleden sonrada geç olur servise yetişemem diye gitmedim olmadı öğleden sonra gitçem artık

Ben vitamin filan istedim doktordan dalga gecti doktor
Vitamin amh faydası olur mu bilmiyorum ama dalga geçmesi yanlış olmuş ne olursa dalga geçmemesi gerekiyor benim sana tavsiyem polen arı sütü Polaris kullan bunlar yumurta kalitesini arttırıyor bende Dr geldim sıra bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…