İdrar testinde ikinci çizgi yerinde pembe nokta şekli var....Nedır bu ???

connet

Guru
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
682
198
Bayanlar yardımlarınıza ıhtıyacım var 5 NİSAN adet günümde bu sabah ılk ıdrarla test yaptım yanlız ıkıncı cızgı yerınde pembe nokta vardı, bu ne demek oluyor sımdı ltfn bılgısı olan cevap verebılırmı cok ıhtıyamcım var

nokta değilde çizgi olmuş olsydı pozitif derdimde şimdi noktada neyin nesi ki
sen emn olmak için bidaha test yap canım

nokta değilde çizgi olmuş olsydı pozitif derdimde şimdi noktada neyin nesi ki
sen emn olmak için bidaha test yap canım

yaa bole yusyuvarlak degıldı yuvarlakla oval arası bısey bıde yukarı dogru ıncelıyodu sankı, aman ya nekadar zormus takıldıgımız seylere bak valla hamıle kalcam dıye manyak oldum, 4 senedır beklıyorum ve ılk defa bu sekılde basıma bısey geldı daha once yaptıgım testler hıc bole olmamıstı, psıkolojıkmı bılmıyorum ama bıde yemekelrden sonra mıde bulantım oluo ama cok hafıf varla yok arası..

canım 2. kez test yaparsan daha netleşir durumun..hayırlısı olur inşallah hamilesindir..

canım 2. kez test yaparsan daha netleşir durumun..hayırlısı olur inşallah hamilesindir..

ınsallah canım, test yapıcam ama bıraz daha zaman gecsın dedım allah kısmet ederde hastalanmazsam yarın yapmayı dusunuyorum

bence testte bir bozukluk var nokta hiç duymamıştım hakkında hayırlısı canım

canım ikinci çizgi silik çıksaydı evet hamilesin diyebilirdim ama noktayı ilk defa duyuyorum bence ikinci testi alıp yapmalısın hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah hamilesindir

evet kızlar büyük olasılıkla test hatalıydı, kısmet olurda hastalanmazsam 14 nısanda yapıcam ıkıncı testı, hakkımızda hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…