İdrar Testi

masalperisi116

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2011
11
0
Arkadaşlar ben ayın 5 inde adet oldum 5 gün sürdü fakat üstüne görmeden şüpheleniyorum. Bu gün ayın 15 i bu gün veya biraz daha bekleyip ayın 18 i 19 u gibi idrar testi yapsam sonucu beni yanıltır mı? Adet olmuş olmam idrarda ki değeri etkiler mi hamile olsam bile?

canım test yaparsan adet olmuş dahi olsan çıkar ama adet olduğun için negatifede hazırlıklı ol. üstüne görme olayı seni fazla düşündürmesin. bende ayın 1inde adet oldum herzamanki gibi 5 gün sürdü. fakat kadın doğum doktoruna rutin kontrolüme gittiğimde muayene sırasında 1-2 cmlik siyah bir nokta gibi birşey gördü ve bende gördüm tabii. doktor şaşkın bir şekilde son adet tarihin neydi senin dedi ve 1 kasım deyince yani oldun ve bitti dimi. diye sordu. benim içime kurt düştü. acaba hamileliktenmi şüphelendi dedim. ama sonra birşey demedi. bende mecburen 28 kasımı bekliyorum.

Son düzenleme:
canım test yaparsan adet olmuş dahi olsan çıkar ama adet olduğun için negatifede hazırlıklı ol. üstüne görme olayı seni fazla düşündürmesin. bende ayın 1inde adet oldum herzamanki gibi 5 gün sürdü. fakat kadın doğum doktoruna gittiğimde muayene sırasında 1-2 cmlik siyah bir nokta gibi birşey gördü ve bende gördüm tabii. doktor şaşkın bir şekilde son adet tarihin neydi senin dedi ve 1 kasım deyince yani oldun ve bitti dimi. diye sordu. benim içime kurt düştü. acaba hamileliktenmi şüphelendi dedim. ama sonra birşey demedi. bende mecburen 28 kasımı bekliyorum.

slm..aynı durumdayım sizinle..yarın test yapmayı düşünüyorum.adetim yeni bitti ama kendimi hamile gibi hissediyorum..

canım test yaparsan adet olmuş dahi olsan çıkar ama adet olduğun için negatifede hazırlıklı ol. üstüne görme olayı seni fazla düşündürmesin. bende ayın 1inde adet oldum herzamanki gibi 5 gün sürdü. fakat kadın doğum doktoruna rutin kontrolüme gittiğimde muayene sırasında 1-2 cmlik siyah bir nokta gibi birşey gördü ve bende gördüm tabii. doktor şaşkın bir şekilde son adet tarihin neydi senin dedi ve 1 kasım deyince yani oldun ve bitti dimi. diye sordu. benim içime kurt düştü. acaba hamileliktenmi şüphelendi dedim. ama sonra birşey demedi. bende mecburen 28 kasımı bekliyorum.

Test yaptın mı canım sen doktora gittikten sonra

inşallah bebişvardır canım

İnşallah hepimiz bebişlerimize tez zamanda kavuşuruz. test yapmadım moralim bozulur diye korkuyorum. 4 aydır test alıp yapıyorum negatifi görünce üzülüyorum. şimdi bat'ını bekliycem. olursada biraz sürpriz gibi bir şey olur. birde şu var doktor ya adet olduğum için önemsemedi nasılsa diğer adette çıkar diye, ya da yoktuda ben öyle düşündüm. ama İnşallah ilk seçenektir. :KK49:

idrar testleri değer olarak 20-50 arasını ölçüyor diyorlar. Eğer değer 50 nin üzerindeyse pozitif çıkmaz mı arkadaşlar testte. Bilgisi olan var mı?

X