Idrar testi pozitif, kan testi negatif olan var mi?

Hamileyizbiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2024
9
2
38
Merhaba anneler, anne adayları ve anneliği tatmak icin sabirsizlanan bizler..
Başlıktanda anlaşıldığı gibi idrarda silikte olsa pozitifi görüp bugun kan testinde sıfırı görmüş biri olarak cok cok üzüldüm. Reglim 1 gun gecikmişti ama hem dün hem bugun yaptığım idrar testinde görünüyordu. Resimlerini paylaşacağım. Kullandığım idrar testi artimed erken gebelik testi. Bununla ilgili sorun yaşayan ya da pozitif olup kanda negatif gören ama sonra hamile kalan var mi?

Eklentiler

• IMG-20240622-WA0019.jpg
    IMG-20240622-WA0019.jpg
    96,9 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG-20240622-WA0018.jpg
    IMG-20240622-WA0018.jpg
    113,5 KB · Görüntüleme: 56
Merhaba anneler, anne adayları ve anneliği tatmak icin sabirsizlanan bizler..
Başlıktanda anlaşıldığı gibi idrarda silikte olsa pozitifi görüp bugun kan testinde sıfırı görmüş biri olarak cok cok üzüldüm. Reglim 1 gun gecikmişti ama hem dün hem bugun yaptığım idrar testinde görünüyordu. Resimlerini paylaşacağım. Kullandığım idrar testi artimed erken gebelik testi. Bununla ilgili sorun yaşayan ya da pozitif olup kanda negatif gören ama sonra hamile kalan var mi?
Kan testi esastır ❤ umarım en kısa sürede bebeğinize kavuşursunuz

Ya aynı mavi kapak test bende yaptım silik çıktı ve bel ağrılarım var benimki days doctor markaydı acaba doğruluk payı varmı sizin fotodaki gibi aynı çıktı bendede biraz daha pempe

Daha önce de yazdım bi soruda, Artımed ayaklanıp bana hamilesin dese yine inanmam. Başka bi test alıp tekrarlayın bence
Bu kadar güvenilmez bi test olduğunu inanın bilmiyordum buradan öğrendim kaldırılmalı o zaman piyasadan bugünkü yaşadığım duygu karmaşasını kim bilir kaç kadın yaşadı cok üzücü çok:KK43:

Bu kadar güvenilmez bi test olduğunu inanın bilmiyordum buradan öğrendim kaldırılmalı o zaman piyasadan bugünkü yaşadığım duygu karmaşasını kim bilir kaç kadın yaşadı cok üzücü çok:KK43:
Tabii ki, ben bi kere hastanedeydim annemin refakatçisi olarak ama nasıl kasık ağrım var, dedim hamileyim herhalde. Artımed yaptım, pozitif. Bi heves bi heyecan, Allah'tan eşime söylemedim. Ertesi gün başka test yaptım hiçbir şey yok. Hala tüm eczanelerde neden var hiç bilmiyorum. Umarım en kısa sürede pozitifi görürsünüz

Tabii ki, ben bi kere hastanedeydim annemin refakatçisi olarak ama nasıl kasık ağrım var, dedim hamileyim herhalde. Artımed yaptım, pozitif. Bi heves bi heyecan, Allah'tan eşime söylemedim. Ertesi gün başka test yaptım hiçbir şey yok. Hala tüm eczanelerde neden var hiç bilmiyorum. Umarım en kısa sürede pozitifi görürsünüz
Ben bi de eşime soyledim baba oluyosun diye ama hemen kam vermeye gittik o kadar emindim ki hamile olduğuna sıfırı gorunce cok üzüldüm

Selam hanımlar

Benim de dün 27.06 adet tarihimde normalde
Hiç adet belirtim olmayınca 26 haziranda önce evde erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı daha sonra kan verdim şimdi 0.2 negatif
Dün tekrar farklı bir marka erken gebelik testi kullandım tekrar silik çizgi çıktı görsellerini ekleyeceğim
Bugün de hafif sulu pembe lekelenmem geldi , devamı gelecek mi onu bekliyorum
Kanda negatif çıkıp iki farklı testte silikte olsa pozitif vermesini anlamlandıramıyorum
Böyle bir durum ile daha önce karşılaşan varsa yorumlarını beklerim

Eklentiler

• IMG_5820.jpeg
    IMG_5820.jpeg
    61,6 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_5830.jpeg
    IMG_5830.jpeg
    56,8 KB · Görüntüleme: 27
X