İdrar testi negatif,kan testi pozitif...Lütfen yorum yazın...

evet ben bu yıl 3 kere yaşadım onu güzelim...evet bir kaç güne kalmaz adet olursun zaten...yok çok fazla aman aman bir sancı olmaz...adet sancından az daha fazla olur hepsi o güzelim...kimyasal gebeliğin ne demek olduğunu biliyorsun sanırım...anomalili hücre oluşuyo...zaten o bebek anomalili olacak anlamına geliyo...rabbim o kadar güzel yaratmışki herşeyi öyle bir bebeği rahim kabul etmiyo ve dışarı atıyo...çok şanslıyız aslında...üzülmek yok...yola devam ...tamammıııııa.s.

Duruşah bilgi için teşekkürler. Geçen ay,tam yumurtlama dönemimde çok hastalandım ve antibiyotik kullanmak zorunda kaldım. Birde amcamı kaybettik, çok üzücü, yıpratıcı günler yaşadım.Doktor bunlardan dolayı olabilir dedi.
Bizim ilk denememizdi ve hemen hamile kalmıştım. Umarım bundan sonraki süreçlerde bir sorun yaşamam. Sana sebep olarak ne dedi doktorun? Ve sonra hamile kaldın mı?

lüttfenn yardımmmm
kızlarrr bugun dayanamadım ve idrar testi yaptımm
sonuçç maleseff negatifftii çok moralim bozuldu çok erkenmi yaptım acaba adetime 1 hafta var ama bugun aşılamamın 13. günüü neyse artık çarşamba günü herşey belli olaacak insaallah kan testi yapacam 15. günü yap demişti dr.um.hayırlısıı olsun insaallah.

Adetine 1 hafta kala idrar testinde belli olmaz bence.Belli olması için Beta HCG hormonunu çok yüksek seviyeye gelmesi lazım.O da adetin geçtikten 4-5 gün sonra.

Arkadaşlar,
beta hcg nin düşmesinden sonra bugün 3. gün. Kahverengi lekelenme 2 gündür yok.Ağrı yok,sızı yok.2 gün önce mide bulantım bitmişti,dün yine başladı. Beta HCG seviyem 48 satte 293 den 213 e düştü. Neden hala kanama olmadı?

Arkadaşlar bebiş gitti dün akşam. Çok sancılı bir akşam geçirdim. Hayırlısı artık,bir dahakine daha iyi olur herşey umarım...

kaç gün gecikmeli regl oldun sen canım
benim de 16 gün geçti de
ama idrarda negatif
yarın kan tahlilide tyaptırıcam
ama içim içimi kemiriyor artık

kaç gün gecikmeli regl oldun sen canım
benim de 16 gün geçti de
ama idrarda negatif
yarın kan tahlilide tyaptırıcam
ama içim içimi kemiriyor artık

Canım adet olmam gereken zamandan tam 10 gün sonra adet oldum. 16 gün geçti ve idrarda negatif ise bir sorun var demektir. Mutlaka doktora git,geç kalma..boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…