İdrar testi negatif,kan testi pozitif...Lütfen yorum yazın...

Ela_Duru

Minnok kızım benim:))
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2010
3.190
10
Merhaba arkadaşlar. Yorumlarınıza ihtiyacım var...
Son adet tarihim 29 haziran.Adet döngüm ise 31 gün.Yani adet günümü 6 gün geçti. Pazartesi günü (02.08.2010) idrar testi yaptım tek çizgi çıktı. Sonra bi hastaneye gidip kan testi yaptım pozitif çıktı. 04.08.2010 tarihinde kadın doğumcuya gittim. Doktor normalde 5 haftalık hamilesin dedi ve vajinal ultrasonla baktı ancak keseyi göremedi. Kan testleri yapıldı. Beta HCG 229 çıktı. Bugün tekrar kan vermeye gidicem.
Bu sabah tekrar idrar testi yaptım,2. çizgi çok silik çıktı. Ayrıca dün koyu kahverengi lekelenme oldu. Doktoru aradım normal olduğunu söyledi.

Ama merak ediyorum 5 haftalıkken Beta HCG 229 az mı? Aynı yada benzer durumda olan var mı?
Lütfen yorumlarınızı bekliyorum...CADIARZU

Son düzenleme:
sanki düşük gibi canım ama bellide olmaz kişiden kişiye değişiyor...sen pozitif ol değerin yükselsin

ben kızıma himişken 2kan testim boş çıktyı aynı günler 4idrar testim dolu çıktı doktor hamiledegilsin üzgüünüm dedi kagıtlara baktı sen beni muayeneye alırmısın bi dedim emin olcam ben bi aldıki kütküt kalp sesi çok mutlu olmuştum doktora sarılmıştım inşallah hamişsindir benimki geç döllenmeydi cnm

Doktor geç döllenme olabilir dedi çünkü adet döngüm 31-32 gün sürüyor.Umarım öyledir. Ama düşük olunca kırmızı renkte lekelenme olmaz mı?

düşükte evet genelde öyle olur lekelenme agrı olur bide kimindede belirti vermez pek
ama sen bidaha idrar testi yapsana cnm bikaç gün içinde

Bugün kan testi yapılacak.Değerin yükselip yükselmediğine bakılacak

canım yaa hamilesin ama inşaallah düşük başlangıcı değildir bende senin gibi ilk hamileliğimde çokk hafif kahve rengi gelmişti doktor bişey olmaz normal demişti ama sonra ilerledi senin gibi ilk baktığında keseyi göremedi ama leke geldikten sonra doktor değiştirip başka doktora gittim bebeği gördü ama çok geçti artık düşük başlamış dedi çok kötü olmuştum ağlaya ağlaya gözyaşım bitti nerdeyse ama sonra 2. hamileliğimde yangelip yattım bi oğlum odu şimdi de kızım istersen başka doktora git ihmale gelmesin eğer düşük tehliken varsa doktorlar sürekli yatıcaksın diyolar hayırlısı olsun geçmiş olsunbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

Doktor geç döllenme olabilir dedi çünkü adet döngüm 31-32 gün sürüyor.Umarım öyledir. Ama düşük olunca kırmızı renkte lekelenme olmaz mı?

yok canım yaa sevincini kursakta bırakmak istemiyorum ama ilk kahve rengi geliyo yavaş yavaş kırmızıya dönüyo :sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

Sedef10 düşük olunca karın ağrısı olmaz mı? Bende ağrı yok. Doktor alttan muayene yaptığımız için olmuştur dedi.

Sedef10 düşük olunca karın ağrısı olmaz mı? Bende ağrı yok. Doktor alttan muayene yaptığımız için olmuştur dedi.

yok canım ilk zamanlar ağrı olmaz hiç belli etmez sonra acısı çıkıyo yani doğum yapar gibi sancı oluyo nerdeyse beni kürtaj etmedi doktor zaten düşüyo diyo daha küçük olduğu için kendiliğinden düştü bende leke geldiği zaman ağrı falan hiiiç bi belirtisi yoktu bi bakmışsın iç çamaşırında leke var sonra pamuk koydum devamı geliyo doktora sordum bazen olurmuş normal dedi ama içimi kurt yiyo yaa gittim başka doktora ne zamanki kanama çoğaldı artık parça parça akmaya başlayınca sancı çok kötü oluyo 1 hafta ölü gibi yattım yanii peki şu an leke var mıbilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

Canım dün çok az lekelenme oldu şu an yok,sabahtan beri bakıyorum.Adet olur gibi hissediyorum bakıyorum bişey yok. Koyu kahverengi gibiydi. Kırmızı olacak mı diye dikkatle ve sürekli kontrol ediyorum.Peki sen düşük yaptığında kaç haftalıktı?

valla canım tam hatırlamıyorum ama 1 5 aylıktım herhalde adetim bi hafta geçmişti test yaptım doktora gittim hamileydim ama bi hafta sonra düşük yapmıştım yani 5 hafta bitti 6. haftaya girerken kaybettim bebeğimi bence sen vakit kaybetmeden başka doğum doktoruna git ne olur ne olmaz

canim bu kahverengi veya kirmizi kanamalara normal diyor drlar.
bendede olmustu 2 gün sanki adet olmustum acil dr gittim bu normal dedi bebege bakti ultrasondan sorun yok dedi olabilir. ama senin bebegin kesesi görünmemis galiba insallah bebisin rahmine dusmusturde o akinti ondan olmustur endiselenme uzan dinlen.

Polyanan rahatlattın içimi biraz. İnternetten araştırıyorum,bebek rahime düşünce hafif lekelenme de oluyormuş. Umarım öyle bişeydir..

Polyanan rahatlattın içimi biraz. İnternetten araştırıyorum,bebek rahime düşünce hafif lekelenme de oluyormuş. Umarım öyle bişeydir..

evet canim bunu bende duymustum.
bebisinin rahmine düstmüstür bence zemuszemus
doktora gitmeyi ihmal etme canimolumunekankayizsmile

Arkadaşlar merhaba,
dün beta hcg testi yapıldı ve değer düşmüş.Doktorum aradı ve biyokimyasal gebelik olduğunu söyledi. Adet kanaması olacaksın ve o arada düşücek dedi.Bunu yaşayan varmı? Çok sancılı geçer dedi. Ne kadar sürüyor bu süreç? Anlatırmısınız lütfen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…