idrar testi???(cahilim bu konularda :( )

yine kafam karıştı yaaa :/// idrar testini adetim geçtikten sonra mı yapacam yoksa adet görmessem mi ? off cahillik kötü bişe ((

Arkadaşlar.daha öncede belirttiğim gibi.Geçen ay adet gördüm ama üstüne görmeden şüpheleniyordum.Ve bu ay adetim ayın 19 unda.Adetimi beklemeden az önce gidip 3 tane idrar testi aldım farklı farklı.ve hepsi negatif çıktı?? Acaba ne kadar doğdurdur ?? Yani adetimin gecikmesini beklemeden yaptım ...hamile değilmiyim?

canım üstüne görme çok nadir bişey, ve üstüne görmüş olsan yaptığın testlerin pozitif çıkması gerekirdi...bence testler doğru yani negatif...en kısa zamanda bebişine kavuşursun inşallah...

canım geçen aylarda hamile kaldıysan eger bu ay ustune gormeden suphelenıyosan adetını beklemene gerek yok su anda bıle yapabılırsın testi. kesın sonuc verecektir. bu kdar uzun zamanda sonuc vermemesı imkansızz.. doktorlar bıle dıyor. eger ustune gormeden suphelenıyorsanız. adet bıtımınden sonra testı tekrarlayın diye.. her şey gönlünce olsun canım..

3 tane test yaptım negatif çıktı :/ 19 unda adet zamanım.ve belirtiler dün başladı...bide adetim bittikten sonra yapacağım.yardım eden bütün arkadaşlara çok çok çok teşekkür ederim.beni cahil başıma bırakmadınız ve beni rahatlatmak için hep yanımda oldunuz.çok teşekkür ederim

1 aydır fazladır ılıskıye gırmedıysen zaten ustune gormeden suphelenıyosan. ıdrarda muhakkak cıkardı bu kdar uzun surede. ıcını rahatlatmak ıcın adetını bekle madem. yardımcı olabıldıysek ne mutlu..

AMinnnnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…