idrar testi???(cahilim bu konularda :( )

canım illada doğru sonuç istiyosan git kan tahlili yaptır hamilemisin değilmisin kesin öğren

bende bir soru soruyum bende cahilimde simdi hamilelik testi yapmak icin kac gun beklemem lazim ama adet olmadan oncesi 14 15 gunmu beklemem lazim? simdiden tskler

idrar testi tahmini ilişki sonrası 21 günde 3 hafta da kendini belli eder canım

tsk ederim canim suan hesap yapiyorum bugun tam 16 gun olmus demek 5 gun sonra test yapa bilirim:)insallah olur bende kurtulurum:21:

Allah ım gönlüne göre versin ama kan testi 14 gün de kendini belli eder, istersen sağlık ocaklarında ücretsiz yapıyorlar canım

evet bende bunu merak ediyorum.yaa kan testi yaptırmaya utanıyorum kızlar.acaba gizli bi yolu yok mu :)

Özelde para verip yaptırımda tc istemiyorlar ben sadece ısı
Söyledim ev adresi salladım kafadan:)gizli istiyorsanız isminizide farklı söyleyin nüfus cüzdanlar yanımda yok unuttum heycandan almayı dersin:)

Deniz lalesi, Senin üstüne görme adetin nasıl olmuştu??? Tam olman gereken günde mi başlamıştı? Rengi miktarı filan? Benim olmam gerekenden 4 gün önce başladı. Baya da pıhtılarım vardı. Yoğundu. Baya bildiğimiz kırmızıydı.

canım şöyle bi durumdu benimki.. adet tarihimden 1 hafta önce, 3 gün kanamam oldu..adet olduğumu sanmıştım(ama pembe bir kanamaydı)ama implantasyon kanamasıymış..bebeğin yerleşme kanamasıymış yani.. hamile olduğumu öğrendim ve sonra yine kanamam oldu(ve bu da bir sonraki; hamile olmamış olsam adet olacağım tarihti)yani 9 haftalık bi hamileliğim vardı,doktorum adet olduğumu söyledi.. yine 3 gün kanamam oldu ama bu seferki adet kanamasıymış..çok şaşırdım.. çünkü gebeliğin kendine aykırı bi durum adet görmek:26: yani nadirende olsa olabilen durum bu.. yalnız yaşadığım yerleşme kanaması pembeydi,adet kanaması koyu kırmızı-kahverengi gibiydi.. ikiside normal adet kanamasından farklıydı yani:KK34:

evet bende ondan şüpheleniyorum.ilk belirtileride ağrısız adet geçirmeymiş ve pembe veya koyu akıntı.canım sana ümit vermiyim ama sende kontrol et.bende araştırdım yeni öğrendim 200 bayan da 1 olabiliyormuş.

ya arkadaşım alt üstü 4 liralık bir test alıcaksın 2 aylık hamile olduğunu düşünüyosan şak diye çıkar zatenn bu kadar yapıyımmı yapmıyımmı durumuna düşmeye gerek yokki :97:

Allah ım gönlüne göre versin ama kan testi 14 gün de kendini belli eder, istersen sağlık ocaklarında ücretsiz yapıyorlar canım

amin canim yuce rabbim bebek sahibi olmak isteyenlere versin allahim kimsenin kucagini bos burakmasin... canim ben yurtdisindayim burda hastaneler biraz zor saglik ocagina gitmek icin araman lazim zaman alman lazim iste yurtdisinin hastanesini sevmiyorum... ben o yuzden sordum kac gun sonra idrar testi yapa bilirim diye bitanem yinede yardimin icin tsk ederim canim:emir_bebek::emir_bebek:

Evt cnm 15 dk icinde veriyorlar kanı alıp hemen makinaya söküp sonucu öğreniyorlar SSK Yada bagkur karşılasın dersen ertesi gün alirsin:)

çok teşekkür ederim canım yaa.bende karar verdim yaptıracam.peki özelde yaptırırsam ne kadar ödeyecem ve ne diyerek yapacam ? kan testi yaptırmak istiyorum mu diyeceğim ? bide forum felan dolduracakmıyım isim felan verecekmiyim?

çok teşekkür ederim canım yaa.bende karar verdim yaptıracam.peki özelde yaptırırsam ne kadar ödeyecem ve ne diyerek yapacam ? kan testi yaptırmak istiyorum mu diyeceğim ? bide forum felan dolduracakmıyım isim felan verecekmiyim?[/QUO nisanli canim kan testi yaptirana kadar iderar testi yapsana idrar testi yaptirdikdan sonra 5 dk sonra hamileligin belli oluyor hem daha kolay yine sen bilirsinde ben genelde idrar testi yapiyorum daha kolay...:KK6:

nisanli canim kan testi yaptirana kadar iderar testi yapsana idrar testi yaptirdikdan sonra 5 dk sonra hamileligin belli oluyor hem daha kolay yine sen bilirsinde ben genelde idrar testi yapiyorum daha kolay... isine karismis gibi olmayimda :KK70:

çok teşekkür ederim canım yaa.bende karar verdim yaptıracam.peki özelde yaptırırsam ne kadar ödeyecem ve ne diyerek yapacam ? kan testi yaptırmak istiyorum mu diyeceğim ? bide forum felan dolduracakmıyım isim felan verecekmiyim?

Gecen sene 15 tl idi cnm şimdide öyle bsdr giriş işlemlerini yapcagin yere gebelik testi yaptırcam de onlar isim tc ev adresi sorarlar sen hepsini sallama söyle tc numarida ezbere deilim de okdr parayı verdigin icin ayrıntı istemezler ama arkadaşların dediği gibi adet in gecsin evde idrar testi yap Daha kolay:)

Gecen sene 15 tl idi cnm şimdide öyle bsdr giriş işlemlerini yapcagin yere gebelik testi yaptırcam de onlar isim tc ev adresi sorarlar sen hepsini sallama söyle tc numarida ezbere deilim de okdr parayı verdigin icin ayrıntı istemezler ama arkadaşların dediği gibi adet in gecsin evde idrar testi yap Daha kolay:)

kimi insan korkar hamilemiyim diye kimi insan hamile olsam diye sabirsizlikla bekler... ehhh buyuk allahim sen buyuksun verende sensin alanda sen butun cocuk istenlerini kucagini bos koyma yarabim amin bebisi olanlara allahim anali babali buyutsun :nazar::nazar:insallah darisi olmayanlara aminnnnn:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

insallah allahim banada nasip ederde burda mutlulugumu sizlerle paylasirim arkadaslar dualariniz bebek isteyenlere olsun hamilelerin dua si kabul olurmus:KK53:

X