idrar testi???(cahilim bu konularda :( )

nisanli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2011
28
0
arkadaşlar geçen ay adet gördüm.ve 1 aydan fazladır ilişkiye girmiyorum.bu ay adetim ayın 19 unda.ama hamile olmaktan şüpheleniyorum.idrar testini şimdi yapsam acaba doğru sonuç verir mi ? yani adetim ayın 19 unda adetimi beklemesem şimdi yapsam doğru sonuç alabilirmiyim? çok cahilim bu konularda yardım edin lütfen ..sizden başka soracak kimsem yok.

ilişki olmadıysa nasıl gebe kalacaksın?
testi niye yapıcaksın anlamadım

geçen ay gördüğüm adetin üstüne adet görme olmasından şüpheleniyorum...onuda yeni öğrendim belirtileri öyle..acaba diyorum üstüne görmüş olsam şimdi idrar testi yapsam doğru sonuç verir mi ki ?

ayın 19 unda adet olmasan,zaten 2 hafta önce kadar gebe kalmış olman gerekir.. dolayısıyla 1 aydan fazladır ilişki yaşamadığını söylüyorsun,hamile olma ihtimalin yok ki:26:

ayın 19 unda adet olmasan,zaten 2 hafta önce kadar gebe kalmış olman gerekir.. dolayısıyla 1 aydan fazladır ilişki yaşamadığını söylüyorsun,hamile olma ihtimalin yok ki:26:

canım demek istediğim şu.1 aydan fazladır hamile olabilirim.yani 20 gün önce gördüğüm adetin üstüne görme olmasından şüphelendim yazıları okuyunca.demek istiyorum ki o gördüğüm adet üstüne görme olabilir bende bunu normal adet sandım.yani 2 aylık hamile olabilirim.üstüne görmede hamile olupta adet görüyormussun bende yeni öğrendim.acaba bende öyle miyim.acaba idrar testini şimdi mi yapmalıyım?

pardon senin için dün de cevap yazmıştım..sen üstüne görmekten şüpheleniyordun..eğer hamilelik varsa,üstüne görmüşte olsan idrar tahlili yaptığında çıkar diye düşünüyorum

pardon senin için dün de cevap yazmıştım..sen üstüne görmekten şüpheleniyordun..eğer hamilelik varsa,üstüne görmüşte olsan idrar tahlili yaptığında çıkar diye düşünüyorum

gerçekten mi? :)) idrar testi yapmak için adet gecikmesini beklemem gerekmiyor mu ?

Hayatim 2 aylik hamile oldugunu dusunuyorsan elbetteki idrar testi yapabilirsin. Iki aylik hamileysen kesinlikle iki cizgi cikmasi gerekiyor...

Hayatim 2 aylik hamile oldugunu dusunuyorsan elbetteki idrar testi yapabilirsin. Iki aylik hamileysen kesinlikle iki cizgi cikmasi gerekiyor...

peki ayın hangi vaktinde yaparsam yapıyım farketmez dimi? çünkü bende adet belirtileri başladı.şişme ve ağrı.acaba bu adet göreceğimi mi gösteriyor (
yani şimdi test yapsam üstüne görüş olsam da çıkar kesinlikle dimi ?

ya şimdii bşy sorcam mesela adetten iki hafta önce hamile kalınıyor ve yinede adet oluyormusunuz..
şimdii ben adetten iki hafta önce ovulasyon zamanlarımdı birlikte olduk eşimle hamileysem bile adet olabilirmiyimm.bide normalde çok sancım olurdu şimdi hiç sancılanmadım. off herşeyden umutlanıyorum yaaaa...

canım bazı bayanlarda olabiliyor.. bende de olmuştu.. kafa karıştırıcı bir durum :26:

canım bi test al ,yap.. olmadı adet gününü de bekle.. birde o gün yap yani

evet bende ondan şüpheleniyorum.ilk belirtileride ağrısız adet geçirmeymiş ve pembe veya koyu akıntı.canım sana ümit vermiyim ama sende kontrol et.bende araştırdım yeni öğrendim 200 bayan da 1 olabiliyormuş.

canım bi test al ,yap.. olmadı adet gününü de bekle.. birde o gün yap yani

peki deniz acaba adet zamanında yapmam doğrumudur ki ? çünkü adetle beraber kanda bulunan hormon dışarı atılıyormuş? yaa off çıldıracamm bu idrar testini ne zaman yapmam lazım? şimdi yapsam doğru sonuç verir mi ki ?

adet zamanı derken.. yanlış anlaşıldım sanırım.. yani adet gününü bekle,belki gecikmen olur birde o zaman yaparsın demek istemiştim.. çok stresslisin canım yaa.. al bi test yap,bak sonuca.. sonrasında gerekirse 19 undan sonra yine yaparsın gecikmen olursa..

Deniz lalesi, Senin üstüne görme adetin nasıl olmuştu??? Tam olman gereken günde mi başlamıştı? Rengi miktarı filan? Benim olmam gerekenden 4 gün önce başladı. Baya da pıhtılarım vardı. Yoğundu. Baya bildiğimiz kırmızıydı.

bende bir soru soruyum bende cahilimde simdi hamilelik testi yapmak icin kac gun beklemem lazim ama adet olmadan oncesi 14 15 gunmu beklemem lazim? simdiden tskler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…