idrar kesesi ve rahim sarkması (sistosel-rektosel)-acil desteğinize ihtiyacım var

melis_1

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2023
4
0
34
Arkadaşlar merhaba,
İdrar kesesi ve rahim sarkması ameliyatı olan var mı? Süreçle ilgili bilgiye ve doktor tavsiyesine ihtiyacım var. Yardımcı olur musunuz. Birkaç doktorla görüştüm tekrarlama ihtimalinin çok olduğunu söylediler. Ne yapacağımı şaşırdım. Deneyimli bir doktora ihtiyacım var. Ankara ve İstanbul öncelikli

Annem idrar kesesi ameliyatı oldu ama tekrarladı. Onu bağlıyorlarmış ve kopabiliyormuş

Merhaba 30 mayısta ameliyat olmuş biri olarak yazıyorum. Öncelikle kadiköy de muayenehanesi bulunan prof dr fuat demirci kadın hastalıkları konusunda türkiye de ki ender beyinlerden biridir. Ben ona ameliyat oldum ve onu çok zor buldum. En büyük şansım oldu internetten araştırın lütfen kendinizi emanet edebileceğiniz en iyi doktor. Şuan 3. Günüm ağrı sızı oluyor tabi ama tek bir ameliyatla beni tüm sıkıntılarımdan kurtardı . İlk gideceğiniz kişi o olsun bana dua edersiniz. Allah şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…