içiniz de benim gibi olan var mı?

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
ya ufffffffff sözlümden uzaktayım onu çok seviyorum yaaaaaaa daha evlenmemize iki buçuk üç sene var sene de bir yüzyüze görüşme fırsatımız oluyor..:çok üzgünüm: bazen içime çok sıkıntı doluyor geçmiyor. onunla kavuşacağım gün çok uzun geliyor yaaaaaaaaa uffffff şu an çok sıkıntıdayım. beş senedir sözlüyüz artık yanında olmak istiyoruuuuuuuuuuuuuuumsenağlama

• Konu Sahibi EU1
a pardon evleneceğimiz zaman beş sene olacak

• Konu Sahibi EU1
en yakın zmaanda kavuşrsunuz inş. canım..Allah bütün sevenleri kavuştursun..Hasretlik çok kötü bişey...
ama niye o akdar uzun süredir sözlüsün ki..
evlenino lsun bitsin
Ben böyle uzatlamaları hiç sevmiyorum..

• Konu Sahibi EU1
Anliyorum seni canim.. Benim de 4 senelik bir iliskim var ve evlenenecegimiz zaman suan icin mechul:bbo:
En erken 2-3 sene sonra evlenebilecegiz,belki de bakarsin bu süre uzayip gidecek..
Benim sevgilim benim yakinmda ama bu gececek olan zaman insanin gözünü ister istemez korkutuyor..
Ama beklemekten baska caremiz yok maalesef, hakkimizda hayirli olani zaman gösterecek.. :çok üzgünüm:
Seni de Allah en kisa zamanda kavustursun sevdigine insallah :asigim:

• Konu Sahibi EU1
Sayili Gun Cabuk Gecer Derler Yaa..evet Oyle Ama Birde O Gunleri Gecerirken Sorsunlar Insana..haklisin Csnim Cok Zor Oluyor Uzadikca...bizde Eesimle 6 Yilin Sonunda Evlendik Simdi Donup Bakinca Ne Cabukkk Gibi Geliyor Ama... O Gunleri Yasarken Cok Zor Olur.. Allah Kolaylik Versin Ennn Cok Sabir Versin.. Dua Et Canim Elinden Ne Gleir Ki..

• Konu Sahibi EU1
canım umarım en yakın zamanda kavusursunuz....ama ben de bi benzerinim...nikahım kıyıldı tayin için ama 16 agustosa kadar kavusamıycam....çünkü dügün 16 agustosta....allah sabır versin....

• Konu Sahibi EU1
okuduğu için beklemek zorundayız... evet ya çok zor gerçekten amıin inşallah.. sizlere de kavuşmayı nasip etsin...

• Konu Sahibi EU1
benimde askim su an türkiyede bende iki hafta önce geldim almanyaya onu cok özlüyorum :1no2: cok zor daha okulu var bitince evlenicez insahllah ama ben bir an önce hep onun yaninda olmak istiyorum :asigim: birbirimize teselli verelim arkadaslar.

• Konu Sahibi EU1
:asigim:Evet canim sozlusu nisanlisi Sevdigi uzaklarda olunca gunler gecme bilmio, hep yaninda olmak, gozlerine bakmak, elini tutmak, onun yaninda uyumak....offff bunlari ozluyorum bende...senağlama ama onun bana sevgisini dusunuyorum. Aramizdaki sevgi kuvvetli.. Onunla gecirdigim zamani dusunuyorum...Ama derler yaa sayili gun cabuk gecer diye, evet farkindayim bunun dugunumuz yaklastikca insan fark ediyor, temmuzda evleniyoruz Askimla...Sende sabredeceksin canim, diyeceksin ki bana demesi kolay!! ama dusunme, baska birseylerle avut kendini...Allah kavustursun canim, Allah mutluluklar versin, sevenleri ayirmasin.

Bende senin gibiyim iste canim, nisanlanali 2 kilo kaybettim!!! Askimdannnnnnnn yaaaaaaaa

4 yıl oldu onunla tanışalı 3yıl olacak birlikteyiz 2007 mart ayında da sözlendik
şuan askerde ve askerlik haricinde o başka şehirdeydi ve ben hep bekledim özlemle bekledim şuan aynı şehirdeyiz ama bu seferde askerliğin bitmesini bekliyorum
evlilikte 1 yıl sonra felan olabilecek ancak geç olsun güç olmasın Allah sağlık versin herşey bi şekilde olur çok fazla sıkma canını

kızlaaar kendinizi yalnız hissetmeyin :) ben de sizinle aynı durumdayım. aşkımla ilişkimiz 2.5 yıldır devam ediyor. önce okullarımızın bitmesini bekledik. şimdi iş ve askerlik ve evlenmemiz en azından 2 yıl alacak. şimdi de ondan çok uzaklardayım ve çok özluyorum. ya en azından aynı zaman diliminde ve aynı şehirde yaşayacağımız gunu bekliyorum. tam olarak 56 gun kaldı :) ooof ya insan bazen ümitsizliğe kapılıyo ama yüreğimizi ferah tutmalıyız. herşey düzene girecek merak etmeyin. herşey adım adım...
sağlıcakla kalın...

Hayırlısı herkes için

Son düzenleme:
Bende Esimden 2 Sene Ayri Kalmistim Ablamlarda Asker Yolu Beklediler.. Kankim Var 5 Senedir Biri Ile Cikiyordu O Almanyada Kankamsa Ingilterede Yani Her Ayrilgin Sonu Var

ben de aynı durumdayım daha ne zaman evleneceğimiz belli değil ve ayrı şehirlerdeyiz ço...ok özlüyorum sevgilimi:asigim:

bende 1 senedir sevdiceğimle farklı şehirdeyim. çünkü onun tayini çıkıp gitti.. 1 ay sonra nişanımız var. taaa seneye yazda düğün allah nasip ederse... bende bekleyenlerdenim yani

sevip de beklemek kavusmak icin cok zordur.bunu anca yasayan bilir.ates dusdugu yeri yakarmis.bende sevdigimi bekliyorum.ilk once askerden donmesini simdi anasini razi etmesini.offfffffff allahim sevenleri ayirma kiyma guzel sevdalara yarabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…