içime endişe giriyor korkuyorum neden böyle oldum acaba?

guldum

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2024
23
5
25
Arkadaşlar lütfen bana yardım edin arkadaşımla bir konu hakkında konuştuk bana göz kırpmasi ile ilgili bir söz söyledi ve ben onu kafama taktım durup dururken gözüme odaklanıyorum takıntısı oluştu ve 10 dk bir aklıma geliyor gün boyu ne kadar sinir olsam da elbette geçer dedim bu sefer nefesime odaklandım 5 dk bir hamileyim 35 haftalık neden unutamıyorum bir iki saat insan unutmaz mi içime endişe giriyor korkuyorum neden böyle oldum acaba korkuyorum

Psikolog ya da psikiyatriye gitmenizi öneririm elbet vardır bir sebebi

Buradan ne kadar acil bir yardım beklediniz anlamadım? Gelip nabız, tansiyon mu ölçelim? Bu kadar sıkıntınız varsa zaten doktora gidin. Ama yok arkadaşınız nedeniyle olduğunu düşünüyorsanız da zaten boş evham olduğunun farkındasınızdır? Tabi ki arkadaşınız alanında uzman biri değilse.

Çok güzel morel verdiniz sağolun bugün sizinde yaşamayacaginiz ne malum hamileyim kimseye söylemek istemiyorum sadece belki vardır bir biliginiz diye düşündüm

Çok güzel morel verdiniz sağolun bugün sizinde yaşamayacaginiz ne malum hamileyim kimseye söylemek istemiyorum sadece belki vardır bir biliginiz diye düşündüm
Buradaki yönlendirmeleri yapan kişiler doktor bile olsa kimse sizin sağlık geçmişinizi bilemez. Hele ki hamileyken ilaç al alma diyemez. Korku girdi, korkuyorum yazmışsınız. Gelir geçer, sakin olun desek düzelmeyecek. En azından terapiye gidebilirsiniz ya da bir psikiyatriye görünebilirsiniz. Ben bunları yaşasam çözümü burda aramam. Bir de morel değil "moral". Geçmiş olsun.

Tmm moral .

Gitmeseniz böyle kalacağınız kesin. Giderseniz değiştirme ve düzeltme şansınız var mantıken
Teşekkür ederim depresyon dan sonra bunların hepsi yaşadım çok ağır geldi belki eşim ilaç kullanmama izin vermedi bende Kendi kendime morel veridm İzzet güllü dinleyerek gerilim tipi baş ağrısı da yaşadım yaşıyorum bunlar çok ağır geldi bana yada herhangi bir okb takıntım daha önce rahatsızlığım yoktu hiç birşeyim yoktu böyle okuduktan sonra tam düzeldim dedim eskisi gibi işme baktım eski heyecanım yavaş geliyordu vede kafama taktığım hiç birşey yoktu sadece kafam neden böyle uyuştu sıkışmış donuk diye endişe oldum öyle arkadaşımın bir kelimesiyle öyle etkilendim kötü oldum bilmiyorum yaşamayan bilmez diyorlar gerçekten doğru bir arkadaşımız yazmış nabız mi ölçelim diyor kimse bilemez ne oldum değil ne olacam demeli

Sakin olmaya çalışın bu durum ne zamandır var eğer daha yeniyse geçmesini bekleyin ve düşünmemeye çalışın eğer geçmiyorsa yine sakin olun ve bi doktora başvurun geçmiş olsun

Sakin olmaya çalışın bu durum ne zamandır var eğer daha yeniyse geçmesini bekleyin ve düşünmemeye çalışın eğer geçmiyorsa yine sakin olun ve bi doktora başvurun geçmiş olsun
3 aydır depresyon yaşadım gerilim tipi baş ağrısı yaşadım bunlar tekti iki haftadır da bu dediklerim oldu bikerden uyuduğum zmn bazen kalbim çok çarpıyor iç sıkıntısı giriyor geçiyor ben böyle değildim yani ben normal birisi Ken bunların hepsi yaşaması çok ağır geldi bana sizlerle paylaşmak istedim psikiyatri gittim ilaç verdi eşim izin vermedi ben çok kullanmak istedim İzzet güllü video baktım belki iyi olurum dedim gittikçe depresyondan çıktım ferhaldim derken bu iki takıntı geldi bana bilmiyorum çok saçma geliyor bana ama kafam neden dağılmiyor başka şeylere odağım gitmiyor saatlerce insan iş yapar herşeyi unutur ya bir saat sonra aklına gelir yine dağıtırsin bu biraz farklı ondan endişe oldum

Eşiniz niye ilaç kullanmanıza izin vermiyor, doktor mu kendisi

Anlıyorum sizin adınıza gerçekten üzüldüm tekrar bi doktora gitmeyi deniyin ve kafanız dağılması için sürekli birşeylerle uğraşın dışarı çıkın alışveriş yapın gezin tek kalmamaya çalışın sıkıldığınız zaman birilerini arayın veya yanına gidin (eğer imkan varsa) inşallah geçer geçmiş olsun

Merhaba bugün bi konu açtım bakıp bana yardımcı olurmusunuz

Thread 'Adet mi leke mi?'
Adet mi leke mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…