İçimde saçma sapan sıkıntılar :(

en azından gelinlik hayalini kurabiliyorsun :) yakında da gerçekleşecek. allah mesut etsin. takma kafana objeler gelip geçicidr. sevdiceğinle keyfine bak derim

A kesim gelinlikler de çok güzel hem şık hem zarif bir bak istersen prenses diye şartlandırma kendini ayrıca senin en mutlu olman gereken zamanların sevdiğinle beraber yeni bir hayata başlayacaksın stres yapıp kendini sıkma tadını çıkar şimdiden mutluluklar

Eki Görüntüle 1836788
A kesim gelinlikler de çok güzel hem şık hem zarif bir bak istersen prenses diye şartlandırma kendini ayrıca senin en mutlu olman gereken zamanların sevdiğinle beraber yeni bir hayata başlayacaksın stres yapıp kendini sıkma tadını çıkar şimdiden mutluluklar

ben düğünden 1 ay öncesinden başlayarak hergün kabus görüyordum. ya ayakkabımı bulamıyordum, ya düğünü kaçırıyordum, ya düğün salonunu bulamıyordum, hep böyle rüyalar. düğün oldu, problemsiz, normal.... o kadar stres boşaymışşş...

boyun cok uzunsa veya ınce zayf bırıysen kesınlkle a model sec. ama benım gıbı 1.67 boy olupda 59 kıloysan git prenses gıyın. ben ılk attıgın prenses modele bayıldım bence onun aynısını yaptır sadece etek kısmına dantel koydurt tamam. tülleri sade kalsın. ben de oyle yaptırdım cok zarıf ve şık hatta salonda parıl parıldım. eğer strablezle rahat edemeyp devamlı cekıstıreceksen etek kısmndakı dantelden omuzlarına da yaptırt. bırde etek ucundakı dantelden kesınlkle bır eldıven dıktırt ama parmakların gorunsun. işaret parmagından gecıslı boyle.. benımkının modlını atabılırım sana . kafanıda cok karıstırma.

Aynen bende böyleyim işte düğün günü gelinliğimle kuaför bulamıyorum öyle rüya gördüm üstümde gelinlik yürüye yürüye kuaför arıyodum

biraz kilo aldım ne çok zayıfım ne çok şişmanım ama çok zayıf değiim A kesimn güzel olcağnı düşünmüyorum teşekkürler öneri için sizinkini görmek isterimm

teşekkür ederimmmm

teşekkür ederimmmm

bugün bir rüya gördüm mesela korkuyla uyandım bir gelinlik yapmışlar bana abiye diye giymem bile siyahlı beyazlı cadı kıyafeti gibi :

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…