İçimde saçma sapan sıkıntılar :(

Hancock

Yanımda olmalısın senin yerin orası...
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2015
1.281
949
Herkese merhaba biliyorum herkesin farklı farklı dertleri var emin olun benim de yaşadığım bir çok problem var bunlardan en tatlı olanı bu ama beni mutsuz ediyor. yardımlarınızı bekliyorum. Düğün stresinden dolayı zaten bunaldım.

Stres mi desem panik mi desem ne bilmiyorum içim aşırı huzursuz hafta sonu sevdiceğimle gezdik dolandık ankara kızılay da and çarşısını hiç gelinlik beğenemedim sonra büyük çarşıya baktık orada bir gelinlikçi çekti bizi kendine baya tatlı dilli falan derken anlaştık biz bununla prenses model bir gelinlik beğendim ama tam istediğim gibi değil di baya iyi bir fiyata anlaştık 1600 liraya istediğim gibi dikecekler bire bir görmedim danteli falan herşeyi kendim seçeceğim altı kabarık üstü dantel olacak ama içim çok huzursuz ya istediğim gibi olmazsa ya bi sıkıntı çıkarsa ya beğenmessem içime sinmesse. of kafam da deli sorular var straplez mi yaptırsam askılı mı altına danteli mi yaptırsam sade mi olsa size anlatamam içim içimi yiyor.

Her kafadan bir ses çıkıyor biri parıltı taşlı olsun bence diyor biri dantelli diyor benim istediğim şey üstü dantel altı prenses fakat emin olamıyorum sanki gelinlik yakışmayacak içinde çirkin olucam gibi yani kısacası anlamsız triplerdeyim korku dolu içim hüsrana uğrayacağım gibi... Ayrıca böyle konuları konuşabileceğim pek kimse yok etrafım da burası sayesin de güzel şeyler öğreniyorum. Yine yardım istiyorum. evet gelinlik benim olacak istediğim gibi diktirmeliyim ama nasıl çıkıcam bu sıkıntınn içinden kendimi nasıl huzursuzluktan kurtarıcam bilmiyorum.

Sadece bu değil kendi kendime aşırı saçma telaşlara giriyorum düğünüm ağustosta sanki düğüne yetişemicem sanki saçım olmayacak ya vala düşünnce de gülesim geliyor bunları tek ben mi yaşıyorum diye ama rüyalarıma giriyor geç kalıyor beğenmiyorum falan offfff rahatlamak için ne yapmalı

Bu arada prenses dediğim şu şekilde şöyle bir şey kafamdaki

Son düzenleme:
Tatlı telaşlar bunlar. Gelinliği sen giyeceksin önemli olan senin beğenmen.

Katalogdan modeli seç, kumaşları da yerinde beğen. Bence gelinlikte kumaş kalitesi çok önemli. Gerisi Allah'a emanet. Stres yapma.

1600 tl cok ucuz degıl mı;?
dantelı berabermı alacaksınız?

Ayrıca prenses model gelınlık gıymeyın artık yeter ya

1600 tl cok ucuz degıl mı;?
dantelı berabermı alacaksınız?

Ayrıca prenses model gelınlık gıymeyın artık yeter ya

indirim yaptırdık valla danteli cumartesi gel seç dedi ya prenses model den hoşlanıyorum ben düz gelinlikden hoşlanmıyorum salon düğününe prenses yakışır kır düğünü havuz başı olsa tmm düz olsun da nebileyim öyle

Prenses gelınlıgı fızıgıne guvenen guvenmeyen herkez gıyınıyor kabarıkya ıcerınısı kımse gormuyor
Bende daha degısık kendıne ozgu bıseyelr cıkarabılırdın
Kı bu sene balık form gelınlıkle moda
Neyse bana gelınlıgın ucuz geldı ben 4 sene once 2500 tl gıymıstım dantelsız ınce tulden bır gelınlık

o and çarşısı denen yerde girdiğim ilk dükkandaki giydiğim ilk gelinliği aldım. saçımı pek beğenmedim ama ses de etmedim. 2 düğün yaptım, 2sinden de acayip sıkıldım. evliliğimin en ve tek kötü dönemi düğün zamanı oldu diyebilirim ben daha çok eve odaklandım. eşyalar, perdeler, süsler falan. benim için tek önemli olan o evi bir an önce dayayıp döşemekti. hazırlıklarımı yaparken, hiç kimseden ileri seviyede tavsiye almadım. çünkü her zaman daha iyisi bulunur herşeyin. kafa karıştırmaktan başka ne işe yarar? Düğünüme heveslenmedim; pişman mıyım? hayır. içimde kaldı mı? hayır. bi daha olsa yapar mıyım? hayır.. yazık o paraya

Fiziğime güveniyorum onda problem yok kaldırabileceğime inanıyorum boyum 1.70 falan biraz kilo aldm ama zayıflıcam gelinlik de kadın 2000den ağzını açtı hemşeri memşeri ayağına bize çok yardımcı oldu

güzel düşünceler keşke bende böyle olabilsem ama şuan stres içindeyim ne mutlu size

Bence 1.70 boya prenses boy hiç gitmez kesinlikle prenses model yaptirmayin ustu dar göğüs altı ya da biraz daha assgdan çok az kabarık gelen bi model olabilir

Bence 1.70 boya prenses boy hiç gitmez kesinlikle prenses model yaptirmayin ustu dar göğüs altı ya da biraz daha assgdan çok az kabarık gelen bi model olabilir

Ya prenses dediğim o çirkin kabarıklar değil şu şekilde istiyorum hafif prenses yani kabarık prenses böyle bir şeuy

Ya prenses dediğim o çirkin kabarıklar değil şu şekilde istiyorum hafif prenses yani kabarık prenses böyle bir şeuy

Eki Görüntüle 1836748 Eki Görüntüle 1836749

Fena değiller ama tabiki de tarz meselesi sizin beğenmeniz önemli. Ama bana kalırsa daha dar kesim dantelli sırtı dantel dokelteli vs çok güzel modeller var öyle birşey yaptırmalısin. Boyun uzun ondan diyorum :) uzun boylu olanlara çok yakışıyor öyle modeller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…