icim rahat etmiyor:(

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
arkadaslar benim ki belki pek onemli bir konu degil ama genede yazmak istedim..esimle aramizda uzun bir zamandan sonra tekrar beraber olacagimiz icin dogum kontrol hapina baslamistim ama bir turlu birakamadim hem tekrar uzun bir ayrilik olacagi icin hem kendimce boyle daha guvenli olacagini dusundugum icin..2,5 ay araliksiz kullandim biraktim ve 3 gun sonra adet gordum (oldukca azdi)suan icin hamile kalmaya imkanim yok cok korkuyorum hapi birakmadim diye hamile kalmis olabilirmiyim diye-tatlicadiarzu- ve bu aralar mide bulantisindan olecegim sanki..benimki sadece bir kuruntu mu yoksa sizce biseyler olabilir mi?senağlama
simdiden tesekkurler arkadaslar

• Konu Sahibi EU3
hapla hamile kalanlar vardir muhakkak ama bir mide bulantisi yüzünden de panik yapma be güzelim :) bende 3 ay kullanmiştim hap..cildircaktim mide bulantisindan..sirf oyuzden biraktim hapi..belki sende de böyle bir etki yapmiştir..ama içinde genede bi şüphe varsa yap test olsun bitsin bu kadar strese girme boşu boşuna..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…