İçim gidiyor nolur anneme dua edin nolur.

Allah Razı olsun. Inşallah dualarınızı eksik etmeyin.

Ah canim ya seni anlayabiliyorum
Ablam vefat ettikten 1 yil sonra annem meme kanseri oldu ne ablam vardı ne baska kardesim annemin ameliyat sureci o kaybetme korkusu ablalar kardeşlerin küçük annesidir küçük annemi kaybetmişim anneme de bir sey olursa naparim diye dusunceler

Allah yardimciniz olsun
Insan dayanamiyor sevdiklerinin gozu onunde eriyio gitmesine

Allah şifa versin inşallah ameliyati çok başarılı geçer dualarimiz sizinle ve annenizle..

Annemin hastaneye yatışını yaptık. Yarın saat 8 de ameliyat ı var. Dua edin duanızı eksik etmeyin. Şifa niyetine Yasin okuyoruz almak isteyen olursa çok mutlu eder beni . Annemin adı Zekiye ismen duanızda yer verin nolurr.

okudum Allah kabul etsin inşallah. Rabbim Zekiye teyzemize ve tüm hastalara şifa versin. güzel haberlerinizi alalım inşallah.

Amin insallah canim.Annen ismen de ettigim dualarda olacak.Allah tekrardan sifa nasip etsin,gelismelerden haberdar et bizi de lutfen

Bizede haber ver annen nasil cnm

Allah'ım sizden ve herkesten Razı olsun . Annem canımın canı ameliyat oldu. Sayısız şükür herşey yolunda . Yarın tomografisi var beyin kanaması var mı diye ameliyat sonrasında sızıntı olmuş ihtimalini Göze alarak tomografi istediler. Hastanedeyiz. Annem Yanımda çok dua edin eskisinden daha iyi olsun sağlığına kavuşsun. Rabbim kimseyi darda koymasın. Ve yine Rabbim kimseyi ameliyatane Kapısında Çaresiz koymasın. Çok zor çok çok. Aklını yitirebilir bi insan. Anneme gözüm gibi bakıyorum .Rabbim acı vermesin .Rabbim insanı sevdikleri ile sınamasın. Çok dua edin annemin adı Zekiye ismen yer verin nolur. Çok ihtiyacımız var nolur.

Ah canim benim....annecigimi 6 ay once kaybettim..seni cok iyi anliuorum...merak etme duaci olacagim..rabhim tez vakitte sifa versin..safi adiyla sifalandirsin...sen de bol bol zikir cek oturdugun yerde..

Allah'ım anneciğinize şifalar versin.
Siz müthiş bir evlatsınız.
Dua edicem sizler için.

Allah şifa versin. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşur, hiç problem yaşamaz. :/ Zekiye anneye bol bol sıhhatler diliyorum. Şuan okurken benim bile içim yandı .Allah yardım etsin .Atlatırsınız inşallah herşeyi .

K
Canm o kadar çok sevindim ki ne mutlu allah daha da iyilik versin insiallah kardeşim. Senin gibi güçlü bi kızın annesininde güçlü olacağını biliyodum zaten gözün aydın canm. Artık yüzünü kuyruğuna gelindi neler geçti buda geçecek allahın izniyle dualarım annenle olsun kardeşim sizi birbirinize bağışlasin.
Rabbim tez zamanda şifa versin mutlu ol insiallah kardeşim hep:)))

Ah canim benim....annecigimi 6 ay once kaybettim..seni cok iyi anliuorum...merak etme duaci olacagim..rabhim tez vakitte sifa versin..safi adiyla sifalandirsin...sen de bol bol zikir cek oturdugun yerde..

Allah'ım anneciğinize şifalar versin.
Siz müthiş bir evlatsınız.
Dua edicem sizler için.

Allah şifa versin

Allah Razı olsun hepinizden. Anne çok farklı bişey Canımdan can gitti annemin Saçı Gözlerimin önünde sıfıra vuruldu . Kafasına Demir bir çerçeve çivilendi. Zaten kendi hali beni bitiriyordu. Öyle görünce onun sadece moralini bozmamak için neler yapmadım ki. Ama o ameliyat Kapısından öteye gidemedim ya. Koptu gitti Gözlerimin önünde. Olsun diyor bazen insan ne olursa nasıl olursa olsun gölgesi bile yeter. Nasıl Ağladım o ameliyat Kapısında bilmiyorum. Öldüm ama hala nefes alıyordum. Rabbim kimseye dermansız dert vermesin . Çok zor annelerinizin çok kıymetini bilin . Ayağını öptüm ben bugün ameliyattan çıkınca . Allah'ım anne denen Varlığı yarattığın için ne kadar şükür etsem az sana . Annelerinizin kıymetini bilin nolur sıhhatleri yerindeyken.

Allah Razı olsun. Evet inşallah yarın bi Tomografi var oda temiz çıksın inşallah dua edin . Beyinde ameliyat sonrası kanama var mı yok mu ona bakacaklar. Rabbim her darlığın arkasından koskoca bi kolaylık veriyor. Ben buna tüm kalbimle inanıyorum. Duanızı esirgemeyin. Çok Sağolun iyi dilekleriniz için.

CANIM benim dualarımız seninle ve Zekiye anneyle Rabbim kolaylik versin tez zamanda şifa versin insiallah.
Allahın izniyle tertemiz çıkar insiallah canm allah yardımcınız olsun

Çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun. Allah annenizi size bağışlasın tez zamanda şifa versin inşallah

Ağladım, kendi cocuksuluguma, ,kiymet bilmeyisime.
Ağladım, senin aneecigine, anneni bu kadar sevmene.
Annen dualarimdaa...

Canım çok çok geçmiş olsun.Allah anneni senin başından eksik etmesin inşallah.Rabbim şafii ismiyle şifa nasip etsin. Tomografi sonuçları da temiz gelir inşallah ...

Canım çok çok geçmiş olsun.Allah anneni senin başından eksik etmesin inşallah.Rabbim şafii ismiyle şifa nasip etsin. Tomografi sonuçları da temiz gelir inşallah ...

Allah Razı olsun . Annemin Tomografi sonuçları tertemiz çıktı. Allah'ım Şükürler olsun. Şükürümü nasıl dile getireyim bilmiyorum . Rabb'ime nasıl bi şükür eda ediyim. Annemi Başımdan eksik etmedi. Rabbim düşmanıma dahi yaşatmasın.

Ağladım, kendi cocuksuluguma, ,kiymet bilmeyisime.
Ağladım, senin aneecigine, anneni bu kadar sevmene.
Annen dualarimdaa...

Nolur annenizin değerini bilin. Hele ki sıhatliyken. Onunla zaman geçirin. Ona değerli OLDUĞUNU iliklerine kadar hissettirin. Annemle son 1 yıl dışarı çıkamadık. Onunla yürümeyi Kıyafet almayı alışveriş yapmayı. Oturup başbaşa yemek yemeyi nasıl özledim. Hep evde ya koltuktaydı ya yatakta. Mutlu etmek için neler yapmadım ki. Ama en çok keşke biraz daha fazla vakit geçirseydik dedim hep ki ben annesiz yapamayan biriyim. O kadar vakit ayırdım yinede az geliyordu bana. şu ameliyat olmaya çok yakın zamanda uyumuyordum. Sırf onunla daha çok vakit geçirmek için. Yeni Doğan bebek gibi oluyordu bazen. Hamur gibi oturunca arkaya düşüyordu . Bacağımın arasına bebekler gibi oturturup koltuk gibi yaslansın bana diyordum. Allah'ım ne günler yaşadık ne acı günler. Hele annemin ağrıları. Demem o ki anneniz hala hayattayken ayağının Altını öpün. Etimden et kopardılar dün o ameliyattayken. Nasıl geçiyor bilmedim. Aklımı oynatacaktım. Duanızı esirgemeyin . Annenizin ellerinden öpüyorum. Allah tazı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…