İçilebilir 10 su markası açıklandı

Vayy bee heryerde ictigimiz erikli suyuna baksen meger zehir iciyormusuz

Köy suları bazıları kokulu ve kireçli olabilir bunlar katiyen içilmez çay'ıd lezzetsiz oluyor

Bizde sırma içiyoruz.arasıra bakkaldan buzdağı alıyoruz.hiçde begenmediğim buzdağı birinci sırada hayretler içindeyim.

erikli, damla, damak, nestle, kızılay, sırma bu büyük firmalar nasıl olabiliyorda niğdenin, sakaryanın suyundan 2500puan geride olabiliyor anlamış değilim.

Bu gidişle içtiğimiz suyu kendimiz analiz yaptıracağız çünkü memlekette rüşvetle yönetildiğinden güvenilir bilgi yok

Buzdağı gibi çeşme suyu niteliğinde ve içerken hiç zevk almadığım bu marka nasıl birinci sırada çıkmış anlamadım yinede almam asla içtiğimde midem bulanıyor. Sultan ve sude su bal gibi

Taşkesti cam damacana alıyorum memnunum ama 70. sırada..ph ölçerimiz var ordan baktı eşim süperdi.
Başka ne su içsek midemiz yanıyor.
Bu listeden bir şey anlamadım :)

biz zaten musluktan içiyozda ben markaları hiç duymadım görmedim

ki gıda için teşhir edilincede o markalarıda genelde tanımıyorum

o değilde bunlar bu izni bu ruhsatı neden bu kadar kolay alıyolar neye göre veriliyor böyle saçmalık olmaz -iyi yani teşhir edilene kadar içen içiyo hastalık varsa yakalanan yakalınıyor zaten

Ayyu en cok ictigimiz su markalari yani marketlerde satilan sular resmen yerlerde..Saka,ozkaynak,hamidiye,assu bunlara rastkiyor hep.Hos hayatka erikliyi goremedim gozumden kacti sanirim..Ama erikli pahali bir su markasi olmasina ragmen listenin basinda gorememek uzdu.Tamamen hayal kirikligi.En iyisi aritma su..

Evde ki su bitmek üzere yarın Buzdağını arayıp bizim civara dağıtım yapıyorlar mı öğrenip ona geçicem . İkinci alternatif Abant .

Dilerim su markaları bir şekilde bu topikten haberdar olup , müşteri hassasiyetini , kaybını görürlerde daha dikkat ederler .

Abant suya geçtik biz. Buzdağı bizim bölgede olmadığı için.

Kaliteden olmedigini bile bile Erikli aliyoruz.. uc gunde bir on kusur tl bayiliyoruz ve durum bu.. merak ediyorum yaptirimlari ne olacak? Ne yapilacak yani bu firmalara saglik bakanligi tarafindan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…