iç çamarşım takmasam sarkar mı?

mazosistin_mutlulugu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2010
398
114
Arkadaşlar ben 15 yaşındayım bu sene 16ya gireceğim iç çamaşır takmıyorum şuan dik ama annem ilerde sarkabileceğini söylüyor ne olur ne olmaz tak diyor ben hiç takmak istemiyorum şimdilik takmadım en ufak bir sarkma bile görmedim acaba ilerde takmasam sarkar mı?

onlar öyle hemen bir hafta bir ayda sarkmaz zamanla olur. bedenin küçükse (75 falan gibi) çok sıkıntı yaşamazsın ama 85 kullanacak durumdaysalar kullansan iyi olur. en azından yarım atlet yada sporcu modellerinden kullanıp onları desteklemelisin. ayrıca kullanmadığın zamanlarda vücudunun hareketine bağlı olarak çok fazla hareket edip dikkat çekiyorlar bilgin olsun

tam tersine sütyen takmasan göğüslerin daha dik durup sarkmaz =) sütyenler göğsün nefes almasını engellediği için -hele ki pamuk harici silikonlu ürünler falan kullanırsan - göğüslerin daha şekilsiz olmasına sebep olabilir maalesef...

aklında olsun muhakkak pamuktan yapılmış ve silikonsuz nefes alabilen sütyen takıp, geceleri de tamamen çıkarmaya çalış...

Sütyen takmamak göğüslerin dekolte bölgesindeki deriyi germesine sebep olur bu da zamanla dekolte bölgesindeki deriye hasar verir ve göğüs sarkar.. Göğsün dikliği omuzdan göğsün başladığı yere kadar olan derinin sağlığıyla çok alakalıdır...

eğer göğüsler çok büyükse ve kişi taşımakta zorlanıyorsa söylediğinizda haklı olabilirsiniz. fakat bunun haricinde bu söylediğiniz bana mantıklı gelmedi. ayrıca göğsün dikliği daha çok kalıtımla ilgili bir durumdur. nasıl ki göğüs büyüklüğü de anneden geliyorsa diklik de aynı şekilde ailedne gelir. ha egzersizler falan bir nebze faydalı olur ama bunlar orjinal hali kadar etkili olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…