Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri İbrahim Saraçoğlu Meme Büyütme formülü

kızlar i.saraçoğlu adetin 3. gününde hormon testi istiyor ben yapıp faksladım ama dönmediler bende uğraşmadım

Canım bende geçen sene yollamıştımm test sonuçlarını saraçoğluna cvp gelmediği için uğraşmadım..bir ara esti sitesine yazdımm msj yoluyla aradılar beni.fakat aradan zaman geçtiği için tekar bu testleri yaptırmamı söyledilerr ..ben öence allaha sonra saraçğluna güveniyorum aslında denemek lazımm ..bir kaç kürünü yapmıştım çünkü çok faydasını gördüm (polikistik over) vs.Ramazandan sonra tekar kan testelerini yaptırıp bu sefer hemen irtibata geçmeyi düşünüyorumm:nazar:

merhaba kızlar, ben telkin yoluyla baya sonuç aldım ama bi türlü tatmin olamıyorum işte bu konuda beni üzüyor. annemde bu kürü duymuş ara mutlaka dedi. aradım ayrıntılı bilgi aldım. 9 ayda 3 kür şeklinde uygulanıyormuş. bitki çayıyla birlikte beslenme programınıda gönderiyorlarmış. kullananların hepsi olumlu sonuç almış ve 1-1 buçuk beden arası büyüme oluyomuş, kalıcıymış. eylül gibi bende tahlillerimi bi yolllucam bi baksın bakalım. bu arada ibrahim bey birebir ilgileniyormuş, içim rahatladı doğrusu. tabi bu kür bize 750 tl ye mal olacak.

merhaba kızlar, ben telkin yoluyla baya sonuç aldım ama bi türlü tatmin olamıyorum işte bu konuda beni üzüyor. annemde bu kürü duymuş ara mutlaka dedi. aradım ayrıntılı bilgi aldım. 9 ayda 3 kür şeklinde uygulanıyormuş. bitki çayıyla birlikte beslenme programınıda gönderiyorlarmış. kullananların hepsi olumlu sonuç almış ve 1-1 buçuk beden arası büyüme oluyomuş, kalıcıymış. eylül gibi bende tahlillerimi bi yolllucam bi baksın bakalım. bu arada ibrahim bey birebir ilgileniyormuş, içim rahatladı doğrusu. tabi bu kür bize 750 tl ye mal olacak.

ibrahim saraçoğluna bende çok güvenyrum yaaa ama çok pahalaı :KK43::KK43: cnm benm inş olumlu sonuçlar alırsın.. haberdar et bizleri :KK16:

bence pahalı değil verdiğimiz kremler küçücük kutularda ve hepsinden 3 kutu kullanmanı söyleyince bu fiyat 250 tl yi buluyoo ..kremlerden ben sonuç alamadım sadece yüzeysel şişirdi biraz sonra tekrar iniyolarr :KK19: saraçoğlunun 1 yıl beslenme programıyla beraber kulanılacak kürü var bilmiyorum ben denemek istiyorum keşke deneyen sonuç alan birisiyle konuşabilsek çok isterdim :44:

ben ekim gibi kesin başlıyorum kızlar mutlaka haberdar edicem sizi
cnm ıyı cesaret etmıssın valla umarım cok buyuk olmaz goguslerın cunku telkın devam edecek ıstedıgın boyuta gelene dek bı yandan da yapacagın seyde buyuturse bılmıyorumda kafam karıstı benım bıraz yaa:18:

cnm ıyı cesaret etmıssın valla umarım cok buyuk olmaz goguslerın cunku telkın devam edecek ıstedıgın boyuta gelene dek bı yandan da yapacagın seyde buyuturse bılmıyorumda kafam karıstı benım bıraz yaa:18:

telkinden gerçekten çok memnun kaldım. şuan göğüslerim destekli südyenden resmen fışkırcak gibi gözüküyo dolgun dolgun. ama nedense çıplakken böyle durmuyo. offf valla nez annemde kanıma girince dayanamadım kesin kararlıyım. canım zaten doğal yöntemlerle ne kadar büyüyebilirki. sonuçta ergenlikte değiliz. taş çatlasa 2 beden büyür daha fazlası tıp ta bile imkansız :) o yüzden baya bi heveslendim bakalım. ikisi birlikte nasıl olcak merake diyorumm :)

telkinden gerçekten çok memnun kaldım. şuan göğüslerim destekli südyenden resmen fışkırcak gibi gözüküyo dolgun dolgun. Ama nedense çıplakken böyle durmuyo. Offf valla nez annemde kanıma girince dayanamadım kesin kararlıyım. Canım zaten doğal yöntemlerle ne kadar büyüyebilirki. Sonuçta ergenlikte değiliz. Taş çatlasa 2 beden büyür daha fazlası tıp ta bile imkansız :) o yüzden baya bi heveslendim bakalım. Ikisi birlikte nasıl olcak merake diyorumm :)

umarım ıstedıgın boyutu gecmez cnm :KK43:telkının etkısı devam edecegı ıcın sonuclarını yazarsın cnm:18:

umarım ıstedıgın boyutu gecmez cnm :KK43:telkının etkısı devam edecegı ıcın sonuclarını yazarsın cnm:18:

ayyy nez hayal bile edemiyorum ben ya. benim istediğim boyuttan fazla göğsüm olsa kafayı yerim yani. düşünsene kocaman kocaman offf oofff ne süper olur . nerde o günlerr:KK61:

ayyy nez hayal bile edemiyorum ben ya. Benim istediğim boyuttan fazla göğsüm olsa kafayı yerim yani. Düşünsene kocaman kocaman offf oofff ne süper olur . Nerde o günlerr:KK61:

:KK1:ayy yok ben 80 d ıstıyorum cnm fazlası kalsın :KK9:sen razıysan ne deyım o zaman cnm ama ucuncu 21den sonra benım buyume hızlandı bıraz daha yerınde olsam telkının sonucunu sonuna kadar beklerdım ondan sonra yetmezse baska seylere bas vururdum yanı sonuc alıyoruz cunku cnm her ay bı oncekınden daha buyuk oluyo her regl sonrası daha da buyuyo valla ben hıc bısey yapmıyorum suan ne masaj ne cay ne de baska bısey dınledım bıttı suanda beklıyorum vee cokda guzel devam edıyo buyume sadecee ıyı yeyıp ıcıyorum herseyden cnm:KK16:

merhaba kızlar, ben telkin yoluyla baya sonuç aldım ama bi türlü tatmin olamıyorum işte bu konuda beni üzüyor. annemde bu kürü duymuş ara mutlaka dedi. aradım ayrıntılı bilgi aldım. 9 ayda 3 kür şeklinde uygulanıyormuş. bitki çayıyla birlikte beslenme programınıda gönderiyorlarmış. kullananların hepsi olumlu sonuç almış ve 1-1 buçuk beden arası büyüme oluyomuş, kalıcıymış. eylül gibi bende tahlillerimi bi yolllucam bi baksın bakalım. bu arada ibrahim bey birebir ilgileniyormuş, içim rahatladı doğrusu. tabi bu kür bize 750 tl ye mal olacak.[/QUOT

Canım bende ibrahim saraçoğlunun kürüne taktım bir kaç arkadaş olsakta şöyle destek olsak biribirimize denesek şu kürü :nazar:yaa ben de çok istiyorum 1 beden büyümesini benim 75 i bile doldurmuyoo :KK50: bende bayramdan sonra yaptırıp hemen yollucam :nazar:unutma sakın adetin üçüncü günü yaptırcaz testleri ..Saraçoğlunun sekreteri arayıp neler gerekiyor söylemişti : adetin 3,günü yaptırcaksın testlerini,(biliyosun hangi testler)kağıda yaş,boy,kiloadetin düzenlimi değil mi?,cep numaranı yazıcaksın demişti.

merhaba kızlar, ben telkin yoluyla baya sonuç aldım ama bi türlü tatmin olamıyorum işte bu konuda beni üzüyor. annemde bu kürü duymuş ara mutlaka dedi. aradım ayrıntılı bilgi aldım. 9 ayda 3 kür şeklinde uygulanıyormuş. bitki çayıyla birlikte beslenme programınıda gönderiyorlarmış. kullananların hepsi olumlu sonuç almış ve 1-1 buçuk beden arası büyüme oluyomuş, kalıcıymış. eylül gibi bende tahlillerimi bi yolllucam bi baksın bakalım. bu arada ibrahim bey birebir ilgileniyormuş, içim rahatladı doğrusu. tabi bu kür bize 750 tl ye mal olacak.[/QUOT

Canım bende ibrahim saraçoğlunun kürüne taktım bir kaç arkadaş olsakta şöyle destek olsak biribirimize denesek şu kürü :nazar:yaa ben de çok istiyorum 1 beden büyümesini benim 75 i bile doldurmuyoo :KK50: bende bayramdan sonra yaptırıp hemen yollucam :nazar:unutma sakın adetin üçüncü günü yaptırcaz testleri ..Saraçoğlunun sekreteri arayıp neler gerekiyor söylemişti : adetin 3,günü yaptırcaksın testlerini,(biliyosun hangi testler)kağıda yaş,boy,kiloadetin düzenlimi değil mi?,cep numaranı yazıcaksın demişti.

cnm hangi testler gerekiyo ??

Canım bende ibrahim saraçoğlunun kürüne taktım bir kaç arkadaş olsakta şöyle destek olsak biribirimize denesek şu kürü :nazar:yaa ben de çok istiyorum 1 beden büyümesini benim 75 i bile doldurmuyoo :KK50: bende bayramdan sonra yaptırıp hemen yollucam :nazar:unutma sakın adetin üçüncü günü yaptırcaz testleri ..Saraçoğlunun sekreteri arayıp neler gerekiyor söylemişti : adetin 3,günü yaptırcaksın testlerini,(biliyosun hangi testler)kağıda yaş,boy,kiloadetin düzenlimi değil mi?,cep numaranı yazıcaksın demişti.[/QUOTE]

cnm hangi testler gerekiyo??

cnm hangi testler gerekiyo??[/QUOTE]

kızlar bugun reglimin 3. günüydü. gittim testi yaptırdırm. FSH, LH, PROLAKTİN gerekiyor. ben gitmişken ostroje ve testesteron da yaptırdım. pazartesi alıp sonucunu yollucam. ya eylül ya ekim başlıcam kızlar. düşünen varsa eğer burdan takip edelim.

:KK1:ayy yok ben 80 d ıstıyorum cnm fazlası kalsın :KK9:sen razıysan ne deyım o zaman cnm ama ucuncu 21den sonra benım buyume hızlandı bıraz daha yerınde olsam telkının sonucunu sonuna kadar beklerdım ondan sonra yetmezse baska seylere bas vururdum yanı sonuc alıyoruz cunku cnm her ay bı oncekınden daha buyuk oluyo her regl sonrası daha da buyuyo valla ben hıc bısey yapmıyorum suan ne masaj ne cay ne de baska bısey dınledım bıttı suanda beklıyorum vee cokda guzel devam edıyo buyume sadecee ıyı yeyıp ıcıyorum herseyden cnm:KK16:

ahh ahh nerde be güzlim. estetiksiz asla 2 bedenden fazla büyütemeyiz. istediğimiz kadar doğal yolları deneyelim. sadece kilo alırsak olur. onuda istemiyorum. telkin iyi gidiyor ama milim milim yoruldum artık hergün onlara bakmaktan. hem bünyemiz hazr cevap veriyo ben en son bunuda deniycem artık. ahhh ahhh ama bi kocaman olsalar varya :KK70::KK70::

cnm hangi testler gerekiyo??

kızlar bugun reglimin 3. günüydü. gittim testi yaptırdırm. FSH, LH, PROLAKTİN gerekiyor. ben gitmişken ostroje ve testesteron da yaptırdım. pazartesi alıp sonucunu yollucam. ya eylül ya ekim başlıcam kızlar. düşünen varsa eğer burdan takip edelim.[/QUOTE]

elmaşekeri testlerin verildiği gün hemen yolla sekreteri bana bir gün bile geçmemesini istiyor ibrahim saraçoğlu demişti.ve yolladığın gibi irtibata geç çünkü bende yollamıştım geri dönemişlerdi hatta mail atmıştım aradan 6 ay geçmişti baktılar sizin adına çyle bir fax gelmedi demişti.. emeğime acımıştım..o yüzden takipte ol ara bildir tmm mı canım ..bu arada bende 25 inde renklenicem inş. adetin 3,günü gidip yaptırcam ve hemen yolluyacam hayırlısı olur inşallah :KK66:

kızlar bugun reglimin 3. günüydü. gittim testi yaptırdırm. FSH, LH, PROLAKTİN gerekiyor. ben gitmişken ostroje ve testesteron da yaptırdım. pazartesi alıp sonucunu yollucam. ya eylül ya ekim başlıcam kızlar. düşünen varsa eğer burdan takip edelim.

elmaşekeri testlerin verildiği gün hemen yolla sekreteri bana bir gün bile geçmemesini istiyor ibrahim saraçoğlu demişti.ve yolladığın gibi irtibata geç çünkü bende yollamıştım geri dönemişlerdi hatta mail atmıştım aradan 6 ay geçmişti baktılar sizin adına çyle bir fax gelmedi demişti.. emeğime acımıştım..o yüzden takipte ol ara bildir tmm mı canım ..bu arada bende 25 inde renklenicem inş. adetin 3,günü gidip yaptırcam ve hemen yolluyacam hayırlısı olur inşallah :KK66:[/QUOTE]

aaa öylemi ama ben ekim gibi başlamayı düşünüyorum :S offf nasıl olcak şimdi. o zaman sonuçları bende ekimde yollarım. 2 ayda değişen bişi olmuyor hormonlarda. bu arada testimin sonucu geldi ama henüz yollama fırsatım olmadı

X