HZ.YUNUS'UN DUASI*" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

evlilik düşünüyorsan 21 taha süresi:KK37:
Taha suresinin hangi ayeti?
Sikintilardan depresyondan kurtulmak icin hayirli evlilik yapmak icin eslerle muhabbet icin: etrafla muhabbet icin.Hayirli kapilar icin genel bir dua yapalim.Ayet olursa daha iyi....Bir kac cumleyi gecmezse de iyi olur:KK66:

ahaa bak iyi hatırlattın kuzum. Ben her gün 21 kere "Kem tereku min cennatin ve uyun" ayetini okuyordum bugün unuttum. Bizim adam pambık gibi şimdi :KK53::KK53::KK53:

Duhan Suresinin ayeti. Muhabbet ve geçim için okunuyor. Allaha şükür eşimle problemimiz yoktu ama eşim çok agresiftir, hemen parlar. Şimdi bana gık diyemiyor; ne dersem yapıyor :21:

ANAM BENDE OKUYUM :KK70:

Son üç arkadaş için aldım duâmı....
Çok şükür yine sona geldik.
Yeni listede buluşmak üzere

İNŞALLAH KUZUMMM KAÇ ADET OKUDUN

@lisaa-89 100
TEKPRENSES TEKPRENSES 100
@gizmoo567 100
C @synulox 100

Hayırlı Cuma lar herkese :KK200:

HAYIRLI CUMALAR CANIM DÜN IOKUMA YAPTINMI SEN KUZU

Selamın aleyküm hayırlı cumalar bugün için 300 alıyorum Rabbim hepimizin dualarini önce Hayırlı eylesin sonra da hayirlisiyla kabul eylesin inşallah
yeni duamizdada olmak istiyorum canım hangi dua olduğu farketmez benim için duanin her türlüsüne ihtiyacım var:KK51:
AMİN ECMAİN KUZUM ÇOK SEVİNDİM YENİ LİSTEDE OLMANA

RABBENÂ ZALEMNÂ ENFÜSENÂ VE İN LEM TAĞFİR LENA VE TERHAMNÂ LENEKÛNENNE MİNEL-HASİRÎN" HZ. ADEMİN duası
RABBİ ENNÎ MESSENİYED-DURRU VE ENTE ERHAMÜR-RÂHİMÎN" HZ: EYYÜP ün duası

Kuzum ben 50/50/50 okudum. Allah kusurlarımla birlikte kabul etsin, hepinizden de Allah razı olsun, haklarınızı helal edin.

Ben yeni listede olamayacağım, kendi ertelediğim dualarıma yoğunlaşma niyetindeydim, biter bitmez tekrar aranıza katılırım inşallah.

O sıraya kadar hepinizden (ben de dahil olmak üzere) hacetlerimizin gerçekleştiği müjdesini alırız inşallah. :KK54:

Teşekkür ederim Can'ım ne yapmam gerekiyor?
Pzt baslayacak dua
Daha belirlenmedi hafta sonu belirlenir.Etiketle bildirim gelir sana.Belli sayida etkili dualar okuyoruz.Hergun birine yada ikisine.Nicklerimiz yaziliyor sira sira.Duasini dilegini vakti gelen yaziyor.Hep birlikte birbirimize dua okumus ve duasini etmis oluyoruz..

. BAna kalirsa herkes en bastan dUAsini yazsin arada kayniyor boyle aralarda
FallenAngel FallenAngel
Hem biz de dualarini tekrarlamis oluruz.

X