HZ.YUNUS'UN DUASI*" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

Allah razı olsun senden canım benim....

Allah gani gani rahmet etsin..anneciğinizin mekanını cennet etsin inşallah..Size sağlıklı uzun ömürler versin Rabbim.Sizi çok iyi anlıyorum ... Allah ım çok büyük..merhameti de rahmeti de sonsuz..

FallenAngel Konu başlığını okurken daha gözlerim doldu...whitewolf ile de devamı geldi ...nasıl oldum anlatamam..Pazartesini iple çekıcem sanırım..
Allah yar ve yardımcımız olsun...Günahlarımızı affetsin Dua larımızı kabul etsin inşallah hepimizin..

canımmmm arkadaşım iyiki bu topiği açtım
iyiki sizleri tanıdım çok mutluyum
pazartesi gelsinnnn artık....
ben çanakkaleye gidiyom hafta sonu :))))

şimdi bazar ertesi gulberaya okuycaz
o bize bildircek...
yaın diyelim sana sen bana bufunden dicen fallen benim adım şu dileğim şu anlaşıldımı merkez :))))
ben usanmam..

Ay mumkunse eger dılek ve ısımler bırgun onceden bellı olrmu pazar aksamı sırdakı kısının ısmı ve dılegı buraya yazılsa olurmu sbah namazının arkasından abdestle okusak ben ptesı erkenden dktra gtcem gtmeden okurum dıye dıyrum yanlıs anlaşılmasın :)

tamam safiş sen nasıl dersen :)
hadi ben kaçtım sizi Allaha emanet ediyorum

canımmmmm arkadaşımmmm aminnnn pazartesi başlıyoruzzzz
çok ferahlıcaz ya süperrrrrrr çok mutluyum

abla eger kisi basi 50 okuyacaksak gunde 2 kisi icin dua yapabiliriz bence,eger diger arkadaslara da uyarsa.
hem liste hizli ilerler,cunku katilim oldukca fazla.

beni de alır mısınız

Okuma basladimi benim internette sorun var cok zor giriyorum sayfaya

listeye benide eklermisinizz

Dileklerimizi yazacak mıyız?

Arkadaslar dılekler yazılcak ama sırayla herkes aynı anda yazarsa karışıklık olcak aksamdan aksama sırası gelen yazsın mesela bu akşam lıste basındakı ısım adını ve dılegını yazsın tabı FallenAngel abla bılırde yınede o yenı lıste yapcak heralde grdugum kadaryla katılmak ısteyenler var yarın baslıcaz ınsallah ama lıstebası kımse o bu akşam yazsın yarın ben dktra gtcem erkenden okuyayım ay basınızın etını yedım ben dktra gtcem dıye dıye ama napyım gec kalırsa okuyamazsam dye korkyrum :)

geldiimmm sanırım ilk sırada ben varım yazıyorum duamı şimdiden hepinize çok tsk ederim Rabbim razı olsun hepinizden
duam ;Rabbim gülbera kulunun gönlünde olanı hakkında hayırlı eyle, hakkında hayırlı olanı gönlüne razı eyle. Dünyası, dini, ahireti için hayırlı bereketli güzel ve kolay olanı nasip et. Allahım işinde ve evliliğindeki kapalılıkları tez zamanda aç önündeki engelleri tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştır. her birimizi razı olduğun kullarından eyle okuyan vesile olan herkesin dularını hayırlısı ile kabul eyle AMİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…