HZ.YUNUS'UN DUASI*" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

BEYAZ KURT BEYAZ KURT nerdesin kaç yaşındasın ne yaparsın bilmem ama
annenle ilgili düşündüklerini yaptıklarını yazdıklarını her okuduğumda
keşke yanımda olsada sımsıkı sarılsam diyorum sarılmamla geçecek gibi değil acın
biliyorum ama bilki yalnız değilsin dua kardeşlerin var demek için..
büyüğümsen ellerinden öperim canım
Allah razı olsun canım. Rahman ve Rahim ismi şerifleriyle dünyada ve ahrette yardımcın olsun. Ben başkaları için dua etmenin önemini annemin sayesinde öğrendim. Şimdiye kadar boşa yaşamışım :KK43:

EVET kuzum kişisel bir dua...
misal hergün 3500 tane okundu bunu birgün sana bigüğn bana sırayla hediye edeceğiz.
yani birbirimiz için dua edeceğiz.
alt sınır 50 tane üst sana kalmış
Ben düzenli 300 tane okuyorum bunu. Ama bu zincire dahil olucağım. Hızlı okuduğum bir dua. Okudukça yazarım buraya. Öğlen ancak başlarım. Kendi dularımı bitireyim. Beni de ekle canım..:KK37::KK37:

Allah razı olsun canım. Rahman ve Rahim ismi şerifleriyle dünyada ve ahrette yardımcın olsun. Ben başkaları için dua etmenin önemini annemin sayesinde öğrendim. Şimdiye kadar boşa yaşamışım :KK43:

aminn Rabbim cümlemizden razı olsun yardımcımız olsun inşallah
aynı şekilde düşünüyorum dua topiklerini takip etmeden öncesini boşa yaşamışım gerçekten

ablam ben geri dondum Nur:KK200:
insirahlarin hepsini bitirmistim bu duada da varim insallah eger listeniz acik ve beni kabul ederseniz.

Son düzenleme:
şu anda cuma selası okuyor rabbim cuma sela yüzü suyu hürmetini hepimizi affetsin. bizleri sevdiği kullarından eylesin, dualarımız şer ise de hayırlı edip kabul etsin.. kk daki topiğimizdeki tüm evlat isteyenlerin ve gönlü evlat aşkıyla yanan tüm kadınların anne olmasını nasip etsin hepimize hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar versin inşallah...

başlıyormuyuz fallem

evet cnm pazartesi başlıyoruz nasipse bildirim yapacam

Üzülmemek elde değil ki.
Özlüyor insan
Unutulmuyor Yaran kanamıyor ama acıyor işte. Neyse ya.

FallenAngel FallenAngel sayende harika bir dua daha öğreneceğim allah razı olsun canım senden.

aminnnnn kuzummmmm hepimizden

Yeni listede olacaktım bende hani :KK43:

Ay bir giremedim listeye, başının etini yedim, hakkını helal et kuzum. :110:

kuzum sen listede olmalısın kont edicem

şu anda cuma selası okuyor rabbim cuma sela yüzü suyu hürmetini hepimizi affetsin. bizleri sevdiği kullarından eylesin, dualarımız şer ise de hayırlı edip kabul etsin.. kk daki topiğimizdeki tüm evlat isteyenlerin ve gönlü evlat aşkıyla yanan tüm kadınların anne olmasını nasip etsin hepimize hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar versin inşallah...
rabim sana üçüz versinnnnnnn ahada dua ediyorum :)))

Duaya baslamadan once nıyet gerekyrmu bırde o gun kıme okunyrsa o uyenın adına dıye mı baslamak lazım

Merhaba arkadaşlar....
Yeni bir dua zincirinde yine rabbimin izni ile birlikteyiz.

listemiz ektedir.

tam netleşme olduğunda başlayacağız.1-2 kişiden haber bekliyorum.

günlük 50 alt sınır okuyacağız.üst sınır yok....

Duamız :
" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

1 @gulbera
2 G guzbahar
3 @NEFSSEMS
4 @yumiti
5 @-Mahperi-
6 @Sealand
7 @vefa84
8 @_asmunikal_
9 eilenn eilenn
10 @dnzderya
11 @bulut776
12 @LiLyaNa_
13 @TugbaHamza
14 BEYAZ KURT BEYAZ KURT
15 FallenAngel FallenAngel
16 @Dombik
17 @Ausencia
18 Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi
19 @tulipa
20 @aswen
21 @cansu_tr
22 @evTik
23 @_haymeana_
24 @Senfonim
25 @Sukasidesi32
26 @Ceylinimdeceylinim
27 @msgulerr
28 tubatesbih tubatesbih
29 @Camille_claudel
30 Safistd Safistd
31 @Fsanft
32 Selenofil Selenofil
33 BenIpek BenIpek
34 SUHAN SUHAN
35 ariyana ariyana
36 B busenebenimsenem

Şimdi arkadaşlar mesela 36 kişiyiz, 36 X 50 yapıyoruz değil mi? Yani sırayla herkes için 50 adet okuyoruz minimum.

İkinci sorum ise isim isim dilek dilek yapıyor musunuz? Yoksa ilk sırada mesela gulbera var, ben bugün gulbera için minimum 50 okuyup, sonra ikinci arkadaşımıza geçiyoruz değil mi?

Şimdi arkadaşlar mesela 36 kişiyiz, 36 X 50 yapıyoruz değil mi? Yani sırayla herkes için 50 adet okuyoruz minimum.

İkinci sorum ise isim isim dilek dilek yapıyor musunuz? Yoksa ilk sırada mesela gulbera var, ben bugün gulbera için minimum 50 okuyup, sonra ikinci arkadaşımıza geçiyoruz değil mi?
aynen canım ama sen 50 okursun ben 100 okurum
illa 50 şart değil alt limit 50
misal bugun bana okuncak ben diyorumki gerçek ismim pınar
bana kızımın sınavında başarılı olması için dicem..
sen okurken pınar için die içinden geçirerek okuaycaksın canım
anlaşıldımı merkez _?

aynen canım ama sen 50 okursun ben 100 okurum
illa 50 şart değil alt limit 50
misal bugun bana okuncak ben diyorumki gerçek ismim pınar
bana kızımın sınavında başarılı olması için dicem..
sen okurken pınar için die içinden geçirerek okuaycaksın canım
anlaşıldımı merkez _?

Hakkını nasıl ödeyeceğim, tek tek usanmadan cevap yazıyorsun valla.

Anlaşıldı komiserim :)

Peki isim ve dilek bilgilerini nasıl öğreneceğiz? Yapmışken tam yapsak ya? :KK69:

Yani mesela ben bugün sıradan ilk üç arkadaşın isim ve dualarını bilerek okusam desem? :eek:

X