Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

27.08.2024 TARİHLİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:

“RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN”

(SAFFAT SURESİ 100. AYET)

ANLAMI:

“RABBiM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE”

1. nursevdi nursevdi (NURSEVEN)
2. Asimisa Asimisa (HATİCE KIZI ARMAĞAN)
3. E ebra34 (FERİDE)
4. @Eckubra (NİMET KIZI ECE)
5. V e n u s V e n u s (ÖZGE)
6. @MMorsalkimm (GÜLSEREN KIZI ÖZGE)
7. @beyons (REFİKA KIZI BEYHAN)
8. @cemile___ (TÜLAY)
9. @heralde (NEZAHAT KIZI EBRU)
10. @the last chat bender (BAHAR)
11. @ParlayanGece (HATİCE KIZI MERVE) 🤰 :nazar: :nazar: gebeliğinin sağlıkla ilerlemesi niyetiyle
12. ktphn3434 ktphn3434 (NURTEN KIZI KÜBRA)
13. @Gulumse90 (ŞAYESTE KIZI ÖZLEM) 🤰 :nazar: :nazar: gebeliğinin sağlıkla ilerlemesi niyetiyle
14. love_story love_story (ÖZLEM)
15. @alen83 (AYŞE KIZI DİLEK)
16. H harivefaa (AYNUR KIZI HARİKA)
17. L lov3y (GÜLSEN) tüp bebek tedavisinin sonucu olumlu olsun ve sağlıklı bir çocuğu olsun niyetiyle
18. @Ceylan 87 (AYŞE)
19. @gecenin_resmi (ESRA)

Listemizin tamamlanma tarihi: 09.09.2024

LİSTE ŞU AN ALIMLARA KAPALIDIR

Not 1: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.

Not 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN)

Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100 tane okuyoruz.
Okudum dua ettim Alemlerin Rabbi Allah im kabul et La ilahe illallah Rabbım burada adı geçen tüm mümin kardeşlerime ve bana tez zmanada sağlıklı imanlı güzel evlatlar nasip.et Amin

Sevgili arkadaşlarım bu aralar eşimin ailesi sebebiyle sıkıntılı günler geçiriyoruz hepinizden dua istiyorum. Rabbim yuvamdaki sıkıntıları kaldırsın🥹 aynı zamanda gebelik şüphem var test yaptım 2.çizgi silik kan testi yapmadım henüz en çok istediğim şeyin mutluluğunu yaşayamadan ağlıyorum boş meseleler yüzünden günlerdir 🥲 birbirimiz üzerinde hakkımız var dua kardeşliği kurduk burada sizden bol bol dua istiyorum.🤲

Sevgili arkadaşlarım bu aralar eşimin ailesi sebebiyle sıkıntılı günler geçiriyoruz hepinizden dua istiyorum. Rabbim yuvamdaki sıkıntıları kaldırsın🥹 aynı zamanda gebelik şüphem var test yaptım 2.çizgi silik kan testi yapmadım henüz en çok istediğim şeyin mutluluğunu yaşayamadan ağlıyorum boş meseleler yüzünden günlerdir 🥲 birbirimiz üzerinde hakkımız var dua kardeşliği kurduk burada sizden bol bol dua istiyorum.🤲
Allah yardim etsin benimde eşimin ameliyatı var geçen hastanede test yapmak zorunda kaldım benim.negagif çıktı Allah bu ay bana da hamile kalmayı nasip.etsin birbimirze dua edelim bol bol

Allah yardim etsin benimde eşimin ameliyatı var geçen hastanede test yapmak zorunda kaldım benim.negagif çıktı Allah bu ay bana da hamile kalmayı nasip.etsin birbimirze dua edelim bol bol
İnanın hiç sevinemedim bile sürekli tartışmaktan yoruldum kendimi izah ettikçe işler daha da karışıyor her gün tartışma ağzımızın hiç tadı kalmadı eşim çok kötü davranıyor şu süreçte 🥹

Rabbim en kısa zamanda size afiyetle nasip eylesin

İnanın hiç sevinemedim bile sürekli tartışmaktan yoruldum kendimi izah ettikçe işler daha da karışıyor her gün tartışma ağzımızın hiç tadı kalmadı eşim çok kötü davranıyor şu süreçte 🥹

Ama ne güzel hamile kalmışsın sevinmiyor mu Amin bacım ne bilim ya

Ara verin, tartışmaktan uzak durun. Eşiniz düşüncelerini dile getirmeye çalıştığında sakince dinleyin ve uzaklaşın. Karşılıklı tartışma en küçük şeyleri bile büyür.
Bazen fırtınanın ortasında durup nefes almak gerekir.
Uzun süre denizin altında kalamazsınız. Arada başınızı çıkarıp taze nefes almanız gerekir değil mi? Sürekli tartışma içinde olmayın. Kendimden de biliyorum ki, bazen haklı olduğunuzu anlatmaya bile gerek kalmaz. Uzak durun, size inanan inanacak ve haklı olduğunuzu kabul edeceklerdir. Etmeseler bile en azından uzak kalarak mental sağlığınızı koruyun.
Eşiniz sizinle tartıştığında o tartışmaya odaklanmayın. Derin bir nefes alıp geriye çekilip izleyin. Sonunda her şey yoluna girecek. Gebeliğinizin tadını çıkarın 🤎🙏

Ara verin, tartışmaktan uzak durun. Eşiniz düşüncelerini dile getirmeye çalıştığında sakince dinleyin ve uzaklaşın. Karşılıklı tartışma en küçük şeyleri bile büyür.
Bazen fırtınanın ortasında durup nefes almak gerekir.
Uzun süre denizin altında kalamazsınız. Arada başınızı çıkarıp taze nefes almanız gerekir değil mi? Sürekli tartışma içinde olmayın. Kendimden de biliyorum ki, bazen haklı olduğunuzu anlatmaya bile gerek kalmaz. Uzak durun, size inanan inanacak ve haklı olduğunuzu kabul edeceklerdir. Etmeseler bile en azından uzak kalarak mental sağlığınızı koruyun.
Eşiniz sizinle tartıştığında o tartışmaya odaklanmayın. Derin bir nefes alıp geriye çekilip izleyin. Sonunda her şey yoluna girecek. Gebeliğinizin tadını çıkarın 🤎🙏

Desteğiniz için çok çok teşekkür ederim öyle iyi geldi ki yazdıklarınız . Haklısınız bazen kendimizi ifade etmeye çalıştıkça da yıpranıyoruz maalesef .. sanırım biraz zamana ihtiyacımız var .🌸🌸

X