Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

Canım nasıl istersen öyle oku içinden nasıl geliyorsa, herkes için aynı da olabilir farklı farklı da olabilir o an içinden nasıl geliyorsa yani.
Ben şu şekilde dua ediyorum Ayetel Kürsi ve Fatiha ile başlayıp sonra da Allah'ım bu listedeki tüm arkadaşlarıma en kısa en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı gebelikler ver hepimiz gebe olup bebeklerimizi karnımızda 9 ay taşıyıp sağlıkla doğurup kucağımıza alalım hayırlı sağlıklı evlatlar yetiştirelim amin deyip niyet ettim ... adına diyerek başlıyorum.

Teşekkür ederim, listedeki herkese okudum canım Rabbim duysun sesimizi, bu arada sana zahmet bidahaki listeye ismimi Ayten Kızı Nurhan olarak kaybedersen sevinirim canım

02.11.2023 TARİHLİ LİSTEMİZ

DUAMIZ:

“RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN”
(SAFFAT SURESİ 100. AYET)

ANLAMI:

“RABBiM BİZE KATINDAN SALİH EVLATLAR NASİP EYLE”

1. nursevdi (NURSEVEN)
2. Asimisa (ARMAĞAN)
3. E ebra34 (FERİDE)
4. seymaa-34 (NEBİYE KIZI ŞEYMA)
5. @anneolmakkistiyorumm (YASEMİN)
6. Eckubra (NİMET KIZI ECE)
7. True_orange (AHMET KIZI YASEMİN)
8. goldBride (ŞEHNAZ KIZI DUYGU)
9. V e n u s (ÖZGE)
10. CYdA (CEYDA)
11. Iron Butterfly (GÜLSÜM KIZI ŞEYDA)
12. aysen- (ARZU KIZI AYŞEN)
13. H harivefaa (AYNUR KIZI HARİKA)
14. D Duamda1 (NEVRİYE KIZI ŞADİYE)
15. NUR-SAH (NURHAN)
16. M Mavibirkalp
17. Benimhuzurkaynagim (TÜRKAN KIZI DİLEK)

Listemizin tamamlanma tarihi: 11.11.2023

LİSTE ŞU AN ALIMLARA KAPALIDIR

Not 1: Liste bitim tarihine kadar okuyup okumadığını bildirmeyenler listeden çıkarılır.

Not 2: (YENİ KATILAN ARKADAŞLAR İÇİN)
Yukarıdaki ayeti belirtilen süre içerisinde her bir arkadaşımız için ismiyle niyet ederek 100 tane okuyoruz.

Okudum Allah kabul etsin

Okudum herkese Allah kabul etsin inşallah hepimizin bebişleri olsun en kısa zamanda

Beni de ekler misiniz?

Okudum, Rabbim kabul etsin

Allah isteyen herkese nasip etsin kizlar ben ve üç arkadasim şu şekilde hamile kaldık belki sizede şifa olur diye yaziyorum. esimle ikimiz her sabah akzer marka caksir suyunu ac karinla ceyrek su bardagi uzerini su ile tamamladik ictik(kadinlarda yumurta gelisimi erkeklerde sperm sayisi arttiriyormus) ,hergun taze havuc suyu aksam yemeginden yarım saat önce sadece esim icti(sperm hizi arttiriciymis) ve yatarken ikimizde bir kasik keciboynuzu petmezi yedik(kan degerlerimi yükselttiğini düşünüyorum ) butun bunlari adet bitiminden ovulasyona kadarki surecte yaptik ve cok sukur ve hamileyim ins. Sizlerde hamile kalirsiniz. Ovulasyon testlerini ise cift çizgiyi yakalayana kadar 2gunde bir degerlendirdim cift cizgiyi gorunce ust üste üç gün degerlendirdim. ikinci ayda hamileydim inşallah sizede fayda sağlar

Herkese okudum Rabbil Alemin kabul.etsin

Asimisa bu kez salat-ı tefrifiye mi okusak onunda çok etkili oldugu söyleniyor sayımız fazla olduğu için kişi başına düşen sayı da az olur, herkes kabul ederde tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…