Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

Selamlar alen ben listedeki herkesten Allah razı olsun bu sefer oldu hamileyim çok şükür bu listeye kadar hepsini okudum ama şifremi unuttuğum için yazamadım 3 listeden sonra nihayet çift çizgiyi gördüm Allah herkese evlat nasip etsin yazarken ağlıyorum çok içten dua edicem size tekrar Allah razı olsun sağolun Asimisa

Ayy Allah im sana şükürler olsun Alemlerin Rabbi tek ilah sen bizlere de böyle yazmayı nasip et

Ayy Allah im sana şükürler olsun Alemlerin Rabbi tek ilah sen bizlere de böyle yazmayı nasip et
İnşallah hamilelliğim boyunca listede olmasam da sizlere duayı okumaya devam edicem çok dua edicem yemin ediyorum sizin dualarınız sayesin de oldu hiç umudum kalmamıştı çünkü artık Allah razı olsun

Merhaba hanımlar bende tüp bebekle hamile kaldım fakat 4. Ayimda maalesef düşük yaptim bu duaları abdest aldıktan sonra mı okuyoruz günün herhangi bir saatide okunabilir mi

Merhaba hanımlar bende tüp bebekle hamile kaldım fakat 4. Ayimda maalesef düşük yaptim bu duaları abdest aldıktan sonra mı okuyoruz günün herhangi bir saatide okunabilir mi
valla onu Asimisa bilir ben namaz kıldığım için hep abdestli okudum sormadım o yüzden şimdi yanlış bilgi vermeyeyim

İnşallah hamilelliğim boyunca listede olmasam da sizlere duayı okumaya devam edicem çok dua edicem yemin ediyorum sizin dualarınız sayesin de oldu hiç umudum kalmamıştı çünkü artık Allah razı olsun
Bacım ben hergun her saat namaz dışında abdest alım size tek tek okudum ya Allah.im.sen benimde bizimde dualarımızı kabul et

Bacım ben hergun her saat namaz dışında abdest alım size tek tek okudum ya Allah.im.sen benimde bizimde dualarımızı kabul et
Benim yaştan dolayı böyle oldu tüp bebek yapmadan olmasını istedim Rabbim nasip etti çok şükür ben de hep abdestli okudum duaları ama öyle bir şart var mı bilemedim şimdi

Benim yaştan dolayı böyle oldu tüp bebek yapmadan olmasını istedim Rabbim nasip etti çok şükür ben de hep abdestli okudum duaları ama öyle bir şart var mı bilemedim şimdi
Bende yaştan dolayı yaşım 34 hiç bebegim yok tüp bebek istemiyorum hep dua ediyorum elimden geleni yapıyorum hayir öyle bir şart yok ama ben diyordum abdestli daha kabule sayan dualar o yuzden öyle yaptım

Ayy çok mutlu oldum darısı isteyen herkesin başına inşallah sizinkiler sağlıklı bir şekilde doğar inşallah

Bende yaştan dolayı yaşım 34 hiç bebegim yok tüp bebek istemiyorum hep dua ediyorum elimden geleni yapıyorum hayir öyle bir şart yok ama ben diyordum abdestli daha kabule sayan dualar o yuzden öyle yaptım
38 ben o yüzden umudunu kaybetme sakın bana sırf tüp bebek yapayım diye menopoza girebilirsin dedi doktor hemen başka doktora gittim işi ticarete dökmüşler o yüzden tüp bebek yapmamak için direndim tabi ki abdestli daha iyi olur ama ben namaz kıldığım için abdestli oluyordum o yüzden sormadım hiç

Peki nereye gittin başka ne yaptın ne yedin

Canım ben abdestli okuyordum sonra bu grupta yanlış olmasın abdestsizde okunabilir özel günlerde de okunabilir yazıyordu. O zaman abdestli olmadan da okuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…