Popüler Konu Hz. İbrahim'in Duası Evlat Sahibi Olmak İçin Okuyoruz.

Cok cok tşkler Allah razı olsn hepinizin ağzına yüreğine sağlk duanın gücü bu olsa gerek. Rabbim dileyen hak eden herkeze nasip etsin bu duyguları

Canım yeni listede olacaksın tabii ki. Sanırım yanlış anlaşılma oldu. Sadece iki kişi listeden çıkmak istediği için bir sonraki listeye almayacağım onları. Seninle ilgisi yok ❤

Canım yeni listede olacaksın tabii ki. Sanırım yanlış anlaşılma oldu. Sadece iki kişi listeden çıkmak istediği için bir sonraki listeye almayacağım onları. Seninle ilgisi yok ❤
Ah canımm şimdi anladım ben o yazdığının altındakiler olmayacak sandım ondan sormak istedim. Kusura bakma lütfen

Ne güzel bi Haber Allah anali babali büyütsün insallah kendiliginden mi oldu?

Tüm listeye okudum. Rabbim kabul etsin inşallah

Merhaba listeniz hala etkin mi acaba bende katılmak isterim aranıza dualarınıza çok ihtiyacım var

amin inşallah

iki prensesin annesi canım tüm listeye okudum Rabbim kabul etsin inşallah
Bu ay çok güzel haberler aldık Rabbim hayırlısı ile herkese nasip etsin hamile olan arkadaşlarım ve benimde hayırlısı ile sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza almamızı nasip etsin inşallah ❤ Hepinizden Allah razı olsun nefesinize sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…